Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jako że darmowe kanały N-premium kończą mi się z końcem marca, zadzwoniłem do N-ki z zapytaniem czy dostanę na nie jakąś promocję po tym terminie. I dostałem je na 13 miesięcy po 20zł. Warto zwrócić na to uwagę bo w cenniku kosztują 35zł a wiele z nas korzystało z promocji pod koniec roku i właśnie z końcem marca się ten promocyjny okres kończy. W przypadku braku reakcji policza za nie własnie 35zł.
Ta promocja po 20zł nie przedłuża umowy, więc w zasadzie z końcem roku mogę wybierać inną promocję.

Też myślałem o przedłużeniu N Premium, tylko tak na prawdę nic na tych kanałach nie ma. Albo Kornacki, albo ostatnio "Centurion" maglowany bez przerwy. Jedyny plus to jakość HD, ale jak bym miał nawet dopłacić 20zł to bym wolał HBO.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Też myślałem o przedłużeniu N Premium, tylko tak na prawdę nic na tych kanałach nie ma. Albo Kornacki, albo ostatnio "Centurion" maglowany bez przerwy. Jedyny plus to jakość HD, ale jak bym miał nawet dopłacić 20zł to bym wolał HBO.
Raz w tygodniu zawsze zdarzy się jakiś film warty zobaczenia. Do tego czasami materiał 3D. I serial Shamelles. To przeważyło.
 
D

Deleted member 121090

Guest
No już dawno nikt mnie tak nie w....ł jak N-ka! Też Was do szału doprowadzają reklamy pojawiające się po właczeniu tunera czy nawet poszczególnych kanałów?
 

czeski73

New member
Mam pytanie jeżeli może mi ktoś udzielić odpowiedzi to bardzo proszę.

Jak się ma wymiana dekodera w N - ce posiadam dekoder z nagrywarką i dyskiem 512 a chciałbym wymienić na ten nowszy z większym dyskiem.Umowę mam jeszcze przez rok czasu jest to 3 umowa przedłużona.Czy ktoś już wymienił sobie i czy jest wogóle taka opcja w tej platformie?
 

ernet

Active member
Bez reklam
No już dawno nikt mnie tak nie w....ł jak N-ka! Też Was do szału doprowadzają reklamy pojawiające się po właczeniu tunera czy nawet poszczególnych kanałów?

Czy to nie podchodzi pod stalking ?! Może jest tu na forum jakiś prawnik ? Wydaje sie mi też ,że może być to podstawą do zerwania umowy !

Stalking
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czy to nie podchodzi pod stalking ?! Może jest tu na forum jakiś prawnik ? Wydaje sie mi też ,że może być to podstawą do zerwania umowy !

Stalking
Nie no stalking związany jest z zagrożeniem bezpieczeństwa.
Tu mamy do czynienia z nachalną, bezczelną reklamą. Ciekawe czy inne platformy też zapodają takie kwiatki czy tylko N-ka za wszelką cene stara się zepsuć swoją opinię?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Nie no stalking związany jest z zagrożeniem bezpieczeństwa.
Tu mamy do czynienia z nachalną, bezczelną reklamą. Ciekawe czy inne platformy też zapodają takie kwiatki czy tylko N-ka za wszelką cene stara się zepsuć swoją opinię?

Nie, no nie do końca.. interpretuje się też jako "uporczywe nękanie ", np. przez SMS ( i tu widzę wyrażne podobieństwo ) chociażby dlatego,że nie mam na to ŻADNEGO wpływu , ale nie zamierzam się kłócić ;-)
 

dziurol

New member
Witam, stoje przed kupnem multiroomu , mam pytanie jaki kupic konwerter na 2 tv oraz jaką antene? czy brak zestaw od nki? czy polecacie lepszy?
 

CleaneR

New member
Ja wlasnie jestem w trakcie podpinania anteny do pokoju coreczki. Zamowilem konwerter Zinwell Quad J4S, podmienilem i zauwazylem ze troche sie sila poprawila. Dzisiaj poloze kabel i podepne dekoder. Ja mam antene od n-ki i do wczoraj uzywalem ich konwertera. Antena owalna z dziurkowanej blachy (taka kiedys dokladali do n-ki) i mysle o wymianie na pelna, okragla 80cm. Na tej mojej max udalo mi sie ustawic 72% sily (jakosc 100%), a po wymianie konwertera mam 79% sily.

btw mnie tez sieka z ta nowa forma reklamy, jeszcze dodatkowo trzeba kilka sekund oczekac zanim OK zacznie dzialac.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie "przedłużenia" (po raz kolejny) umowy. Orientujecie się co ciekawego można na chwilę obecną wyrwać? Jutro wysyłam pisemną rezygnację, jestem ciekaw o co mogę powalczyć :) Na chwilę obecną mam wszystkie pakiety (oprócz Hbo, N film itd. ) za 48 zł, oprócz tego dekoder z 250g - wydębię od nich coś ciekawego ???
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie "przedłużenia" (po raz kolejny) umowy. Orientujecie się co ciekawego można na chwilę obecną wyrwać? Jutro wysyłam pisemną rezygnację, jestem ciekaw o co mogę powalczyć :) Na chwilę obecną mam wszystkie pakiety (oprócz Hbo, N film itd. ) za 48 zł, oprócz tego dekoder z 250g - wydębię od nich coś ciekawego ???
ja dostałem propozycję 59 na 18m ,odmowa,potem 54 na 12m-odmowa,po 3 razie 48pln-nadal na 12m,i wymiana na turbodekoder za 99pln-zgodziłem się.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie "przedłużenia" (po raz kolejny) umowy. Orientujecie się co ciekawego można na chwilę obecną wyrwać? Jutro wysyłam pisemną rezygnację, jestem ciekaw o co mogę powalczyć :) Na chwilę obecną mam wszystkie pakiety (oprócz Hbo, N film itd. ) za 48 zł, oprócz tego dekoder z 250g - wydębię od nich coś ciekawego ???

