Wybór odtwarzacza. Xtreamer czy Hyundai?

pro_fill

New member
Bez reklam
tylko, nie jest istotne jaki zestaw głośników autor kupi, wobec problemu jaki się ujawnił z dźwiękiem DTS na MBox'ach, a właściwie jego braku.
myślałem, że jestem odosobnionym przypadkiem, lecz sygnały na konkurencyjnym forum [jak podaje HumanMedia, na oficjalnym forum poświęconym Player'om Hyundai], nie są skupione na jednym modelu, a na kilku, jeśli nie na wszystkich.
 

jarpo

Member
Czy to jest warta zastanowienia propozycja? ENOX SOUNDBAR 5.1 SURROUND KINO DOMOWE NOWE !!! (1568757138) - Aukcje internetowe Allegro
Mam pytanie. Czy jeśli połączę odtwarzacz (Hyundai) i dekoder sat z soundbarem cyfrowym optykiem (audio), a tuner i odtwarzacz z telewizorem po HDMI to będę miał blokowany dźwięk w telewizorze, czy też będzie wtedy grał telewizor i soundbar razem? Zależałoby mi na tym aby grał tylko soundbar.

Teraz z innej beczki. Może nie kombinować z głośnikami tylko kupić słuchawki bezprzewodowe 5.1?
Odnośnie słuchawek pytanie jak wyżej, z tym że teraz zależałoby mi na tym aby była możliwość włączenia dźwięku w telewizorze i w słuchawkach, oraz wyłączenie dźwięku w telewizorze a włączenie w słuchawkach. Czy jest możliwość podpiąć więcej niż jedną parę słuchawek (2 lub 3 sztuki)?
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam

jarpo

Member
Żeby wydać tyle kasy to muszę być całkowicie przekonany, że to jest to czego szukam. Gdyby można to wszystko gdzieś odsłuchać i porównać.
Jak byłoby z połączeniem? Po HDMI tuner sat i odtwarzacz HD do tej Yamahy i od Yamahy do telewizora po HDMI (jeden kabel)?

Z tymi słuchawkami (bezprzewodowe 5.1, a może 7.1) to warto sobie głowę zawracać?
 
Do góry