Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

arsenal

Moderator
VIP
O hoho. Wróciłem do domu po " nocnej zmianie bluesa" a tu taki bałagan się zrobił. No i co ja mam zrobić. Wykasować ze trzy poprzednie strony? Taa, a potem w Poznaniu z plaskacza od każdego dostanę nie wiem za co, hehe:p. Sam dałem się sprowokować więc niech może zostanie na pamiątkę i przykład jak NIE prowadzi się merytorycznej dyskusji na forum. Drodzy userzy, mało macie kłótni na codzień?
"Przyszło nam żyć w czasach gdy słowo stało się hałasem"

No dobrze. Na temat miało być. Mam takie pytanie. Którego pakietu nie wykupicie? ( I nie @Studio Art-BI, nie będzie postów o "darmowym":)) Ja mam wątpliwości co do Cinemaxa. Na Cyfrze+ odrzucała mnie od tego kanału jakość obrazu jak i zawartość programowa, choć muszę przyznać, że parę dobrych filmów tam widziałem.
 

arsenal

Moderator
VIP
Pytanie
Mam Projektor SONY VPL VW10 HT (rozdzielczość 1366x76
Czy sygnał z Component (tylko takie wejścia posiadam) będzie również skalowany do HD?
Z tego co słyszałem niektóre skalery w DVD nie skalują na wyjściu Component tylko na HDMI.
Tego @mirzaw na razie nie wiadomo. Ja też jestem za, ale czy ADB pomyślało o tym? Mam nadzieję.
Witam,
Panowie, czy znane są już kwoty jakie musielibyśmy zapłacić w przypadku uszkodzenia lub co gorsza kradzieży n-boxa?
Dowiesz się jak poczytasz umowę abonencką przed podpisaniem
gdyby tak wyjąć - fizycznie - HDD z nBOXa i podłączyć do PC (przecież to "zwykły" HDD)... Na rozkodowanie materiału jakiś sposób pewnie się znajdzie...
Zwykły, nie zwykły. Od Seagate'a ale z niestandardowym złączem tak jak w XBoxie360.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja napewno nie wykupię Cinemax'ów. I zastanawiam się czy brać kanał filmowy - chyba, że będzie w HD, no i kusi mnie Wojna i pokój najbardziej. Poczekam na zasady VOD i jaka będzie lista filmów.

ps. Odnośnie kłótni:) to niektórych rzeczy nie można pozostawić bez komentarza. Ale to były moje ostatnie słowa do tego pana i już będę go ignorował niezależnie od tego co będzie pisał - o ile będzie, bo obiecał, że nas opuszcza :-D
 

bio_hazard

New member
ja nie wezme narazie kanalu dla dzieci i sportowego (ała, ała - nie bijcie :p) reszta wyglada obiecujaco, nawet te cinemaxy zaryzykuje za 10 zl - to prawie jak za darmo ;)

a tak wlasciwie skoro kogos drazni pakiet "za darmo" - to w sumie moze sobie zazyczyc zeby go nie odbierac :p
 

kamil

New member
Doswiadczony życiem , ofertami telekomów, platform i innych usługodawców myslę, że "n" jest konkurencja dla reszty platform ponieważ cena pakietów jest relatywnie niższa lub bliska Platformie Polsatu i znacznie tańsza niż Cyfra +. Dodatkowo, za rozsądną cenę dzierżawią dobry sprzęt i jakośc usług (HD - 3 programy i inne bajery).

Nie sądze jednak, że osoba która pójdzie po sprzęt i wydzierżawi go za 200 pln dostanie pakiet info za darmo. Jezeli weźmiesz jakiś pakiet za 10 czy 16 pln to ok dostajesz gratis pakiet Info. Pakiet info jest traktowana przez ITI jako tzw. WARTOŚĆ DODANA. O takich szczegułach dowiecie się z umowy "n"
 

Grzegorz

New member
Ja "Dzieci" muszę, inaczej zginąłbym straszną śmiercią, zabity łzami w szeroko otwartych oczach swojego potomstwa.
A za Cinemax dziękuję, 2 filmy na miesiąc, na przysłowiowy "krzyż" nie są warte tej ceny. Chyba że 0 zł :twisted: :twisted: :twisted:
Mam nadzieję że czarnym koniem knału film okaże się HBO HD lub Holywood Cinema Chanel.
Jedno jest pewne, w poniedziałek 2 paździocha idę rezerwować boxa dla siebie!:-D
 

hovercraft

New member
Większość forumowiczów zgadza się jak widzę co do tego, że cinemax jest najmniej ciekawym pakietem, chociaż jak już pisałem i tak jest dwa razy tańszy niż u mnie w kablówce w Poznaniu :) Także cinemax odpada, dzieci też odpadają.
Gdyby nie żona, muzyka i styl też niespecjalnie by mnie interesowała :) Także zostają pakiety z których ciężko zrezygnować, ze względu na kanały HD. W sumie nie za wiele widziałem w HD, ale piąty element jest extra :), także myślę, że warto. Może na początek odpuszczę sobie sport, ligę mistrzów i tak oglądam na mieście. Rozumiem że w każdej chwili będzie można zmienić ilość pakietów?
 

kamil

New member
W tej chwili płacę za pakiety w Polsacie Cyfrowym 45 pln, po zmianie na "n" koszt pakietów to 42. W abonamencie mała róznica ale jakośc i kanały HD to już duża przewaga.

