Wymiana gier na PS3

fatchris

New member
NBA 2k8 za GTA IV (tylko PAL)

mam na wymiane nba 2k8 (stan idealny) kupiona na merlin.pl za 225 pln (mam fakture).. wymienie tylko za gta iv (PAL) w stanie idealnym.

info na:
gg: 6867637
 

TRAVOL4

New member
chetnie wymienie sie grami jestem z okolic poznania

mam na wymiane:
-DEF JAM ICON
-ASSASINS CREED
-JUICED 2

INTERESUJA MNIE PRZEDEWSZYSTKIM TE GRY:
-GTA4
-UEFE EURO 2008
-VIRTUA FIGHTER 5

ALE NA INNE TEZ MOGE SIE WYMIENIC!!!
 

electro4ever

New member
Super Tytuły Na Wymianke :)

Witam , Dzisiaj Na Wymiane Posiadam Takie Gierki Jak :
Dragon Ball Z : Burst Limit ( Stan Idealny )
Gta 4 ( Stan Idealny )
Motorstorm ( Stan Idealny )
Nba HomeCourt ( Stan Idealny )
Haze ( Stan Idealny )
Wszystkie Gierki Oczywiscie PAL !
Na Propozycje Czekam Pod Numerem GG 8710521 :) , rzadko wchodze na tą stronke więc Wole Kontakt Przez Gadu-Gadu . Pozdrawiam ;)
 

luki00775

New member
jesli bylby ktos zainteresowany kupnem NOWYCH gier na ps3 z anglii w wersji angielskiej pobardzo okazyjnych cenach, np. mgs4 130 pare zl to prosze kontaktowac sie na gg 7934513
 

electro4ever

New member
Wymienie DRAGON BALL Z : BURST LIMIT

Witam mam na wymiane Najnowsze Dragon Balla ;) , Stan PLyty Idealny , miałem ją max 3 Razy w Swojej Konsoli .Mam jeszcze Naklejki Ze Sklepu W ktorym Kupowalem Ją Za Cene 209 PLN , Wymienie Na Jakies 2 Inne Tytuly . Oferty Pisac Tutaj Lub na Gg 8710521:p :p
 

Centosz

New member
Sprzedam lub zamienie Uhcharted:Drakes Fortune.
Kontakt GG 3261167

Ps.Szukam gry Everybody's golf.Tylko mi nie piszcie o allegro. :)
 

Pepol88

New member
wymianka

Siema wszystkim!!


Mam na wymianę Assassins creed, def jam icon, enchanted arms, resistance fall of man, Heavenly sword, najbardziej pasowałby mi MSG4, ale devil may cry 4 też nie pogardzę, proszę o kontakt na gg:6686203, nawet jeśli nie masz MGS4 i DMC4 a jakis podany przezemnie tytuł Ci odpowiada, zagadaj, dogadamy sie jakos.
 
Do góry