Wzmacniacz stereo do Zensor 7 - 1000-1500 zł

piechu

Member
Bez reklam
Dawaj teraz fotki.
Wiecie, tutaj szału nie ma więc no.... :)
Po za tym bardzo chciałbym podziękować wszystkim za pomoc. Szczególnie kolegom @Henry i @lolo2 za podlinkowanie tego Marantza :smile:
Teraz skupiam się na poszukiwaniach jakiegoś taniego DACa (bo jednak cyfrowych nagrań mam zdecydowanie największą ilość) bo chyba podłączanie MED600X3D bez pośrednictwa DAC a bezpośrednio RCA-RCA nie ma sensu :)
Zobaczymy czy mi się w ogóle ten wzmacniacz spodoba, jesli nie to ze sprzedażą raczej nie będzie problemu... gorzej, że pogoń za króliczkiem ruszy od nowa ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wlasnie zobaczylem twoja galeryjke. Czarna przednia sciana powie wyglada to zajefajnie, te glosniki tez sie super wkomponowaly. Ojjj powiem ze twoj pokoik moze byc nr.1 na tym forum, rozwiniesz w nim "skrzydla".

Ogolnie nie lubie tego koloru kolumn ale w twoim pokoju wygladaja one genialnie i tez bym takie wybral.
 

piechu

Member
Bez reklam
W pokoju zaszły drobne zmiany. Doszły czarne zasłony po prawej, na ścianie z oknem. Dodatkowo te paskudne luksfery też zostały zasłonięte tym samym materiałem :) Oprócz walorów estetycznych - akustyka poszybowała w kosmos w porównaniu z tym co było.... niestety nadal wszystko stoi na prowizorycznym i w założeniu tylko przejściowym stoliku z IKEI ;)

Tak Kapusta... Dali nie robi na tym forum szału ;)
 
Ostatnia edycja:
Szału nie robi...no cóż tu tylko Dali i Heco na forum przewija się czasem Klipsch, Jbl, ja złego słowa na Dali nie powiem no może tylko że trochę za drogie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Robi szał, mi sie podoba. Tylko tą prawą ścianę musi zasłonić abo przemalować jakoś ładnie.

Podłoga ładny panel, podobny fulnołęm sobie do gabinetu Dąb Wisconsin.

Podłoga, ściana, głośniki, czerwony fotel są 10/10.


Jak kiedyś kupowałem kolumny to tu na topie były Jble, Roth oli (dzisiaj kompletnie nic o nich nie słychać).
Zensory w porównaniu do Heco to tylko cena je poróżnia. Heco 900 używki można nabyć poniżej 2000zł, a zensory?
 

piechu

Member
Bez reklam
Lolo , pisałem wyżej, że na prawej ścianie jest teraz czarna zasłona, bieli już tam nie uraczysz :) Luksfery też są zasłonięte ;)
Heco nie słuchałem ale często spotykam się z opinią tutaj, że grają fajniej niż Zensory.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Lolo , pisałem wyżej, że na prawej ścianie jest teraz czarna zasłona, bieli już tam nie uraczysz :) Luksfery też są zasłonięte ;)
Heco nie słuchałem ale często spotykam się z opinią tutaj, że grają fajniej niż Zensory.
Piechu, nie tłumacz nam co jest gdzie i co się zmieniło tylko dawaj foty ;-)
Te luksfery fajnie wyglądały a Ty tak na nie narzekasz ;-)
Ogólnie superowy klimat na tych dwóch "starych" fotkach w Twojej galerii :eek:k:
Bardzo mi się podoba. Z resztą nie tylko mnie :)
Cyknij coś dla kolegów. Tyłów też i ogólnie pokoju. Na pewno nie masz się czego wstydzić ;-)
 

piechu

Member
Bez reklam
Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :)
Zdjęcia być może się pojawią, a jeśli tak to w późniejszym terminie - teraz czeka mnie tydzień na Podkarpaciu, nawet nie mam okazji dobrze nacieszyć się nowym nabytkiem ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Słuchajcie szanowni Panowie.
Czy łączenie CD6004 z PM7003 ma sens? Rozglądam się za transportem i w cenie ~1000 zł (jeśli tylko pojawia się na allegro lub OLX) można dorwać właśnie ten model.
Jeszcze taniej można dorwać CD5005 (oprócz ceny większa dostępność) - ciekawe czy są między nimi duże różnice?
 

piechu

Member
Bez reklam
Pytanie za 100 pkt. gdybym hipotetycznie chciał kupić gramofon to oczywiście mogę go podpiąć bezpośrednio pod PM7003 bo ma wejście phono czyli jak wnioskuję wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Co jednak w sytuacji gdybym chciał sygnał z gramofonu puścić na wolnostojący przedwzmacniacz? Czy wtedy tez podłączam gramofon pod wejście phono czy muszę wybrać, któreś z pozostałych?
 
Do góry