Wszystko o serii le2r (32le2r 37le2r 42le2r)

autorus

New member
Więc mam le2r i teraz parę słów.

Plusy

+ ogólnie tv fajny, wygląd itd
+ przyciemnianie na pilocie, szczególnie ważne wieczorem
+ przycisk sleep na pilocie, idealny do sypialni :)
+ Jakość obrazu po scart przyzwoita

teraz minusy

- jak ktoś będzie go chciał powiesić na ścianie to będzie mieć problem gdy będzie chciał podłączyć przewody scart. Cholernie mało miejsca.
- coś mi w głośnikach piszczy. Taki dzwięk jak przy starych telewizorach kineskopowych:-x Normalnie jak sobie z tym nie poradzę to go wymieniam. (żeby nie było że się czepiam, mam plazmę lg i jest super cicha)

REASUMUJĄC

tv ok, ale dzwięk do du.. mam nadzieję że się jakoś ustabilizuje. Jak nie to będę musiał go wymienić.

Autorus

ps. Jak wyłączam głośniki jest cicho więc jednak coś z tymi głośnikami jest skopane.
 

genCO

New member
niezależne info tego modelu

:D podaję linka do strony,na której zainteresowani znajdą wszystko co potrzeba wiedzieć o modelu LG 32LE2R
http://www.av.com.pl/index.php?art=327
 

Raz3r

New member
Ja jestem szcześliwym posiadaczem LG 32 LC 2 R, ktory udało mi się nabyc za 1.999zł. Cena rewelacyjna i za takie pieniądze moglbym kupic TV conajmniej o 2 klasy nizej.

Niestety jest jeden problem, a mianowicie czern, a raczej jej brak. Czy u Was tez wygląda jak mocno podswietlony granatowy, czy to tylko u mnie tak? Gram obecnie w CoD3 na X360 ktory podlaczony jest przez Component i w przerywnikach filmowych paski na gorze i dole ekranu bynajmniej nie są czarne :( zmniejszenie jasnosci pomaga, ale powoduje tez ze nic na ekranie nie widac
 

Spikey

New member
Jeśli ktoś ma zamiar kupić omawiany model to 32LE2R jest w ElectroWorld (Gdańsk) za dosyć okazyjną cenę 2290zł.

Pozdrawiam
 

flubert

New member
soft do 32LE2R

Witam wszystkich, od wczoraj jestem posiadaczem w/w tv i nie żałuję, chodzi OK z anteny zewnętrznej i DVD po euro. Inne kombinacje dopiero będę próbował. Ma trochę ubogie menu. Interesuje mnie możliwość zmiany oprogramowania. Szukałem po sieci ale bez skutku. Proszę o info czy istnieje modyfikowany soft do tego tv, gdzie go znaleźć, jak wgrać? Z góry dzięki za info i pozdrawiam.
 

dorota.sz

New member
Pip

:(
Cześć, od grudnia posiadam LG 32LE2R i nie wiem do dnia dzisiejszego czy on ma funkcje PIP. Na pilocie PIP jest a ja albo nie umie go uruchomić, albo w tym modelu brak go,lub może u mnie coś nie działa?. Bardzo proszę o pomoc i dziękuje. :)
 
Ostatnia edycja:

genCO

New member
PIP w LG32LE2R

dorota.sz napisał:
:(
Cześć, od grudnia posiadam LG 32LE2R i nie wiem do dnia dzisiejszego czy on ma funkcje PIP. Na pilocie PIP jest a ja albo nie umie go uruchomić, albo w tym modelu brak go,lub może u mnie coś nie działa?. Bardzo proszę o pomoc i dziękuje. :)
Ta funkcja jest obsługiwana w przypadku gdy podstawowy sygnał pochodzi z wejścia HDMI lub COMPONENT a dodatkowy z pozostałych źródeł ( AV, composit, RGB, SVideo) np magnetowid, dvd, tv itp.
 

dorota.sz

New member
A co to za wejścia :HDMI lub COMPOMENT, czy mogę pod nie podłączyć przez jakąś specjalną złączkę magnetowid? .Dzięki za odpowiedź lecz ciemna strasznie jestem i nic nie rozumie :D
 

SanGod

New member
Lg 32le2r - podłączanie PC

Witam!
Mam pytanie dot. podłączania laptopa do tego telewizorka. Jak podłączam moj komputer na rozdzielczości 1024x768 to mam brak sygnału. Dopiero jak Zmienie na 800x600 to jest oki. Dodam że na drugim laptopie mam rozdzielczość 1280x768 i wszystko jest dobrze. Co może być powodem?? Karta graficzna w laptopie? Ten z mniejszą rozdzielczością nie jest najnowszy ;)
Z góry dzieki za odpowiedź.
 

dark2

Member
Sprawdz częstotliwość odświeżania.
Podłącz najpierw tv potem włącz lapka.
Użyj googla.. ;)
 

SanGod

New member
Lg 32le2r - podłączanie PC

Cd. mojego podłaczania laptopa. :)

dziś podłaczyłem komputer i jak ustawiłem jedno urządzenie wyświetlające (TV) to mogłem zmienić rozdzielczość na 1366x780 czyli maksymalną jaką obsługuje LCD, nie widziałem nic natomiast na ekranie komputera. W menu TV uaktywniał się też opcja Tryb XGA, która byla nieaktywna. Wiec tyle wiem ale dalej nie wiem dlaczego na rozdzielczośći 1024x780 nie obsługuje obydwu urządzeń?

PS.
co do tego google ... ;)
 
Do góry