Władca pierścieni-już niebawem.

terminatriks

New member
A w produkcjach filmowych, z ambicjami artystycznymi, chodzi o coś zupełnie innego. Niestety sprawy o które chodzi w ambitnym kinie się zupełnie w pale nie mieszczą amatorom "żylety".
Cytat z Lemil

Do Lemil:
I jak tutaj rozmawiać z takimi ludźmi jak Ty? Zamiast napisać czy kopia nie jest spartaczona jak wersja kinowa, którą mam, to wchodzisz w jakiś konflikt personalny, pisząc o rzeczach o, których nawet nie wspomniałem. Idź w świat z krucjatą obniżania ostrości do 0.


Edit: A ktoś może mi powiedzieć z jakich powodów w "drużynie" jest jakby zielonkawy podkład, a w następnych częściach już nie?
 
Ostatnia edycja:

Lemil

Banned
I jak tutaj rozmawiać z takimi ludźmi jak Ty?

Edit: A ktoś może mi powiedzieć z jakich powodów w "drużynie" jest jakby zielonkawy podkład, a w następnych częściach już nie?
Było tu kilka osób, które próbowały ze mną dyskutować i doszły do, słusznego skądinąd, wniosku, że się nie da.

A jeśli chodzi o zielony nalot, to zacząłbym od skalibrowania telewizora, o ile tego nie zrobiłeś.
 

terminatriks

New member
Pytam się dlaczego 1 część ma inną kolorystykę niż 2 i 3, a nie o kalibrację tv, fakt że większość osób lubi(?) dynamiczno-podobną obrazową breję nie znaczy, że musisz rzucać się na wszystkich jak nazgul.
Wiele osób na to narzekało, a ja chciałbym wiedzieć dlaczego tak postąpiono. Dla mnie logiczne jest, że skoro dokonuje się takiej korekty, to powinna ona nastąpić na wszystkich częściach a nie na 1. Chyba że to margines zarobkowy do wydania 4k.
 
Ostatnia edycja:

Lemil

Banned
@terminatriks Napisz chłopczyku tak z 500 postów, to będziesz mógł zacząć podskakiwać :lol:

Nowe wydanie LOTR jest wzorowe pod względem obrazu i dźwięku.
 
Do góry