Wipeout HD

mataman

New member
Bez reklam
Ja niewyobrażam sobie jak można zrobic trofeum "Zone Zues" , masakra !!!! Zreszta wykonanie "Motion Master" tez było bardzo irytujące
 

dienekes' shade

New member
Świetne znalezisko brx' ie. Wczoraj robiłem kilka fotek w tym trybie, ale widzę, że muszę się jeszcze trochę poduczyć :p

A termin żywcem z lotnictwa przejęty.
 

smoku666

New member
czym więcej screenów ogladam bym bardziej sie nakręcam .........

cos czuje że wytrzymam tylko do wieczora :D .... chyba trzeba sie będzie jednak wypruć z hajcu i dać zarobić PSS :rolleyes:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gra mnie tak porwała ze zapomniałem o innych:D Jest cholernie trudna ,wyciska ostatnie poty, dołuje ,WKUR...a zarazem cholernie cieszy :D
Multi to masakra w pozytywnym znaczeniu !!!
Gra o wiele wiecej warta! POLECAM!!!!
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Ja z polskiego. Widziałeś screeny z gry? Kurcze, to najlepsza reklama :)

Właśnie widziałem i już na nich widać dynamikę, więc na TV musi wyglądać to przecudownie :shock:

To jeszcze techniczne pytanie odnośnie zakupu. Jeśli na amerykańskim pss koszt gry wynosi 20 $, to ile w takim razie przy zakupie ściągną kasy z konta? Przeliczą 20$ po kursie?:p Czy i tak koszt będzie wynosił tyle ile kosztuje na polskim? Pytam, bo do tej pory kupowałem rzeczy na polskim pss i tam wiadomo, liczyli w pln.
 

mataman

New member
Bez reklam
Banzai napisał:
To jeszcze techniczne pytanie odnośnie zakupu. Jeśli na amerykańskim pss koszt gry wynosi 20 $, to ile w takim razie przy zakupie ściągną kasy z konta? Przeliczą 20$ po kursie?


Bank przeliczy ci po swoim kursie $ na PLN. Żeby nie było problemów, gre po ściągnieciu instaluj dopiero po przelogowaniu się na polskie konto. Jak ktoś chce się sprawdzic ;) niech wysyła friend req
 

brx

New member
Co do pobierania kasy z karty. Mój bank niestety robi taką sztuczkę, że najpierw przelicza dolki na ojro, a dopiero później na peeleny. Podwójnie zarabiają na różnicach kursowych. Cóż, muszą na czymś kroić, gdy na giełdzie kryzys ;)
 

dienekes' shade

New member
Uh, trudna ta gra, oj trudna :rolleyes: Ale gra się świetnie. Niby Uplift' a mam na srebro i pozostałe złota, ale grać w to nadal nie potrafię ;) Nie mogę tego srebra poprawić.

Może dziś, a na pewno jutro, pośmigamy wspólnie?

Jakieś wytyczne odnośnie techniki "jazdy"? Samochodowych patentów implementować tu nie można, a nigdy nie latałem takim pojazdem w realu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Którymi maszynami powozicie ;) najczęściej/ najskuteczniej?
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja dzis wieczorkiem moge "pofruwać". Generalnie myk polega na tym żeby przy ostrych zakretach odpowiednio wcześnie ustawić się za pomoca hamulców. Co do maszyn, tak do headrush'a używałem Assegai ale później już jest za wolny (szczególnie do time trial i speed lap) i zmieniłem na Auricom
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Hehe, ja wczoraj wszystkie sreberka z "warped" poprawiłem :D
Recepta na złoto? Brak styczności z bandami, wykorzystanie wszystkich speedpad'ów, robienie beczek gdzie możliwe. Często jest tak (choć nie zawsze), że jeżeli nie skorzystasz z kładki przed wyskokiem, to nie zrobisz beki. W ostre zakręty należy wchodzić zdecydowanie wcześniej używając hamulców aerodynamicznych ;).
Jeżeli masz do wyboru gładkie cięcie zakrętu lub ostry manewr z hamulcem ale wykorzystanie kładki, to lepiej wybrać drugą opcję, bo obetniesz 0,5 sekundy - często na wagę złota właśnie :p
Co do pojazdów - ja latam w teamie Assegai. Nie zauważyłem zbytnich różnic w prędkości w porównaniu z innymi, a prowadzi mi się go zdecydowanie najlepiej.
Aaa i jeszcze jedno. W konkurencjach czasowych warto używać dopalacza przed metą, bo zazwyczaj jest na prostej i masz mniejsze ryzyko zderzenia z bandą.
Wszystko co napisałem powyżej składa się na to, że musisz trasę poznać tak, że przelecisz ją z zamkniętymi oczami :D
Jakby co, to dzisiaj między 19-21 będę online. Moje psn id: brikson.
 

boxik

New member
Wczoraj wieczorem uruchomiłem Campaign, wcześniejsze treningi przyniosły dużo złotego koloru ;).
Zabawa jest tak wciągająca, że grając wieczorem przy zgaszonym świetle czuje się jak jakiś pilot bojowy.
Sama gra jest rzeczywiście trudna, ale daje mnóstwo satysfakcji.
Jak się już wpadnie w trans to płynność pokonywania zakrętów przychodzi niemal sama.
I to co pisał brx, znajomość torów to podstawa!

Rozumiem że próbujemy dziś on-line?! :popcorn:
 

dienekes' shade

New member
Faktycznie, trzeba znać trasę. Tu analogia do wyścigów samochodowych jest dość wyraźna. Przydałby mi się pilot, jak w WRC, hehe. Łatwiej byłoby trafiać w speed pad' y.

Do tej pory najwięcej wylatałem w Piranii, ale chyba zacznę testować pozostałe bolidy, począwszy od lewej strony.

Tak, dziś buszujemy w sieci. Będzie się działo :D
 
Do góry