Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Pakolo

Active member
Bez reklam
Do mnie tydzień temu wprowadził się Series X i ogrywam Cyberpunka, ale chyba zmontujemy w przyszłym roku jakąś ekipę na Diablo Piramida?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oglądałem 2 recenzje, w jednej bardzo chwalona, w drugiej gość pojechał niemiłosiernie. Ja myślę, że jest po środku, coś na zasadzie DLC. Wezme na bank w wolnej chwili.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To daj znać jak tam widownia i czy przez drogę przebiegają zwierzęta ;)

Jutro w końcu się zabieram,bo nie samymi filmami człowiek żyje ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To daj znać jak tam widownia i czy przez drogę przebiegają zwierzęta ;)

Tia, żeby robić takie gry, to trzeba mieć jaja i wyobraźnię, może gdyby się zabrał za to Rockstar... Większość gier, to copy&paste, lepsze, gorsze, ale bez jaj, do bólu poprawne i przewidywalne. Gdybym robił grę rajdową, to przy wypadku drzewo by wpadało przez szybę i odcinało głowę (swoją drogą trzeba odświeżyć Oszukać Przeznaczenie) , nie wspominając już o kurach wpadających po koła ; )

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Większość gier, to copy&paste, lepsze, gorsze, ale bez jaj, do bólu poprawne i przewidywalne.
To może to ? ;)

"Palmer Luckey, współzałożyciel firmy Oculus, twierdzi bowiem, że stworzył gogle VR, które mają zabić ich użytkownika, jeśli ten przegra w grze.

Użyłem trzech modułów ładunku wybuchowego, których zwykle używam w innym projekcie, łącząc je z wąskopasmowym fotoczujnikiem. Czujnik ten może wykryć, kiedy ekran miga na czerwono z określoną częstotliwością, co ułatwia programistom jego integrację z mechaniką przegranej w grze. Po wyświetleniu odpowiedniego ekranu końca gry, ładunki wybuchają, natychmiast niszcząc mózg użytkownika."
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brać nie biorę, co najwyżej pożyczę.
Wrc na razie kupiłem, a też nie chce mi się grać.
To co tam odstawili z audio, to jakiś żart.
 
Do góry