WMP 11 nie widzi PS3

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ten program u Ciebie działał w sposób losowy i całkowicie nieprzewidywalny.
Ogólnie działa bardzo dobrze i nie ma z nim problemów.

Pozdrawiam,
 

dynea

New member
punkracy napisał:
Reasunując polecam PS3 Media Server i życzę powodzenia w ewentualnej potyczce z TVersity.

DziEkuję za poradę.
Ja też byłem "oczarowany". Wszystko co próbowałem puszczać szło bez problemów.
Wszystkie dyski wyświetliły się na konsoli ( nawet te udostępnione z drugiego kompa). I można było sobie hulać. Niw wiem tylko co jest w tym katalogu WEB. Znaczy wiem że jakieś rzeczy typu You Tube - ale nie mogę się do tego dobrać.
 

vib

New member
w kompie na ktorym masz uruchmiony ps3mediaserver, w katalogu programu masz rozne pliki konfiguracyjne - w jednym z nich mozesz recznie pododawac wlasnie rozne "web" - jak telewizje internetowe, rozne kanaly z filmikami, z muzyka, ze zdjeciami albumy, radia internetowe

nie bawilem sie tym - mysle, ze to sa przyszlosciowe opcje, jesli autor ps3mediaserver dorobi do tego jakis graficzny front do oblugi, zeby nie trzeba bylo edytowac recznie tego w notatniku (czy innym edytorze), bo nie jest to user-friendly
 

punkracy

New member
dynea napisał:
DziEkuję za poradę.
Niw wiem tylko co jest w tym katalogu WEB. Znaczy wiem że jakieś rzeczy typu You Tube - ale nie mogę się do tego dobrać.
Zawartość tego katalogu można łatwo modyfikować.
Wystarczy odnaleźć plik WEB.conf w folderze instalacyjnym PS3MS i go wyedytować dodając pożdane przez nas wpisy.
Ja np. lubie słuchać róznych stacji radiowych, a ilość tych które są ustawione na starcie jest porażająco uboga.
W tym przypadku wystarczy np. na www danej stacji znaleźć info o strumieniu i dodać odpowiedni wpis w WEB.conf, bazując na tych które już tam są.
Niestety jeśli chodzi o stacje radiowe to nie są obsługiwane strumienie wma i ogg.
Chociaż nie próbowałem, to podejrzewam, że podobnie jest pewnie z pozostałymi podkatalogami (YT, Picassa etc).

ps. do edycji pliku WEB polecam Notepad++, bo windowy notatnik M$ to niezły shit (lubi czasem coś spier...)

pozdrawiam
 

dynea

New member
punkracy napisał:
W tym przypadku wystarczy np. na www danej stacji znaleźć info o strumieniu i dodać odpowiedni wpis w WEB.conf, bazując na tych które już tam są.

Dzięki wszystko działa

Pozdrawiam
 
Do góry