Wymiana telewizora na OLED. Ograniczone możliwości szafkami. Co wybrać? max 10kpln

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mocno się zastanawiałem nad tym Sony jednak ciekawią mnie komentarze pod filmami z recenzji tego telewizora. Mianowicie dużo głosów jest odnośnie płacenia za markę nieadekwatnie do jakości. Częste porównywanie, że za polowe ceny dostaniemy lg z podobnymi parametrami. Nieliczne głosy o problemie z kurzem i problemach z reklamacja z tym związana. Zastanawiam się wiec czy słysząc takie głosy warto tyle płacić za telewizor. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrym dźwięku bo może to by mi wyeliminowało potrzebę zakupu soundbara i dodatkowego urządzenia stojącego. Jako, że na telewizorach się kompletnie nie znam to mogę liczyć tylko na czyjeś opinie które są często sprzeczne ze sobą.
Te problemy z kurzem, to przypadkiem nie chodziło o telewizory LCD?
 

jackVGa

New member
Ogólnie ten sony najbardziej mi się podoba z tego co patrze tylko zastanawiam się, że skoro podobno „płaci się tam za markę” to czy za tą cenę nie dostanę czegoś lepszego albo czy jest on w miarę warty tej ceny?
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
To już musisz sam sobie odpowiedzieć, co bardziej Ci się podoba. Ja zacząłem od oleda LG, skuszony promocją, bez przyglądanie się za bardzo wcześniej. I w trakcie posiadania pewne rzeczy zaczęły mi w nim doskwierać. W międzyczasie zacząłem chodzić po sklepach, oglądać. I bardziej podrasował mi obraz z Sony. Różnica w cenie na pewno mniej boli jak trafisz dobrą okazję :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli jesteś fanem Sony - to spokojnie możesz dopłacić.
Na żadych pokazach i porównaniach Oled Sony nigdy nie wgrał .
 

luck76

Well-known member
No chyba ,że to jest takie porównanie.
Dokładnie 9 minuta i 30 sekunda
No ale oni jak wiadomo nie znają się i robią nieobiektywne i sponsorowane porównania.:ROFLMAO:
Znać się znają, ale połasili się na darmowe kanapki, których u Philipsa nie było, dlatego ominęła ich ta najlepsza z najlepszych okazja aby na własne, niedomyte oczy zobaczyć, jak wytwór małych chińskich rączek z TPV miażdży te wszystkie japońsko-koreańskie gnioty 🤣
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie no oczywiście jedni robią i są nieomylni, a inny robią w świetle kamer - największy portal w Europie i na pewno, celowo, złośliwie, wkurzająco, nieprzygotowani, niedoszkoleni robią źle. W klasie 10 tyś sięgłabym po Oled TV
I jest w czym wybierać :
LG 65 G23
Philips 65Oled 807
Samsung 65S95
 

jackVGa

New member
Raczej będę się skłaniał ku temu: Philips 65Oled 807 ten Sony raczej sobie odpuszczę skoro nic tam nie ma dobrego. Zastanawia mnie tylko ten jakiś magiczny system poprawiania obrazu gorszych jakości czy to w ogole tam działa. Jutro tez pojeżdżę obejrzę te dwa modele. Nie kupuje jeszcze bo liczę na jakieś okazje z okazji black friday tyle ze czuje, że mogę się przeliczyć.
 

jackVGa

New member
Oglądałem dzisiaj tego philipsa i inne. Całkiem mi się podoba na pewno bardziej niż ten Sony. Co to znaczy dla niebieskich? Zastanawiam się, czy opłaca się brac dodatkowa gwarancje czy coś takiego przy zakupie… ma to jakiś sens?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Taniej zdecydowanie będzie kupić ubezpieczenie dodatkowo u swojego ubezpieczyciela mieszkania.
Masz 65Oled 807 za 9699 zł z pakietem dla niebieskich.
Klub niebieskich po prsenosinach serwera jeszcze nie odbudowany, bo trwają prace.
Każdy członek forum teraz jest więc traktowany jak niebieski członek forum, czyli do tego czasu masz dodatkowy pakiet gratisów .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może nie zrozumiałeś , więc napiszę jeszcze raz :
"To podpowiedzi klientów , którzy dokładnie tak zrobili i polecają innym."
 
Do góry