Wszystko o Burnout Paradise!

yarcoos

New member
No to wypada do tego czwartu (11.06) zrobic 100% podstawy ;), zeby nie zaczynac nastepnego ciacha, po nadgryzionym pierwszym.
Choc o platyne bedzie baaardzo trudno...
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja zrozumiałem że do 11.06, ale nawet grając po 2-3 godz dziennie spokojnie mozna by zrobic nie tylko platynę ale i całość.

yarcoos pamietaj że do platyny nie wliczaja sie pucharki z dlc
 

ivi

New member
Czasami siadałem na godzinkę do BP, i ani się obejrzałem a na podwórku jasno było, tak więc przy tej grze można stracić poczucie czasu :D
A platynka szybko wpada, no chyba że się nie ma kamerki, a dla przymusu zrobienia 1 trophy nie ma sensu jej kupować...

A ja koledze matamanowi jeszcze raz chciałem podziękować za trofeum :)
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Spoko ivi, wisisz duży browar :D

No jeszcze tylko motorki i mamy 100% a później WYSPA !!!!!! UUUUUUUU AAAAAAAAAAAAA !!! :D
 

ivi

New member
8ef23abbdc81c32a07eb8366595a0ec4,27,1.jpg
:D

No wyspa w końcu wniesie coś nowego, bo same samochody to nic, bo cały czas jeździ się po tym samym terenie...
 

dienekes' shade

New member
To zależy co kto lubi i ile ma na liczniku. Mój znajomek gra w BP już w sumie 1500 godzin i na nudę nie narzeka ;)

I ja czekam na Wyspę, ale po roku giercowania "jeżdżenie po tym samym" jeszcze mi nie zbrzydło.
 

mataman

New member
Bez reklam
To chyba od ciebie mam kilku takich wariatów którzy ponad 1 tys godzin wyjeździli. Ja łącznie z wersja na x'a mam troche ponad 200 więc jeszcze mi daleko.

Ale wyspa to poprawi, znacznie :D
 

dienekes' shade

New member
Bardzo możliwe :mrgreen: Robiłem z nimi czelendże wieki temu, ale do dziś hulają po ulicach PC. Ja tam już tylko bywam, choć to akurat wkrótce ulegnie zmianie ;)
 

Arek

Member
Po 2 tygodniach odwyku od tej gry, gdy zaglądam teraz codziennie to jest taki jeden wymiatacz ;) , 50 któryś na świecie :D

nie mam pojęcie ile godzin na to trzeba poświęcić , ale z pewnością nie mało...

koledzy, powiedzcie jak to jest z tymi pucharkami ? Ja zrobiłem jakieś 60% gry bez podłączenia w sieć na podstawowej wersji i widzę, że po aktualizacjach i po zrobieniu kolejnych 33% mam jakieś tam trofea, ale te wszystkie pierwsze za licencje , bilbordy etc mam na szaro...

nie da się tego jakoś 'zaktualizować' z faktycznym stanem gry?
 

ivi

New member
Niestety nie, musisz skopiować save gry, zrobić te wcześniejsze trofea, i wtedy grać na starym sejwie...
 

dienekes' shade

New member
YEAH BABY! :mrgreen:

Koledzy, 11 zaczynamy nowy rozdział w historii Paradise City ;) Pisałem to wiele razy, ale zrobię to znowu:

:krol: Wspaniała gra! :krol:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
O, tak!
75 nowych płotków, 45 billboardów i 15 mega jumpów :D

Wygląda nieziemsko bo to wyspa przecież! :mrgreen:

Jak dla mnie to co pół roku mogą w ten sposób rozbudowywać miasto.

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
Właśnie chciałem dać ten filmik co ty, ale cos się mnie pokiełbasiło :D

Ależ będzie jazda, lotnisko sie chowa, leży i kwiczy ! Take me down to the paradise city !!!!!!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
I'm gonna take you both to the paradise city where even mataman and dienekes' shade are pretty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jadę dzisiaj po robocie na most :krol:

Pozdrawiam,
 
Do góry