Witamy Philipsa Fidelio HTL 9100, czyli Cesarza dźwięku bezprzewodowego -test otwarty

sonika

New member
informacja od sprzedającego:
,, głosniki*** są bezprzewodowe*** zasilane*** przez*** kabel***''
czyli po odłączeniu satelit od głównego głośnika trzeba je zasilać osobno z gniazdka?
 

bnois

Member
Ja kupilem z allegro nowke za 1820zl z roczna gwarancja. Fakt ze mam kogos kto ma uklad w serwisie philipsa i wg mnie noglby wcale nie miec gwarancji. Oryginalny karton, chyba pochodzacy z francji bo w tym jezyku byl opis na kartonie. W srodku instrukcja m in w j. polskim. Boczne, odczepiane glosniki calkowicie bezprzewodowe, sub podlaczany do pradu ale laczacy sie przez bluetooth z listwa. Mozna go spotkac w wersji usa pod symbolem htl7180. Poza nr niczym sie nie roznia. Generalnie polecam!
 

krupol

New member
Witam.Mam pytanie czemu dzwiek jest znacznie lepszy odłączając głośniki, mowa tu o muzyce z TV przez HDMI RCA wydaje mi sie ze powinno byc inaczej?:( Czy to normalne ze jeden głośniczek ląduje sie szybciej a drugi wolniej? Po naładowaniu na jednym potrafi sie zapalic czasem biała dioda mimo ze jest zadokowany. O co tu chodzi mam reklamowca sprzęt czy to normalne? jestem na tym forum od dzis przepraszam jesli naruszyłem jakieś zasady prosze o odpowiedź
 

szakil

New member
Co do ładowania głośników, to normalna rzecz . U mnie jest tak samo i nie ma reguły co szybkości ładowania raz lewy szybciej się ładuje raz prawy. Czasem przy przerwie w dopływie prądu po jego załączeniu diody również się świecą mimo nalaładowanych zadokowanych głośników.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przemo 73 - Modele są dostępne od ręki.
Dla niebieskich oczywiście specjalna oferta.
Aż tak dokładnie nie sprawdzałem - ale załadowane jeszcze nam grają ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są obydwa w sprzedaży od ręki. Dla niebieskich w specjalnej ofercie.
Przez dwa dni prezentowaliśmy HTL 9100 na pokazach. I ludzie z niedowierzaniem podchodzili i sprawdzali co to takiego gra?
To niemożliwe - myśleli że to mega wielkie kolumny.
Jak pokazywaliśmy co - zdziwienie było ogromne.
 

martinesco

New member
To już wszystko jasne, stałem się niebieski :)

Skłaniam się ku Fidelio E5, piękny jest.
Niestety nie mam gdzie posłuchać, a zastanawiam się czy faktycznie bas jest silny w tym zestawie.
 

garob

New member
To już wszystko jasne, stałem się niebieski :)

Skłaniam się ku Fidelio E5, piękny jest.
Niestety nie mam gdzie posłuchać, a zastanawiam się czy faktycznie bas jest silny w tym zestawie.

To daj znać co wybrałeś i dlaczego. Ja cały czas intensywnie myślę nad HTL9100 i E5 i nie mogę się zdecydować. Testy na whathifi dają do myślenia...
 

halabalala

New member
Co byście wybrali e5 czy htl 9100 do tego pomieszczenia?

hu2je8.png


Pokój ok 20-25m2, ale część kinowa to połowa z tego. Krótsza ściana w pokoju ma 3,9metra.

moje preferencje:
kino domowe> ps3 > muzyka

posiadacze jednego i drugiego - dodatkowe pytanie: używacie zestawów na okrągło, również do codziennego oglądania tv, czy odpalacie głośniki tylko na specjalne okazje? Mój Panas 55vt60e przywieszony na ścianie pod względem dzwięku reprezentuje biedę - tv słychac wszędzie w domu tylko nie na sofie, tak więc głośniki hulałyby radziej na okrągło - które są bardziej energooszczędne??
 
Do góry