Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Studio Art-BI napisał:
Gdzia ja trafiłem? Co za ludzie tu zaglądają? Napisałem "Tłustym drukiem" w cudzysłowiu i z uśmieszkiem a nikt i tak nie zrozumiał aluzji. Posłuchajcie napaleńcy. Tłustym drukiem miało znaczyć bardzo drobniutkim. Teraz jest chyba już jasne. Panowie z ITI boki zrywają jak szybko żeście połknęli ten gryps "Pakiet informacyjny za darmo". Dalej do was nie dociera ze żadna platforma cyfrowa nie ma tak głupiej oferty. Poprostu pakiety są po tyle i tyle jak bierzesz dwa to jest taniej. I to jest przejżyste. Jeżeli w "n" pakiet informacyjny jest za darmo to ja go biorę. Płacę za dekoder i na tym koniec. Jak za darmo to za darmo. Oj dzieci, dzieci. Bawcie się dalej i tak z tego nic nie zrozumiecie bo to się nazywa marketing. Zawsze uważałem działania marketingowe w większości wypadków za śmieszne i niewiarygodne jak reklamy TV, ale widać jest dużo jednak ludzi co to łykają jak pelikany. Przepraszam Pelikany. Żegnam to dziecinne forum.

Trzymamy Cię za słowo. A Twoje aluzje są tak wykwintne, że naprawdę ze świecą szukac znawcę tak specyficznego humoru. ... Tłustym drukiem miało znaczyć bardzo drobniutkim... wow:) to jedno zdanie świadczy o tym co reprezentujesz. I nie używaj dzieciaku wyrazów, których nie rozumiesz. A ztego co piszesz to widać, że niewiele rozumiesz. I jeszcze raz Cię proszę, jako, że jesteś tu jedyną myśląca osobą to pożegnaj się z forum na stałe - NIE PISZ JUZ NIC WIĘCEJ

ps. i poczytaj sobie troszkę słownik ortograficzny, wtedy staniesz się bardziej przejżysty - i przeproś jeszcze przejrzyste młotki.....
 

Studio Art-BI

New member
Ty Grzesiu jesteś najbardziej naiwny. Myślisz że jest na Świecie firma która wchodząc na rynek z czymkolwiek myśli o tobie. Gdyby tak było nie było by w ofercie ITI że pakiet info za darmo. Jak myślisz po co to napisali? Skoro tak nie jest. Dałem przykład w pierwszym swoim poście.
Że można napisać że wszystko jest za darmo tylko Discowery HD jest za 80zł ale jeżeli chcesz mieć to wszystko za darmo to musisz wziąć ?Discowery HD za np. 80zł. Dalej uważasz że dostaniesz coś za darmo. Postaraj się chociaż przez kilka minut zastanowić. Dlaczego ITI wypisuje takie głupoty że daje coś za darmo pod jakimś tam warunkiem. To ja ci odpowiem. Im zależy na tobie. Jak ciebie najskuteczniej wydoić z kasy.
 

drstanley

New member
pmcomp napisał:
A o prawach autorskich i licencjach to kolega słyszał?

Nie będzie można nagrywać na zewnątrz cyfrowo w żadnej postaci. Tylko sygnały analogowe po euro-scart.

Pozdro.

A gdyby tak wyjąć - fizycznie - HDD z nBOXa i podłączyć do PC (przecież to "zwykły" HDD)... :rolleyes: Na rozkodowanie materiału jakiś sposób pewnie się znajdzie...
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Studio Art-BI napisał:
Dla jasności. Nie jestem żadnym pracownikiem C+ ani innych platform TV.
Sam na początku byłem zaskoczony ofertą "n" "za darmo" , ale jak się dowiedziałem szczegółów, to pomyślałem "witamy w 21 wieku". Wieku naiwności i naciągactwa. Popatrzcie tylko na reklamy w TV. Popatrzcie na na jakość produkcji różnych artykółów, na zewnątrz bajer a w środku tandeta. Przykład - TV LCD. Przystosowany do odbioru HDTV a jakość dźwięku kompletne zero. Ale w opcjach np. SRS XT po włączeniu którego wogóle nie można słuchać telewizora bo jest jeszcze gorzej niż bez tego badziewia. Co może zaprzeczycie. Dotyczy to oczywiście całego Świata.
Poprostu będzie teraz królowała tandeta i co dwa lata nowe i zasypiemy się śmieciami. Tak samo jest z "n". Nic nie mam do "n" , ale nie nawidze ściemniania że niby za darmo coś dają, a w rzeczywistości to tylko slogan. Bawcie się dobrze.