Mi się udało pozostać przy 48PLN/12 msc + powiększenie dysku do 500GB.
 

muzyk219

New member
ok. miesiąca temu zadzwoniłem do BOK chcąc si eupewnić czy ni emam jakichś zaległości w płatnościach itp. Przy okazji poinformowałem Panią która mnie obsługiwała telefonicznie iż chcę rozwiązać umowe na co zareagowała pytając sie czy chcę by ktoś od nich do mnie zadzwonił w ciągu kilku dni z ofertą bym pozostał z nimi. Oczywiście zgodziłęm sie.
Kilka dni temu faktycznie dostałem telefon z "n"-ki z pytaniem jaka mnie oferta by satysfakcjonowała w porównaniu do tej która mam obecnie.
Obecnie mam wszystkie pakiety w umowie na 12 m. za 54zł. Odpowiedziałem że wiem iż jest możliwość dostania abonamentu za 48 zł i tylko taka oferta mnie interesuje za te pakiety które mam oraz chcę turbo. Druga sprawa ze mam stary model dekodera który nie ma możliwości zainstalowania oprogramowania turbo o czym wiedziałem i miałem tego świadomość. Zapytałem sie co w związku z powyższym mi zaoferują? Pan w słuchawce jakoby lekko sie zmieszał i powiedział: ok. Faktycznie jest taka możliwość by pozostać z obecną ofertą programową za 48 zł i by sie nie bawic w podchody on mi tą propozycje oferuje już za pierwszym telefonem do mnie! Odpowiedziałem że pasuje mi to lecz chce zmianę dekodera wraz z softem turbo. Poinformował mnie że w ciągu miesiąca będę mógł sie zgłośić do punktu serwisowego i wymienią mi go za 49zł. Na co przystałem.
Szczerze mówiąc miło zostałem zaskoczony że już za pierwszym tel udało mi się dostać to co chciałem bez zbędnych podchodów w postaci kolejnych ofert i ich odrzucaniu.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
ok. miesiąca temu zadzwoniłem do BOK chcąc si eupewnić czy ni emam jakichś zaległości w płatnościach itp. Przy okazji poinformowałem Panią która mnie obsługiwała telefonicznie iż chcę rozwiązać umowe na co zareagowała pytając sie czy chcę by ktoś od nich do mnie zadzwonił w ciągu kilku dni z ofertą bym pozostał z nimi. Oczywiście zgodziłęm sie.
Kilka dni temu faktycznie dostałem telefon z "n"-ki z pytaniem jaka mnie oferta by satysfakcjonowała w porównaniu do tej która mam obecnie.
Obecnie mam wszystkie pakiety w umowie na 12 m. za 54zł. Odpowiedziałem że wiem iż jest możliwość dostania abonamentu za 48 zł i tylko taka oferta mnie interesuje za te pakiety które mam oraz chcę turbo. Druga sprawa ze mam stary model dekodera który nie ma możliwości zainstalowania oprogramowania turbo o czym wiedziałem i miałem tego świadomość. Zapytałem sie co w związku z powyższym mi zaoferują? Pan w słuchawce jakoby lekko sie zmieszał i powiedział: ok. Faktycznie jest taka możliwość by pozostać z obecną ofertą programową za 48 zł i by sie nie bawic w podchody on mi tą propozycje oferuje już za pierwszym telefonem do mnie! Odpowiedziałem że pasuje mi to lecz chce zmianę dekodera wraz z softem turbo. Poinformował mnie że w ciągu miesiąca będę mógł sie zgłośić do punktu serwisowego i wymienią mi go za 49zł. Na co przystałem.
Szczerze mówiąc miło zostałem zaskoczony że już za pierwszym tel udało mi się dostać to co chciałem bez zbędnych podchodów w postaci kolejnych ofert i ich odrzucaniu.

Tzn, jakie pakiety masz teraz? Npremum, FilboxHD, HBO? Ja mam od roku pakiet bez tych co wymieniłem za 59zł i nie wiem na ile mam się targować w przyszłości?
 

muzyk219

New member
Tzn, jakie pakiety masz teraz? Npremum, FilboxHD, HBO? Ja mam od roku pakiet bez tych co wymieniłem za 59zł i nie wiem na ile mam się targować w przyszłości?

Nie no, wszystkie w sensie bez nPremium,HBO itd... czyli bez dodatkowo płatnych.
I powiedz tak jak ja ,że wiesz iż jest taka a taka możliwość by zostać przy abonamencie 48 zł . Wiesz ze inni dostawali takie oferty a jak nie to że nie masz o czym rozmawiać. Ja tak powiedziałem konkretnie. Delikatnie się roześmiał i powiedział że skoro wiem że jest taka możliwość to on nie będzie tego ukrywał i wprost mi powiedział że nie będziemy się targować skoro jestem zorientowany w temacie...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Oglądałem serial Shameless na Npremium. Pierwsza seria. Leciał w niedzielę o 22 chyba. Do ostatniej niedzieli bo teraz go nie było. Nie wiecie dlaczego i czy jeszcze będzie? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
 
Do góry