Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pokrzyżował mi plany ten Cyberpunk.
Muszę zadzwonić do młodego i powiedzieć,niech oddaje Valhallę :grin:
A serio,to na razie będzie Watch Dogs - właśnie zamówiłem używkę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:-D:mrgreen:
[youtube]GdGB0cv6i8I[/youtube]

DYEKw.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak u Was kolory w Cyberpunku?
Raz, że w ogóle nie mam HDR, dwa, wszystko jest ciemne, wyprane z kolorów.
Nie ma to nic wspólnego z tym, co widzę na innych grach.
Nawet na YT oglądając wersje z PC, widąć różnice na plus i bynajmniej, nie chodzi mi o jakość grafiki.
Są już jakieś filmy mówiące o skopanym HDR i braku czerni na konsolach, ale bez przesady.
Brak czerni, kontrastu, te wszystkie neony powinny żyć i wylewać się z ekranu, a póki co to wygląda wszystko jak zapuszczony dworzec PKS u Caparzo na wiosce ; )

Caparzo, gry są już na olejiksie po 190zł. i nie sprzedaje, pojęcze i skończe, nie ma bata.
Gra ma duży potencjał i na pewno jest to coś innego, do ideału daleko, ale jest rozwojowo.
Na pewno wolę Cyberpunka, jak Assasina, czy Watchdoga, te są wtórne i do bólu nudne (dla mnie), Cyberpunk, to zupełnie inna bajka, coś świeżego.

Tyle w temacie:

[youtube]e1BA2O-NTcE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie beka, tylko nieoszlifowany diament :D

W ogóle ta gra nie powinna wychodzić na 7- letnie konsole, a tylko na next geny i PC.
Takie są skutki, robienia gry pod wszystko co ma pada.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wiem, że gra ma potencjał. Po Wieśku biorę wszystko od Redów w ciemno. Czekam jednak na grywalną wersję na next geny, żeby sobie zabawy nie psuć. Nie spieszy mi się, chociaż mam nadzieję, że na wiosnę już zacznę grać :E
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie oglądałem. Jedyne co widziałem, to film w którym zaczął mówić o świetnym strzelaniu i wyłączyłem od razu, nie lubię jak ktoś pierd... od rzeczy.

Jak u Ciebie z tym HDR'em? Tv w ogóle załącza u Ciebie?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zescie sie pospieszyli to macie.... wtope. Teraz wrocic do pierwszego wrazenia sie nie da xD

Ja tam tez na spokojnie sobie poczekam
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Odpaliłem dzisiaj z ciekawości Cyberpunka,no i bugów ciąg dalszy...
Nawet zatrzymał mi się obraz na jakieś 5 sekund (kumpel na One X miał to samo).

Polish-20201212-093031353.png


;)
 
To ja gram w CP na XSX na 55 4k bez HDR(nie działa) obraz nie jest zły ale bagi czasami denerwują , dzis odpaliłem na PC R5 3600 + RX 5600xt CP w FHD bez HDR ustawienia wysokie i Ultra ( dwie pozycje na srednie) i smiga 55k/s taki limit dałem wiecej karta nie wyrabia , dziś wyszedł Patch 1.04 na PC i jest poprawa wydajności , co do bagów za mało grałem jeszcze by sie wypowiedziec . Na PC grafika wyglada zajebiście nic ino czekac na pach do wsparcia na XSX i poprawę błędów
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawa z HDR na XB ma się tak, że go nie ma u mnie.
Nie załącza się, przez co łapie jakiś SDR i robi się ponuro, pisałem o tym na samym początku i na tej bazie opisywałem pierwsze wrażenia.
Gra na tym bardzo dużo traci wizualnie.

Mam wrażenie, że to nawet nie jest standardowy SDR, a jakiś mix cholera wie czego.
Gra bez HDR potrafi też wyglądać dobrze, ale nie tu.
Można o tym poczytać na Redicie.

No więc, żeby załączyć HDR, trzeba odpalić ORI (absurd, nie?), tam z automatu tv wykrywa HDR i przełączyć się na Cyberpunka. No i mamy HDR.
Do tego podbić kilka suwaków, wyłączyć inne i temat z głowy.

Powiem tak, z HDR Cyberpunk wygląda świetnie. Zupełnie inna gra.
Jak zobaczyłem w końcu te wszystkie świecące neony, blaski, no i w końcu tą jasność, to dopiero do mnie dotarło, jak ładna jest ta gra i o co cały ten hałas.
O to właśnie chodziło.

Mam już za sobą z 5-7h gry i nie zamierzam odpuszczać. Teraz już na pewno nie.
Przez ten czas, nie było okazji, żeby cokolwiek zobaczyć, a jak już coś było, to było ciemno jak w upie. Zero wrażeń. Teraz w końcu, można łazić i oglądać.

Są oczywiście jakieś błędy, ale bez przesady. Nie takie gnioty wypuszczają i nikt nic z tym nie robi. Nic się jeszcze nie zawiesiło, na tyle, żeby nie można było pograć.
Że coś raz na pół godziny wyskoczy z ekranu, no i co?
Ilość włożonej pracy w postaci, ubiór, makijaże, dodatki, stroje, robi wrażenie.

Gra nie jest idealna, ale i tak nie ma nic obecnie na rynku z nowości, co byłoby się w stanie do tego zbliżyć. Jak ktoś poczeka do patcha pod next geny, to będzie więcej jak zadowolony, ja lecę z tym co jest, bo i tak bije na łeb te wszystkie Watch Dogi czy Assasiny.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eee tam,i tak jest lipa.
Posprawdzam jeszcze trochę i wkładam do szuflady,w oczekiwaniu na patcha pod next-geny.
 
Do góry