Wipeout HD

mataman

New member
Bez reklam
Pare slow o tej grze:
Gra jest beznadziejna... cala trudnosc w grze opiera sie na: gaz do dechy, skrecac nie potrzeba bo statki sie odbijaja same od scian i wszystkie wyscigi wygrywasz:?

hahahahahahaha, o dzisez, nawet nie wiesz jaki jesteś beznadziejny. Pokaz mi swoją kartę to zobaczymy jak wygrałes wszystkie wyścigi odbijajac sie od ścian.

Poprostu kolego jestes za cienki w uszach na wipeout'a.
 

Bambolo82

Banned
Kupiłem za 79 zł na Bluray'u składankę podstawki HD i dodatku Fury. Masę fajnego grania za nie wielkie pieniądze.

@Zieniniak: Pieprzysz głupoty bo grasz ze "steer assist'em", który polega na odpychaniu pojazdu od ścian toru, dzięki czemu frunie się jak po sznurku. Jak go wyłączysz to ściany toru są zabójcze dla pojazdu, a jazda jest bardzo wymagająca.
 
Ostatnia edycja:

arczik

New member
ja powiem tak - wyscigi zawsze nalezaly dla mnie do najnudniejszych gier i omijalem je z daleka do czsu kiedy nie sprobowalem wipeout a. generalnie nie gram zbyt wiele bo trzeba przyznac ze dzisiejsze tytuly maja problem z grywalnoscia ale w tutaj trzaskam juz z 4 miesiace i jest to chyba rekord ze wracam do niej. przedtem wciagnela mnie tylko unreal tournament na dlugi czas.
przy okazji pytanie-niektore wersje bolidow maja jakby przedluzenie mozliwosci zaznaczone na granatowo w paskach skali osiagow, da sie jakos podwyzszyc te osiagi czy cus?
 

Bambolo82

Banned
Ta składanka Wipeout Fury to w zasadzie 2 gry. Tak sobie teraz patrze na "komórki" z wyścigami do rozegrania i bedzie chyba tego na całe tygodnie przebijania się! I to razy 2 (najpierw podstawka "HD" a potem "Fury").

W sobotę wypróbowałem tryb splitscreen na moich znajomych i okazał się nawet grywalny. Choć narzekali, że jest trudno i...zbyt szybko, he he :twisted:
 

debeef

New member
Bez reklam
kusi mnie szczególnie, że w Empiku jest za 79 zł wraz z dodatkiem, jednak powstrzymuję się, bo nie mam czasu ograć tego co już kupiłem...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Podstawkę (WipEout HD) wyszlifowałem już całą na złoto. Teraz pozostaje mi bicie rekordów i dodatek Fury. Prawdziwa zabawa zaczyna się w ostatnim Event-8, gdzie ścigamy się w najszybszej klasie Phantom. Najfajniejsze imo typy wyścigów to Speed Lap, Time Trial oraz Zone. Z kolei zwykły racer z przeciwnikami przy prędkości Phantom to wojna na bronie a przez to zwykła loteria. Często zdarza się, że na ostatnich zakrętach dostajemy rakietą i kończymy wyścig poza podium :/
 

debeef

New member
Bez reklam
napalacie mnie coraz bardziej na ten szpil, jednak pamiętam, że w trójkę byłem dosyć słaby...jest trudno?? Ciężko było mi opanować hamulce:(
 

Kent

New member
Ta gra faktycznie wciąga, tylko jak to jest z online? mam wersje na BD od ponad tygodnia, rozegrałem wyścig online i mimo że byłem drugi to naliczyło mi więcej punktów? Czyżby oceniany był też styl lotu a nie tylko kto pierwszy?
Gra fantastyczna, ale faktycznie trzeba kupować najpierw jedną grę, przejść i dopiero kupić następną, bo teraz nie wiem w co grać :p trzeba będzie się zgadać i razem rozegrać partyjkę jak już wszyscy potrenujemy :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie, styl nie jest oceniany. Grałes wyścig?

@debeef jest trudno ale wersja na BD jest tą po patchu ułatwiajacym nieco rozgrywkę :)
 
Ostatnia edycja:

Kent

New member
No wyglądało mi to na wyścig, graliśmy 1 vs 1 na bodajże 5 różnych poziomach, a pod koniec każdego doliczało nam punkty. A może to coś innego było? W każdym razie on mnie ciągle wyprzedzał, a ja za to odwdzięczałem się mu co chwila Cannonem albo rakietami :D Aż mi się zagrać zachciało :twisted:
 

mataman

New member
Bez reklam
Jak były pkt to był to prawdobodobnie eliminator, nie o ściganie w nim chodzi :D




@carbon dawaj mi tu zaraz swoje ID :)
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
A nie nie. Chodzi mi o jakiś mały sparing :D Na sebenco climb np :)

kocham ten tor, koszmar dla początkujących :D
 
Do góry