Wymiana saundbara Samsunga h550 na LG sj4r

Rafal8

Member
Sprzęt gra w sypialni 20m². Ogólnie z tego Samsunga jestem zadowolony ale chciałbym sobie dołożyć maly efekt 5.1 (4.1). Czy warto się bawić w taką wymianę? Wiem że najlepiej to bybylo JBL 5.1 ale to już za drogo.
 

Darekpop

New member
Ja bym stawiał jednak na 5.1. Centralny głośnik robi robotę w oglądaniu filmów. Jak chcesz coś taniego z tylnymi głośnikami i z 5.1 a nie 4.1 to popatrz na Sony HT-RT4 albo RT3. W sklepie grało to całkiem sensownie a kosztowało koło 1000.
 

Rafal8

Member
No tak ale tam w te kable się bawić nie za bardzo mi się widzi. Ja tam cudów po tym nie będę oczekiwał, bardziej czy jest sens takiej zamiany.
 

Rafal8

Member
Nie ma co przepraszać za sarkazm (jest na poziomie) pomieszanie jest na poddaszu, czyli są załamania sufitu . Dlatego myślę o czymś co jednak ma te saltelitki , ten jbl3.1 chyba tak dźwięku nie podbija. A i wracając do tego LG to zależałoby mi żeby belka i sub była na takim samym poziomie co w Samsungu.
 
Ostatnia edycja:

Rafal8

Member
Pozwolę sobie napisać opinię po moich przejściach z sprzętami od LG. Tak więc LG sj4r ogólnie za te pieniądze sprzęt ok sama belka i sub grają dużo słabiej gorzej od mojego Samsunga. Efekt przestrzenny z satelitami robią jednak fajny efekt. Miałem też LG sl6y z głośnikami surrund zestaw kosztował 1830zl , belka 3.1 ale niestety grała tak samo slabo jak ta poprzednia gorzej od mojego Samsunga. A i różnica w cenie ponad 800zl nie warto. Teraz zamówiłem coś Samsunga n650 plus głośniki tylne.
 

Rafal8

Member
Znalazłem na Ceneo, zobaczymy jak przywiozą. Już są za 700 mi się udało jeszcze za 560,


Ok n650 podłączony póki co bez satelit. Mam pytanie jak będę chciał podłączyć laptopa żeby puścić dziwek 5.1 to zrobic to przez sundbara?
 
Ostatnia edycja:

leszekmw

New member
jakby co N650to to to samo co Q60 i gra wystarczająco dobrze..
tylko jest ich coraz mniej na rynku bo to schodzacy model ..miesiąc temu był w MM za 1150zł..
 
Ostatnia edycja:

Rafal8

Member
A laptopa chcesz podłączyć do TV?

Tak i chce z tego laptopa puścić dziwek 5.1 bo niestety nowe tv od Samsunga nie obsługują DTS.
Ciągle czekam na głośniki a co do samego sundbara to jest ok. Mi udało się kupić za 900zl co prawda dialogi słyszę ok to znów inne dźwięki są za głośne.
 

Darekpop

New member
Potrzebne HDMI arc albo optyk. Po zwykłym HDMI nie próbowałem podłączać soundbara. Ja mam do TV po HDMI a z TV do SB po HDMI arc.
 
Do góry