Wipeout HD

mataman

New member
Bez reklam
Co myslicie o tej grze ? Jak dla mnie rewelacja, wygląda cudnie daje mase zabawy, nie jest za prosta, no i online poprostu wymiata. Jak by była w normalnej cenie też bym ją kupił. Jeden z lepszych tytułów na PS3.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Żeczywiście, wygląda konkretnie :) Jest zdecydowanie trudna, chociaż posiada ułatwienie które trzyma bolid z daleko od pobocza (Można wyłączyć).
Ze względu na to że gra ma trasy przniesione z PSP, nie zawchwyca ich prosta architektura. Przydało by się więcej skrótów, rozjazdów, a tory mogłyby być np. wielopoziomowe :)
Mimo wszystko za tą cenę, myślę że warto dać szansę!
 

smoku666

New member
Cena zbrodnicza niby nie jest... no ale te 20 dzików mogli by obniżyć to fakt...
sam jestem na etapie kupic czy nie kupić .......

co do samej gierki to wyglada bardzo zachęcająco :-D
 

macek

New member
Bez reklam
Witam,wlasnie sie obudzilem po nocnej eskapadzie.Dla mnie gra poprostu wymiata,jest cudna,jeszcze nie wszystko wychodzi mi tak jak ma byc,ale powiedzmy kwestia treningu,warto miec ta gierke.:D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Myśle ze cena jest ok! Tym bardziej ze mozna zrobić sciepke z ziomalami,gra powinna oferowac pięc pobrań! Czy się mylę ?
 

Carty

New member
Ja on-line jeszcze nie grałem, ale w singlu wciąga na pewno, pomimo że jakiegoś zabójczego uczucia prędkości w niej nie ma. Muzyka też w sam raz. Ale niektóre mapy mogą faktycznie człowiekowi dać nieźle popalić - w eventach typu Zone migające kolory potrafią wykończyć, do tego stale rosnąca prędkość (tu się ją już czuje) :twisted:

A cena tradycyjnie dla biednych amerykańskich klientów niższa o jedną trzecią niż polskim PSStore. Dobrze że nie problemów z zakupami u nich.
 

neospiderman

New member
Jak dla mnie gra jest wypas. Troszkę się obawiałem że mi nie podejdzie ponieważ jak wiadomo to remake z psp na którym sporo grałem w tą gre.

Podoba mi się to że gra nie jest kolejnym produktem maxymalnie nastawionym na casuali, jest wymagająca i często trzeba się pomęczyć żeby zaliczyć event na złoto.
Już nie wspomnę o tym że niektóre trofea to czysta esencja hardcoru, np. czas Zico 30.82 - muszę jeszcze urwać 1,30sec, albo pobicie 75zone - miazga.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Normalnie rejestrujesz polską karte. Nie ma z tym żadnego problemu.
Faktycznie!!! Kiedyś za pierwszą próbą miałem niepowodzenie, i sobie odpuściłem. Idę napchać portfel Sony America ;) Burnoucie, nadchodzę :D
P.S. Mataman, dzięki za wątek !!
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
(...) no i online poprostu wymiata (...)
A jak wygląda poruszana na zachodnich forach kwestia zawiech (plus nimożności grania) na kontach z długachną listą Przyjaciół? W singlu też to występuje?

Na dniach dokonamy zakupu, ale chciałbym wiedzieć, w co się pakuję :mrgreen:

Pozdrawiam
 

mataman

New member
Bez reklam
Problem wystepuje jeżeli masz więcej niz 50 osób na liscie przyjaciół (ja tego problemu nie posiadam :) , jeszcze nie dorobiłem się takiej ilości fr na ps3). Wtedy gra zawiesza sie przy próbie zagrania online. Na dniach mają to poprawić.

P.S. Panowie kupujcie gierke i jedziemy :)
 

dienekes' shade

New member
No, no Mataman, gamertag z playfire.com, pierwsze trofea są - zacnie :mrgreen:

Kurcze, ja chyba te magiczne 50 osób mam za sobą... Co prawda nie liczyłem, ale Burnout Paradise swoje piętno na tej liście odcisnął :p

Lecę pobierać.
 

dienekes' shade

New member
Fakt, szkoda, że update nie jest automatyczny. Trudno się jednak dziwić, to nieoficjalny gadżet. Swoją drogą, miłoby było gdyby SONY udzieliło wsparcia gamertag' om lub popełniło swoje.

Wracając do tematu, pograłem wczoraj i...CUDOOOOO:eek:k:

Już samo menu zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie, później było tylko lepiej :) Szaleństwa 1080 p w 60 FPSach bez zająknięcia? Zuooooo :D Pięknie to wygląda, przepięknie :eek:k: Miło skorzystać (poza filmami) z potencjału Toszki :cool:

Na pierwszy ogień wybrałem czasówkę i było nieźle, choć nie zaznałem tej prędkości. Kolejnym eventem były "strefy". Uh, już wiem dlaczego gra nie przeszła (pierwotnie) testów dla epileptyków :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Te kolory i dynamika :D

Gra przyjęła mnie z otwartymi ramionami i na dzień dobry poczęstowała paroma trofeami, to lubię ;-) Jest wymagająca, nie da się ukryć, a to duży plus. I jeszcze jedna uwaga: TO WCIĄGA!:krol:

Multi zostawię sobie na później, jak wyjdzie patch i nauczę się poprawnie sterować tymi cackami :D
 

brx

New member
Jak dla mnie, ta gra to wypas. Pod każdym względem. Jest wymagająca, cieszy oko i daje dużo wrażeń. Co do prędkości i wykręcania czasów. Najważniejsze by pamiętać, gdzie się znajdują "speed pady" na trasie i odpowiednio wcześnie reagować "airbrakiem" w zakrętach (sory za brak spolszczeń, ale kładki przyspieszające i hamulec powietrzny jakoś dziwnie brzmi).
Strefy - masakra. Udało mi się rozpędzić statek maksymalnie do 950 km/h i urwało mi głowę :D
Do momentu, aż pojawi się FC2, jest co robić :D
 

boxik

New member
Przyznaje kamratom, gierka jest naprawdę zacna.
Moje pierwsze okrążenia to istna komedia, no bo po co komu czytać guide book. Szkoda czasu!
Szybko się okazało, że bez niego ani rusz. A bez wcześniej wspomnianych turbo beczuszek :lol: nie masz szans na dobry wynik.

Oj będzie grańsko!
 
Do góry