Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Jedyne ścigałki jakie grałem na konsolach to Wipeout. Innych nie rozumiem wiec miałbym miejsca, a miejsca. Tak swoją droga czemu mi tak śmierdzi że wyjdą jakieś wersje XL i PRO next genów.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No i po miejscu na HDD, tak to u mnie wygląda po 2 dniach.
Musiałem usunąć Forze 7, bo Cold War się nie zmieści.. ehh ; )

We wszystkie gry gram, lub chce je mieć w dostępie.
No, ale niestety "ne da się", wchodzi nowy COD i koniec miejsca. Dziękuje, do widzenia.

Te gry zoptymalizowane można wrzucać na zewnętrzny HDD?
Czy tylko bez oznaczenia "XS", jak GTA6, Crash itp?





Ty zaczniesz wkoncu grac???



Assasin praktycznie to samo, co dwie wczesniejsze wersje. Wlasnie zostalem assassynem i wybieram sie poznac Ragnara xD

Mapa troche dupna, narazie sokolek nie zaznacza wrogow. Drzewko umiejetnosci sporawe i zbyt tajemnicze nie wiadomo w ktora strone sie rozwijac.

Lista poszukiwanych wypisz wymaluj poprzednie czesci xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nigdy nie byłem fanem Assasina, jakoś nie czuję tej gry, ale dobrze wygląda.

A powiedz mi czy po zapełnieniu dysku nie zwalnia on jak to czesto bywa w SSD ?

Szczerze mówiąc nie testowałem tych prędkości przy pełnym obciążeniu, ale wydaje się (mogę się mylić), że różnic specjalnie nie ma, dalej chodzi jak błyskawica. Wręcz przy niektórych tytułach dochodzi do absurdów, tak szybko wczytuje, że nie widać niektórych plansz z opisami. No, ale piękna sprawa te czasy.
W końcu nie gramy w menu, a w gry.

Za to COD,wygląda grubo.Nie mogę wyjść z baru :-D

A mi wręcz przeciwnie. W ogóle nie czuję tego CODa. Graficznie poprzednia zrobiła na mnie wrażenie "wow", a tu może nie gorzej, ale żadnego wow nie widzę, kolory też mi nie pasują, wszędzie szaro i przez to nie ma gdzie ta jakość grafiki się wybić, te misje też nie porywają. Tyle, po 2h, może potem się rozkręci i zmienię zdanie. Audio dobre, ale nie tak jak poprzednio. Na plus, podobnie świetne (satysfakcjonujące) strzelanie.

Tak swoją droga czemu mi tak śmierdzi że wyjdą jakieś wersje XL i PRO next genów.
Mam nadzieję, że wyjdą w przyszłości wersje "Pro", lepiej być na bieżąco i grać w najlepszej możliwej jakości, a nie czarować rzeczywistości przez 7 lat i udawać, że jest fajnie.

Ja natomiast uwielbiam gry szutrowe, wszystkie Coliny jeszcze z czasów PSX'a, Dirty, RBR, WRC itd.
WRC9 zoptymalizowane pod XSX wygląda najlepiej ze wszystkich, tekstury w końcu nie straszą, a sama jakość grafiki już zakrawa o fotorealizm, bajka. Forza 4 naturalnie lepiej wygląda (technicznie), ale tam jest zbyt sterylnie, albo zbyt pięknie, aby było prawdziwie.
WRC jest brudny, śnieg nie świeci po oczach, a wygląda tak jak w rzeczywistości, czyli szaro bury ; )

Jest jeszcze jedna gierka pod XSX, mianowicie... Tetris (darmowa). Niby nic, ale jak fajnie wygląda pod 4K.
Piękna sprawa, w tle jakieś grafiki rodem z dem UHD, świetna muzyka w tle, a sama gra wciągnęła mnie na 2 godzinki i dalej idę grać ; )
 
Ostatnia edycja:
Tetris effect to gierka z PS4 tak naprawdę podrasowana na xboxa to wersja connected. Moja żona uwielbia.

Ja się mocno zastnawiam miedzy xboxem a tą drugą. Mam kozak pcta rocznego i ta synchronizacja środowiska gamepass mi odpowiada. No ale czekam na premiere konkurencji i ewentualne info jaki okres oczekiwania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ale na pewno wziąłeś wersję na next geny ?
Chociaż w drugiej misji,jest trochę słabszych momentów.

WRC może sprawia wrażenie fotorealizmu,ale tekstury wyglądają słabo.
Coś jak w Arma...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaką wersję na next geny, to są dwie niezależne?
Przecież to jest optymalizacja przez patcha z automatu.
Zresztą gra wygląda na prawdę dobrze, ale jakiegoś wielkiego skoku względem poprzednika nie widze.
Pewnie dlatego, że poprzednik był tak dobry, że trudno tutaj oczekiwać rewolucji.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to pięknie. Po czym poznać zatem która wersja, nie zdziwlbym się gdybym ogrywał wersję na one x.
Masz znacznik XS w menu gier na minaturce gry, tak jak to jest w przypadku innych tytułów. To co widać na fotce którą wklejałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby grać, trzeba najpierw przetestować w co warto.
Zresztą Piruś tu dobrze pisze, są dwie wersje CODa.
Dlatego bez entuzjazmu pisze o mojej wersji.
Dobrze wiedzieć na przyszłość.
 

sagi79

New member
Co raz więcej tych problemów wychodzi z konsolą ,teraz wychodzą informacje z nie zainstalujesz gry bez podpiętego internetu i nie pograsz sobie ,jeszcze nie sprawdzałem tego ale jak tak jest to nie ciekawie się robi..Dobrze z został jeszcze czas na zwrot konsoli bez podania przyczyny
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka ciekawostka, dwie wersje COD - COLD WAR na którą zwrócił uwagę Piramida.

Pierwsza, która oczywiście działa na Series X, ale nie jest zoptymalizowana i łatwo można się pomylić (ja poczyniłem nieświadomie taki błąd), druga już stricte upgrejdowana pod nową generację.

Różnica pomiędzy wersjami 50GB, sporo.
Oczywiście istotne są znaczniki w postaci "XS" na miniaturce - ostatnie zdjęcie
Zostawiam na razie dwie wersje, żeby porównać różnice w locie.
Pierwsza podstawowa, to płynność. Nie ma porównania na korzyść wersji zoptymalizowanej.
Tekstury również, ale to się jeszcze sprawdzi przy okazji.

Wersja która nie jest zoptymalizowana pod nową generację


Wersja która jest zoptymalizowana pod XB Series X


Dwie te same gry, optymalizacja i standard.
 
Do góry