Hm, zastanawia mnie jeszcze jedno. Teraz te pakiety są po 10 i po 16 a czy tak bedzie np. za rok. W polsacie płaciłem za podstawowy pakiet 29.99 pln a teraz podwyższyli do 35 pln. Tak też moze być z "n" Teraz po 10-16 a później np. za 20 - 25....
 

bio_hazard

New member
ewentualnie mozna polewac woda miejsce odwiertu :p ale mysle ze powyzszy sposob jest "troche" lepszy ;)

ale to fakt - kobiety maja jednak jakis uraz czy uczulenie na pkt. kabli :D - niewazne co, po co i dlaczego - tylko ile kabli bedzie i ktoredy pojda :D
 

arsenal

Moderator
VIP
Tak jeszcze dorzucę jeden wątek. Eurosport planuje wersję HD na polski rynek przy okazji 10lecia polskiej wersji. Ciekawe gdzie ona się pojawi pierwsza:D. TVP Sport ma mieć supernowoczesne studio i sprzęt a samo TVP od początku dobrze żyje z N. Czyżby TVP HD w 2007 roku?
Do tego ESPN rzuca swe kanały HD do Europy a NASN ma prawa do pokazywania sportu w HDTV. Jak dla mnie za dużo tego sportu w HD;), ale wiem, że są wśród nas maniacy takich kanałów.
 

ThYX

New member
Mam pytanie, bedę chciał kupić "n" z tunerem za 99 zł. na dachu jest antena 80cm, dwa twiny w układzie zeza. Niestety kabel koncetryczny do salony jest tylko jeden. Czy do tego tunerka (zakładając że nie bedę nic nagrywać) potrzebny mi będzie jednak drugi kabel ?

Pozdr.
 

r.a.v.

New member
n-pilot

Witam wszystkich fanów n-ki,
większość z Was dyskutuje z dużą dawką adrenaliny o cenach pakietów ich zawartości itp. Ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na sprzęt jaki nam oferuje operator n-ki. Jeśli chodzi o nboxy to optycznie jest w miarę O.K. , ale popatrzcie na zdjęcie n-pilota!!!!!!!!!? O zgrozo ! czegoś tak brzydkiego w życiu nie widziałem. Coś takiego mam wziąć do ręki?! NIGDY. A tak dla porównania pilot do Panasonica DMR-BW 100.
Pozdrawiam.
rav
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Ja nie biorę kanału dla dzieci, cinemax, i style moda muzyka choć coś moja druga polowa zaczyna przebąkiwać że zaczynam mysleć tylko o sobie i tvn style jej bardzo odpowiada hmm. Kanał sportowy tez bym sobie odpuscił ale jest tam tvn turbo a to trzeba miec no i ciekawy jestem co bedzie w nsport . Ehhh zeby mozna było samemu sobie poukładac te pakiety to by i owca była syta i wilk cały ;).
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Małgosiu jak czytam co napisałas to mam wrazenie ze rozmawiam z moją żoną.A po co ci to ? Ile tych kabli bedzie trzeba polozyć?ile to bedzie wiercenia? a jak jej powiedziałem ze bedzie antena na balkonie (teraz mamy UPC) to mysląłem ze dostanie zawału. No i na koniec ją dobiłem ze skoro mamy dwa tv to prawdopodobnie do talerza n-ki doczepimy antenke naziemna (i puscimy kolejny kabelek) zeby w razie czego mozna było oglądc te 5 podstawwowych kanałów kazdy na innym tv. To był chyba moment kulminacyjny i przez chwilke myslełam zeby zadzwonic pod 112 :) pozdrawiam
 

Axl2000

New member
a ja mam pytanie treści następującej...

biore dekoder...99zł
biore antene powiedzmy 50zł
biore konwerter, też powiedzmy 50zł
biore kawał kabla bo z balkonu do mnie jest z 20m - nie wiem, 50zł...

razem: 250zł, a montaż? da sie to samemu zrobić nie bedac expertem a nawet powiedzialbym bedac laikiem? Ile moze kosztowac prof. montaż?
 

Misiek

New member
r.a.v. napisał:
Witam wszystkich fanów n-ki,
większość z Was dyskutuje z dużą dawką adrenaliny o cenach pakietów ich zawartości itp. Ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na sprzęt jaki nam oferuje operator n-ki. Jeśli chodzi o nboxy to optycznie jest w miarę O.K. , ale popatrzcie na zdjęcie n-pilota!!!!!!!!!? O zgrozo ! czegoś tak brzydkiego w życiu nie widziałem. Coś takiego mam wziąć do ręki?! NIGDY. A tak dla porównania pilot do Panasonica DMR-BW 100.
Pozdrawiam.
rav

Może nie zauważyłeś ale ten wątek dotyczy oferty programowej i pakietów "n" a nie sprzętu :). Dla sprzętu przeznaczony jest inny ...

Pozdrawiam
 

r.a.v.

New member
n-pilot

n-pilot
Witam wszystkich fanów n-ki,
większość z Was dyskutuje z dużą dawką adrenaliny o cenach pakietów ich zawartości itp. Ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na sprzęt jaki nam oferuje operator n-ki. Jeśli chodzi o nboxy to optycznie jest w miarę O.K. , ale popatrzcie na zdjęcie n-pilota!!!!!!!!!? O zgrozo ! czegoś tak brzydkiego w życiu nie widziałem. Coś takiego mam wziąć do ręki?! NIGDY. A tak dla porównania pilot do Panasonica DMR-BW 100.
Pozdrawiam.
rav
 
Do góry