Wszystko o 9603/9703

Czy warto kupić telewizor LCD Philips model 9603/9703


  • Total voters
    0

coroner-666

New member
Od czterech dni dostępny sofcik do TV oznaczony jako 000.100.000.000

a tutaj to co wnosi nowy soft

Q591E_0.100.0.0
---------------
• Implementation to switch off the overnight update.
• Regression caused on HDMI has been resolved.

Unofficial information
MartiniB reports:
- AutoZoom works correctly with mpeg4 channels
- AutoZoom doesn't work for HDMI inputs
 

DZIADEK1

New member
32pfl9613D/10

Witam świątecznie.

Krótko-pech-tv serwis-a ja czytam fora-pytanie?.

1]Jaki błąd oznacza migająca czerwona dioda-2razy trzy sekundy przerwy.Tv się nie włącza.
2]Jak to możliwe aby włączyła się funkcja Video w USB?.Ajednak-parę miesięcy wcześniej.
3]Czy istnieje jakaś analogia między matrycą w32pfl9613D/10 a 32pfl5624H oraz między układem wejść na panelu tylnym Tv 32pfl9613D/10 a 32pfl9604H.

Pytania laika czekającego na kontakt serwisu.Dla ciekawości,awaria nastąpiła po włączeniu do prądu.Soft orginalny.:(
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
MP3, WMA v2 up to v9.2, Slideshow files (.alb), JPEG Still pictures, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-Programme-stream PAL, WMV9/VC1

Oto formaty które czyta nowy model tv dlaczego w aktualizacji softu nię mogą poprawić i dodać do naszego chociaż plik avi
 

egon20041

New member
Gdzieś to kiedys czytałem ,ale teraz nie mogę tego poszukać mianowicie
czy wie ktos jak sprawdzało się ilośc przepracowanych godzin w 42PFL9703?
Wiem że wpisywało się kod z pilota ale nie pamietam ciągu.
 

egon20041

New member
Dzięki za podpowiedz
wpisywałem różne frazy w szukajke ,ale jakoś nie udało mi się tego poszukać.
Tylko troche się wystarszyłem jednym z postów ,że jak się wejdzie do menu serwisowego to tracimy gwarancję.
 

Prezesbial

New member
000.100.000.000

Witam,

Co wnosi nowego soft 000.100.000.000 ? Jestem trochę słaby z angielskiego.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam,
 

pRzeKop

New member
Czy korzystacie z PC podłączonego do 9603?
Mam Radeona HD2600 z wyjściem DVI i przejściówką na HDMI. Działa świetnie, mam dźwięk wielokanałowy i obraz po jednym kablu.
Jedyny problem to, że obraz załącza się dopiero w trybie graficznym. Zarówno w Windowsie, jak i np. Ubuntu.
Niestety, żeby zajrzeć do Biosu muszę się szarpać ze starym monitorem. Nie wiem czy to TV nie daje rady, czy może ta karta graficzna. Myślę o upgradzie, ale chcę mieć pewność, że po tym będę miał zawsze obraz.

I tu ponawiam pytanie: macie podłączone komputery po HDMI? Jak to Was wygląda?
 

coroner-666

New member
witam
pojawila sie nowa wersja softu oznaczona numerem "101", niestety na chwile obecna nie podano zmian w porownaniu do poprzedniej wersji. soft mozna sciagnac z oficjalnej strony producenta
pozdrawiam
 

coroner-666

New member
witam
oto lista zmian do ostatniej wersji softu oznaczonej jako "101"

Q591E_0.101.0.0 (2010/07/01)
• Enabling the MPEG4 reception for Italy.
• Improvement use of free to air common interface card to decode mp4 digital channels.

pozdrawiam
 

gadekw

New member
awaria

Witojcie, mam problem z moim lcd [42 pfl 9703]. od pewnego czasu zdarza mu się zanik obrazu[ambi działa, głos także]. czasem zaraz po włączeniu, a czasem w trakcie oglądania. na razie pomaga wyłącz-włącz, ale dzieje się tak coraz częściej... pytanie, czy ktoś już doświadczył czegos podobnego??? proszę o radę...
 
Do góry