Kończ waść wstydu oszczędź. Miałeś się już nie odzywać. To forum w przeciwieństwie do Ciebie, jest tworzone przez ludzi inteligentnych (jakbyś to napisał?? aha - pewnie inteligientnych). Twoja obecność tutaj jest naprawdę zbędna. Mimo szumnych zapowiedzi jesteś widzę stale on-line. Bądź honorowy (a może chonorowy?? :rolleyes: ) i odejdź stąd (stond??). Zaśmiecaj swoją obecnością inne forum. Żałuję, że nie mam mocy np. Arsenala - bo byś dostał wielkiego :banned:
 

lorek

Member
małgosia napisał:
O co tyle hałasu kolego Orle :D ?
Przecież każdy sobie zdaje sprawę, że "pakiet informacyjny za darmo" to chwyt marketingowy. W kapitaliźmie nie ma nic za darmo i konsumenci nie są na tyle głupi, by tego nie zrozumieć.
Jeśli na 500 ml szamponie piszę "+ 250 ml gratis" to każdy zdaje sobie sprawę, że nie może poprosić jedynie o te darmowe 250 ml - tylko musi kupić całą butelkę. Jeśli w reklamie jets mowa o tym, że Red Bull doda Ci skrzydeł to też nikt nie bierze tego dosłownie i nie składa reklamacji, że skrzydla mu nie urosły :lol:

'pelikanka' Małgosia

Niekoniecznie kolega "Studio Atr-Bi" może sobie kupić szampon 500 ml bez 250 ml gratis (oczywiście za tą samą cenę.:lol:)
 

Studio Art-BI

New member
Jedynie Małgosia coś rozumie z tego dzisiejszego świata.
Ja poważnie traktuję firmę , która nie stosuje takich chwytów.
Biorąc pół roku temu Polsat nie mówiono mi że coś dają mi za darmo. Pakiet podstawowy, który muszę wziąć i tyle. Lubię Małgosiu logiczne reklamy. Głupich nie nawidzę bo uważam że mnie obrażają.
 

Studio Art-BI

New member
Jeżeli nie widzicie różnicy pomiędzy przykładem szamponu gdzie autentycznie dostajesz coś za darmo, chociaż niekoniecznie, to kupcie sobie dwa n-boxy i będziecie mieli dwa pakiety za darmo. Takie jest wasze rozumowanie.
 

lorek

Member
Studio Art-BI napisał:
Jedynie Małgosia coś rozumie z tego dzisiejszego świata.
Ja poważnie traktuję firmę , która nie stosuje takich chwytów.
Biorąc pół roku temu Polsat nie mówiono mi że coś dają mi za darmo. Pakiet podstawowy, który muszę wziąć i tyle. Lubię Małgosiu logiczne reklamy. Głupich nie nawidzę bo uważam że mnie obrażają.

Przypomonam koledze że PC reklamowała się jako telewizja cyfrowa bez abonamentu!
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
małgosia napisał:
Z Wami (tzn. facetami) życie jest naprawdę ciężkie.

Kupowaliśmy niedawno z mężem LCD i DVD i miał to być koniec wydatków na sprzęt. No ale pojawiła się "n" :fool:

I wszystko zaczęło się od nowa. Nie pytam o samą "n", bo mój luby więcej o niej wie niż o pralce i lodówce (czy to nie dziwne ?). Mam pytanie o sprawy, które mnie interesują.

Do tej pory korzystaliśmy z kablówki. Teraz mamy zaśmiecić balkon anteną satelitarną :x i przesłonć sobie widok na park :fool: Powiedzcie mi ile kabli (mam nadzieję, że tylko 1) trzeba będzie doprowadzić z balkonu do mieszkania ? Czy przy wierceniu dziury (w betonowej płycie) na taki kabel jest dużo kurzu ? (niedawno remontowaliśmy mieszkanie) ? Iloma kablami łączy się ten dekoder z telewizorem ?
Nie pytam o to kto te kable będzie czyścił, bo wiadomo, że ja :x
Acha - ile orentacyjnie kosztuje montaż anteny + to wiercenie w ścianie ?

