xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Na wieści o następnej generacji,nowych zajawkach Gears of War,Halo,Cyberpunk 2077 i Dying Light 2 ;-)

Boże Wszechmogący, w Trójce Jedyny, zeszli deszcz
Potężny deszcz, zatop to miasto, bo nie potrafimy grać, ani myśleć ani kochać. Bo tego nie umiemy, bo idziemy przez łaś, pewny casuali, głuchnąć od niemocy, ślepnąc od świateł. W imię Ojca, i Syna , i ducha świętego. Amin. :p
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@armanig i inni
Jak macie Live Gold lub GP lub Live Gold i Game Pass to kupcie abonament Ultimate za 4 zł z polskiego Microsoft Store i zsumuje wam oba abonamenty w jeden :D Dzięki temu mam za 4 zł Ultimate (LG + GP razem) do września 2021 roku, a miałem wcześniej Game Pass i Live Gold do lipca 2020 :D

Ciekawe co na to Sony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za info, kupione.
Tylko u mnie GP wygasa za równy miesiąc, a Live wygasł już jakiś czas temu.
Teraz widzę nową subskrypcje XboX Game Pass Ultimate która kończy się za 2 miesiące, czyli 14.08.19r. i rozumiem, że w tym ultimate mam też Live.

Tylko jak u Ciebie przedłużyło za 4zł z lipca 2020, do września 2021? Chyba, że literówka?

Z tego co rozumiem, najlepiej było kupić jakiś dłuższy normalny dostęp np. GP i tym sposobem dostać na ten cały okres także live za free, no i tylko dodaje miesiąc, a plus jest taki, że tylko 4zł za cały okres za jeden z GP lub Live, ale że u Ciebie rok cały dodało??? : )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzięki za info, kupione.
Tylko u mnie GP wygasa za równy miesiąc, a Live wygasł już jakiś czas temu.
Teraz widzę nową subskrypcje XboX Game Pass Ultimate która kończy się za 2 miesiące, czyli 14.08.19r. i rozumiem, że w tym ultimate mam też Live.

Tylko jak u Ciebie przedłużyło za 4zł z lipca 2020, do września 2021? Chyba, że literówka?

Z tego co rozumiem, najlepiej było kupić jakiś dłuższy normalny dostęp np. GP i tym sposobem dostać na ten cały okres także live za free, no i tylko dodaje miesiąc, a plus jest taki, że tylko 4zł za cały okres za jeden z GP lub Live, ale że u Ciebie rok cały dodało??? : )
Ultimate to połączony Game Pass i Live Gold.

Wygląda to tak, że jak masz Live Gold na 12 miesięcy i kupisz Ultimate za 4 zł to całość zamieni się na Ultimate 13 miesięcy (tak jakby Game Pass był w gratisie). Ja miałem Game Pass na 12 miesięcy (zdrapka leżąca w szufladzie "na czarną godzinę"), aktywowałem ją dzisiaj, potem kupiłem Live Gold na 12 miesięcy za 188 zł. Przy przejściu na Ultimate za te 4 zł subskrypcje jakie posiadasz sumują się. Czyli 12 miesięcy GP + 12 miesięcy Live Gold + zakup Ultimate za 4 zł = 25 miesiącu Ultimate :) Normalnie GP i Live Gold wygasłby po 12 miesiącach, ale przy przejściu na Ultimate pakiety się zsumowały stąd aż 25, a nawet 26 miesięcy Ultimate (1 msc gratis do Live Gold za kontynuację czy jakoś tak).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry