Wymiana saundbara Samsunga h550 na LG sj4r

Rafal8

Member
Sama belka gra bardzo ładnie. A z głośnikami na początku był problem ze te z tyłu grały za głośno, musiałem coś wyłączyć w soudbarze. Teraz jest fajnie ale sprzęt gra w sypialni do belki mam z 5-6m a głośniki są obok łóżka czyli metr od ucha . Czasami jak gra z nich muzyka nawet jak są na -6to i tak ciężko zrozumieć dialogi. Ale to bardzo rzadko.
 

Darekpop

New member
Sama belka gra bardzo ładnie. A z głośnikami na początku był problem ze te z tyłu grały za głośno, musiałem coś wyłączyć w soudbarze. Teraz jest fajnie ale sprzęt gra w sypialni do belki mam z 5-6m a głośniki są obok łóżka czyli metr od ucha . Czasami jak gra z nich muzyka nawet jak są na -6to i tak ciężko zrozumieć dialogi. Ale to bardzo rzadko.
Satelity bardzo blisko w stosunku do belki, ja w JBL satelity rozstawiam na 4 m (po 2 m od miejsca odsłuchu) i lekko z tyłu, do belki mam 3,5 m i jest dobrze. Musisz zachować proporcje dla dobrego odsłuchu.
 

Rafal8

Member
Niestety nie mam innej możliwości żeby to ustawić, belke przenosiłem bliżej, ale niestety jak łączy się z tv bezprzewodowo to nie działa dzięki 5.1.
 
Do góry