Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zostaw sobie kartę,bo nowe Szczury,latają na XSX tylko w 30 kl/s ;)
Już nie pamiętam,która z nowych gier,nie miała do wyboru 60 kl/s.
Może coś ogarną...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przed chwilą odpaliłem.
Wygląda ładnie (wyłączyłem aberrację chromatyczną) ale czuć te 30 FPS i nie idzie tego zmienić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już nie mógłbym dziś grać w 30fps, mamy 2022r. i wynalazki pokroju 4090, a tu powrót do przeszłości, next geny pełną gębą ; )
Fifa23 też potrafi krzaczyć, ale przynajmniej lata w 60 i co by nie mówić w końcu wygląda.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Takie małe sprostowanie... ponoć w 120 Hz,można osiągnąć około 40 FPS.
Według mnie,powinni to dopieścić,bo gra na XSX i PS5,śmiga tylko w 1440p.
Na grubym PC,w 4K i z włączonym DLSS,osiąga kilkukrotnie więcej kl/s,chociaż czytałem,że jak się przesadzi z ustawieniami,to mogą być opóźnienia.

Ciekawe,czy w wypożyczalni u Krisa,będzie pojutrze nowy COD ? ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ceny GPU to tragedia, ale taki 4090 to jednak potwór. Setup z tą kartą i OLEDem robi robotę, ale nie skusi mnie do powrotu na PC. RTSy już umarły i potem by się ta karta tylko nudziła. Poczekam kilka dni i wezmę się za te szczury, nie grałem już od miesięcy, ostatnio HZD2 przeszedłem, a tak to posucha, chociaż listę gier mam długą bo jest tam odświeżone The Last of Us, Cyberpunk, Uncharted 4 i właśnie te szczury.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też już raczej nie wrócę do mocnego PC,no chyba,że w chmurze...

"Tez2 – znany informator związany z serią Grand Theft Auto uważa, że duże studia pracujące nad grami AAA mają już devkity ulepszonych wersji PlayStation 5 i Xboksów Series X|S:
Większość studiów AAA powinna już otrzymać dev kity ulepszonych wersji konsol lub otrzyma je na początku nowego roku"

Będzie wybór 4K/60 i 8K/30 ? :)
 
Do góry