Wipeout HD

mataman

New member
Bez reklam
Jezu niech oni juz to wydadzą !!! Własnie przerabiam jedyne części wipeout'a jaki mnie omineły wcześniej (pure i pulse) i poprostu szajbaaaa !!!! Kocham tą gre :)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ostatnio kupiłem sobie nowe WipEout HD Fury (Wipeout HD + dadatek Fury) na BD za niecałe 70zł. Najlepsze wyścigi na PlayStation3 musiałem mieć na Blu Ray'u ;)
 

Bambolo82

Banned
Chyba też się skuszę. Za 70 zł to naprawdę okazja. Na allegro jest już sporo ofert Wipeout HD Fury na Bluray za 70-90 zł.

Polecam też Motorstorm Pacific Rift. Chodzi za 60 zł na allegro. Ja nabyłem w zestawiku Virtua Tennis 3 + Motorstorm Pacific Rift + Fallout 3 + Timeshift za 130 zł. Mogłem jeszcze powiekszyc ten zestawik o Killzone 2 za 40 zł ale już go mam.

Warto śledzić allegro, a tanio i dobrze się pogra na PS3 :eek:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A na każdym pudełku tych gier masz napis:

RESALE IS PROHIBITED

Czyje prawa są więc w tym momencie łamane?

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
W tym przypadku jest łamane postanowienie umowy sprzedazy pomiędzy wydawcą gry a pierwotnym nabywcą, ktory kupując grę w sklepie zobowiązuje się się do nieodpsrzedawania gry. Prawnicy nazywają to tzw. umową bądż klauzulą adhezyjną (poprzez przystąpienie).

Skutek prawny złamania takiego postanowienia: wydawcy gry przysługuje cywilnoprawne roszczenie o odszkodowanie przeciwko pierwotnemu nabywcy gry z tytułu nie wywiązania się z umownego zakazu odsprzedawania gry przez pierwotnego własciciela.

Kurcze, znowu darmowa porada prawna ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Carbon miałeś wcześniej wersje z PSN? Jak z save'em?

Bambo kupuj wreszcie bo już się wczesniej anonsowales ze kupisz z psn i co??? Sprawdzimy twojego skilla :D
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Jeszcze tylko kilka wyścigów i podstawa wymasterowana na złoto :) Później biorę się za Fury. Najfajniejsze są zawody na czas (Speed Lap), bo podczas wyścigów często robi się loteria gdy zacznie się wojna na bronie. Niestety. No i oczywiście tryb Zone - Potęga !!

Podobno łowca trofeów (100 platyn) stwierdził, że WipEout to najtrudniejsza platyna na PS3.
 

Redundantor

New member
Kurcze, znowu darmowa porada prawna ;)

Ale nie doradziłeś jeszcze jak uznać ten zapis na pudełku za nieistniejący :)

Nikt nie zapłaci.

Ale tak na poważnie - napis jest pewnie na pudełku wersji wydanej poza Polską. Postanowienie (pewnie jakichś regulaminów/ogólnych warunków umownych wydawcy) łamie zbywca. Ktoś w Polsce kupując grę zawiera ustną umowę z odsprzedającym. Tu już napis na pudełko jest tylko ozdobą.

Nabycie tej gry na terenie RP niczym nie grozi nabywcy.

Zresztą stosownie do art. 385[1] polskiego Kodeksu cywilnego, postanowienia umowy zawieranej z konsumentem, nieuzgodnione z nim indywidualnie, nie wiążą go, jeżeli są sprzeczne z dobrymi obyczajami oraz rażąco naruszają jego interes.

Wyobraźcie sobie podobne postanowienia w umowie sprzedaży samochodu :). Tak więc lipa...
 
Ostatnia edycja:

Zieminiak

New member
Pare slow o tej grze:
Gra jest beznadziejna... cala trudnosc w grze opiera sie na: gaz do dechy, skrecac nie potrzeba bo statki sie odbijaja same od scian i wszystkie wyscigi wygrywasz:?:. I to ma byc najlepsza sciganka na PS3:?:
Gralem 30 min i uwazam, ze ta gra nie jest warta nawet 20 zl. Nie polecam nikomu
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Tak, zapewne wygrywałeś odbijając się od ścian :rolleyes:
Pewnie chciałeś opisać wrażenia z gry w Arkanoid, ale i tak urzekła mas Twoja recenzja :lol:
 
Do góry