Wszystko o Burnout Paradise!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Big Surf Island wycenione - 12.99$ (USA) lub 12.99 funtów / 9.99 Euro (Europa).

[EDIT]
mataman Ty dziadzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
10 euro za 9 aut i całkiem nowy teren to wyjątkowo tanio, jeśli weźmiemy pod uwagę ceny poprzednich DLC do tej gry, nie mówiąc już o pierdoletach do innych tytułów, vide RE5 :rolleyes:.
 

dienekes' shade

New member
Z drugiej strony... BP został wyeksploatowany do maksimum. Świetne, a co najważniejsze, w lwiej części darmowe wsparcie dla tego tytułu stawia Criterion na pierwszym miejscu wśród developerów. Jestem przekonany, że nie tylko w moich oczach.

Burnout Paradise to wspaniała gra i jako taka, niezwyciężona odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nadszedł czas by iść/ jechać dalej. Pozostaje pytanie, czym Criterion musiałby zabłysnąć, by po tak dopracowanej części, powtórzyć sukces ustępującej (jednak) części?

Nie smućcie się - i tak czeka nas sporo zabawy, nie mówiąc o tym, ile już jej mieliśmy :eek:k:
 

Arek

Member
Trzeba przynać że gra wypas :eek:k:

Sentyment do niej zawsze będzie bo to pierwsza jaką zagrałem na czarnuli. Powiem wam , że zaraz po niej zakupiłem kilkanaście innych tytułów i każdy z nich nie zagościł w konsoli dłużej niż kilka godzin, a BP niepodzielnie rządzi i jak do tej pory nic jej nie może przebić :grin: . Dodam, że śmigam już z pół roku i ani przez moment nie zawiało nudą :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Podobnie tutaj :) I trzykrotne Criterion Elite na karku :cool:

Wczoraj odpaliłem grę po dłuższej przerwie i grało się świetnie. Nie będę kłamał, zgrałem BP w obecnej postaci, ale już 11 się to zmieni :eek:k:
 

Arek

Member
No i jak tam? Ohy i ahy w oczekiwaniu na wyspę, a teraz co :p

Ja już zjeździłem wyspę i muszę Wam powiedzieć , że jest ona dla koneserów :D , grafika świetna, oświetlenie nocne dużo lepsze niż w pozostałym paradise city , mega wypasione tereny do stun'tu no i 'dust storm' :eek:k:

Jedyne co mnie rozczarowało to kolejne ułatwienie dla casuali - podświetlone pionowym słupem punkty trasy podczas wyścigu, ale nic tam, jest jak jest.

To jak, kiedy spotykamy się w BIG SERF ISLAND ? :mrgreen:
 

punkracy

New member
witam maniaków BP

jako, że od niedawna również poruszam się po uliczkach Rajskiego Miasta mam do Was małe pytanko
na stanie posiadam aktualnie 70 z 75 dostępnych aut
i tu właśnie pojawia się pytanie: w jaki sposób zdobyć pozostałe 5 samochodów, jeśli:
a. udało mi się zdobyć wszystkie auta, które są do wzięcia metodą "takedown & go to the junkyard" (you takedown all your opponents)
b. zaliczyłem wszystkie gwiazdki (you have complete all burning routes)

z góry dziękuję za info
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

punkracy

New member
Masta_J napisał:
A wszystkie płotki, billboardy i super skoki ma?
niestety nie :(
niektórych jeszcze nie znalazłem, a kilka z tych, o których istnieniu już wiem niestety nie mogę zaliczyć
a żeby było śmieszniej, to niektóre z nich ma na koncie mój syn
i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że on nie ma jeszcze 6 lat :mrgreen:

Masta_J napisał:
A wszystkie licencje zaliczył?
do Elite brakuje jeszcze 19 zwyciestw, myślę że to tylko kwestia czasu

w każdym razie dzięki za pomoc
pozdrawiam
 
Do góry