Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio zainstalowałem nowy patch do Cyberpunka,jednak z upływem czasu,mam wrażenie,że ta gra jest coraz bardziej drewniana :grin:
Starfield na XSX chodzi tylko w 30 kl/s,chociaż niedawno "pożyczałem" Immortals of Aveum i tam było 60 kl/s,tyle,że w 720p :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja w ubiegłym tygodniu skończyłem w końcu CP. Ciekawa historia. Świetnie napisany i zrealizowany cykl misji pobocznych dla każdej postaci z osobna. Podobało mi się to, że każda opowieść dla postaci składa się z kilku zadań i ma swoją osobną fabułę. Niektóre są ciekawsze od tych głównych zadań fabularnych. Za to akurat trzeba CDP pochwalić, bo to pierwsza liga. Nie jest to głupawe idź do punktu x, zabij, wróć i misja zaliczona jak w większości gier, ale podobnie było w Wiedźminie. Generalnie świetna gra i przednio się bawiłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Napisz więcej po kilku godzinach ;)
Przechodziłem to trochę na raty.
Ogólnie oceniam tę gierkę pozytywnie,chociaż zakończenie,podobno jest dopiero w DLC... ;)
Tak,podobał mi się wspomniany wcześniej system walki,w tym uników,kontrataków i widowiskowych wykończeń,jednak czasami drażnił mnie powolny bieg/skakanie przez przeszkody (sama animacja poruszania była spoko) i jeszcze wolniejsza zmiana broni.
Nieźle zrobili tę gębę gościa z Transformersów.
Siekając wieczorami,można było wczuć się w klimat,chociaż nie narobiłem w majty ;)

W Starfielda pograłem na razie z 2 godziny i póki co,mam trochę podobne wrażenia jak kolega Armaniga,no ale zobaczymy po dłuższym czasie... ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oblukałem tego odświeżonego Quake'a 2 (Game Pass).
Fajny klimacik,w tym muzyka,chociaż dziwnie mi się w to gra na padzie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Następna wydmuszka w którą nie można zagrać?
Bo gdzie, kiedy? Niech dadzą coś, co ogram osobiście, a potem zbiorę szczękę i pójdę spać, bo jak na razie jakieś dema technologiczne i inne amatorskie twory, które nie mają nic wspólnego z realnym gameplayem.

Zobaczymy jak ten WRC, jak tu się nie popiszą jakimiś smaczkami na miarę tej podniety UE5, to już w nic nie uwierzę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Starfield sprawdzony. Niestety dla mnie tragedia. Teraz jedyna gra dla jakiej włączam konsole to AoE 4. Niedługo Spiderman 2, więc pewnie PS5 pójdzie w ruch. Tej marki można być pewnym, że wyjdzie świetnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie na XB pobiera się te dema, toć tam taki burdel, że nie idzie tego ogarnąć.
Na PS5 znalazłem demo Motorfest, tutaj nie widzę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mi bardzo przypadła, może nie po godzinie dema - bo miałem obawy, chociaż już był potencjał z uwagi na ciężar aut, ale na tyle, że zaryzykowałem i kupiłem pełną wersję, a przy okazji... kierownice G923 ; )
No i od lat się tak nie bawiłem przy konsoli, dosłownie, a im dalej tym lepiej.
Piękna mapa! - te wszystkie klimatyczne serpentyny, różnorodność, świsty turbin, strzały, w ogóle dżwięk silników dopracowany.
Nie ma to nic wspólnego z jakimś shitem NFS. Jedyną konkurencją jest F5, ale po za lepszymi teksturami na nudnej mapie, może się chować niemal na każdej płaszczyżnie.
Optymalizacja pod kiere, to samo. Widok z maski, fotel przed tv, kiera w łape, volume up i można się poczuć jak w symulatorze ; )
Powiedziałbym, że najlepsza "arcadowa symulacja" na rynku.
 
Do góry