I chyba się zgodzicie, że faceci to duże dzieci, które ciągle potrzebują nowych zabawek :p

Oczywiście Gosiu:) Jeżeli chcesz (chcecie ;) ) VOD to dwa kable. Wiercenia niewiele - kurzu dużo, ale do przeżycia. Koszt niewielki. Natomiast zadziwia mnie pomysł czyszczenia kabli. Kobiety jednak potrafią mnie zadziwić :p. No i nie rozumiem jak ładna, gustowna antenka może przesłonić widok na park :D . Swoją drogą jak już sie powiedziała a, to trzeba powiedzieć b.... MASZ LCD i NIE CHCESZ TV HD????

Każdy wie, ze mężczyźni to duże dzieci. Zmieniają się tylko ceny zabawek:) Pozdrawiam Was serdecznie (Ciebie i męża).
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oki. Koniec!!! To nie jest wątek o frustracjach jednego gościa, tylko o ofercie programowej. art-bi nie potrzebuje "N" i dobrze. Wróćmy do tematu.
 

pawelr

New member
ArtBe....

Dziekuje ze otworzyles nam wszystkim oczy, bo pewnie nikt by sie nie zorientowal o co chodzi. Moze naprawilbys caly marketing W Polsce i skierowalbys go na uczciwe tory, moze zrobilbys porzadek przy okazji w rzadzie i w Panstwie , aby nikt nie sciemnial, mowil zawsze prawde i najlepiej zeby wszystko bylo charytatywne jak fundacja Kwasniewskiej.... Napewno to wszystko przeciez jest tandeta i smieciem i trzeba to korygowac! Widze ze zaangzowales sie w ten watek, a miales opuszczac to dziecinne forum; polecam to zrobic i udac sie do szkoly aby przypomniec sobie chociazby jak sie pisze slowo "zadnych".
Mi osobiscie ArtBi kojarzy sie z przekretami Bagsika, moze masz jakis ukryty cel aby torpedowac to czego jescze nie widziales a moze dajesz upust zlosci bo nie stac Cie na ich pakiet?
 

pl_k

New member
Ales sie chlopie czepil tego pakietu informacyjnego !! Wez sobie te pakiety co Cie interesuja,wrzuc do jednego worka,zsumuj cene i sobie odpowiedz czy to dobra cena czy nie. Ja tak zrobilem i doszedlem do wniosku ze mi odpowiada. I wcale nie zwracalem uwagi na haslo: pakiet za darmo. Trzeba trzezwo oceniac i porownywac.

Gdybym mial bojkotowac produkty reklamowane w podobny sposob to bym chyba nic kupic nie mogl.


lorek napisał:
Przypomonam koledze że PC reklamowała się jako telewizja cyfrowa bez abonamentu!

Swieta prawda !
 

Studio Art-BI

New member
Należy dążyć do tego aby mówić że czarne jest czarne a białe jest białe. Sam niczego nie naprawię ale należałoby zacząć przynajmniej na takie rzeczy zwracać uwagę. I zamiast chwalić w niebiosa "n" to trzeba im powiedzieć co się myśli o ich marketingu i przestać przechodzić nad wszystkim do porządku dziennego. Jak będziesz im wytykał że ciebie nie doceniają wypisując brednie że dają ci coś za darmo to zaczną cię poprostu szanować i na przyszłość wymyślą uczciwszą reklamę swoich produktów. Zapamiętajcie wszyscy należy do tego DĄŻYĆ. Sami nieczego nie naprawimy ale nie dajmy się aż tak poniżyć że niby nie rozumiemy ich podstępu z tym "za darmo".

Uprzejmie proszę o zaprzestanie flame'a i prowokowania użytkowników tego forum. - Mazoku
 

autorus

New member
Jak kolega powiedział o tym czarnym i białym to skumałem :) Mamy tu wyborcę PISu. :D
" Niektórzy uwierzyli że zbudujemy 3000000 mieszkań. (.....) Oczywiście szanujemy ich." :D:D:D:D
 
S

sopotboy

Guest
pvr

fizycznie - HDD z nBOXa i podłączyć do PC

W pvr humaxa jest tak, że jak podłączysz hd do pc to nic nie zobaczysz. Jak by system plików był nierozpoznany przez system. Prawdopodobnie hasło zapisane w firmware. Zdjęcie takiego hasła to trochę dłubania. Jak jest w n to nie wiem. Wątpie by było szyfrowanie całej zawartości.
 

zcott

New member
Proszę państwa... Mamy do czynienia z trollem!
Zalecenie: ignorować - sam odejdzie.
Wdając się w bezcelową dyskusję utrudniamy jedynie innym dotarcie do istotnych informacji...
 
Do góry