Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig już pewnie po zakupach ;)
Polish_20231102_140243589.png


Widziałem ten Stray Souls (UE5) i jest niezła jazda,podczas grania późnym wieczorem na słuchawkach :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, WRC kupione - tyle, że za 200, a COD3 zaraz będzie, bo ponoć od 18.00 wczesny dostęp, ale ten już na PS5.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawie tyle co same moje wiatraki do PC ; )
Cena dobra, ale w sumie i tak są po 1999zl. Myślałem, że stoją dużo więcej.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie te pady do PS5 to rzeczywiscie taka rewolucja czy tylko marketingowy belkot. Bo stoje przed wyborem w co wejsc. Game Pass wskazuje na Xboxa ale..... Chce sprobowac wrocic do grania po 20 latach ;) jestem z czasow warcrafta 1 i wolfensteina 3d bodajze z jedna plansza ktora sie katowalo wkolko po sieci ;) a wczesniej spotkania z przywozeniem kompow z monitorami na kineskopie. Laczenie sie w siec i pykanie przez noc w jakiegos dooma ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zależy od gierki,ale są takie,w których fajnie się sprawują,chociaż ostatnio coraz mniej tych nowych na wyłączność...
 

emporioa

Member
Ktoś brał Avatara? Przeczytałem, że to Far Cry ze smurfami to sobie wziąłem Ubisoft Plus za 30 zł. Myślę, że miesiąc wystarczy, aby ograć :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tutaj jest za darmo i można się jeszcze pośmiać (23:49) :grin:
A tak bardziej serio,to wezmę za jakiś czas,bo mam teraz trochę tego towaru ;)


 

Seizo

Active member
Bez reklam
Do góry