Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

cukiernik

New member
jurislawek napisał:
a wiecie moze jak jest z poromocjami przez infolinie czy sa takie same jak na stronie online, bo mam dylemat co wybrac do za tvhd czy N czy C+, bo polsat to nie robi za bardzo

Najlepiej do nich zadzwonić :). Ja zamówiłem i za 56 miesięcznie mam wszystkie pakiety. Dodatkowe HBO, FILMBOX i CINEMA to jak w standardzie 2 miesiące gratis.
 

Tonio

New member
Ja!!

Witam....a Ja przy zamawianiu online dałem dupy....przeoczyłem odchaczenie "ptaszków" przy HBO I Cinemax i dwa miechy gratis poszły się.....ale reszta hula i zabawa z nagrywarką jest b. przyjemna w recorderze...:p Pani w gorącej linii w tv N powiedziała że nic juz nie da sie odkręcić....trudno...
 

spens

New member
witam
mam takie pytanko, przy podlaczeniu

n-rekorder -> Hdmi -> Amplituner -> Hdmi -> Tv

dzwiek bedzie lecia z glosnikow kina domowego, tak?
a co jesli nie bede chcial uzywac kina do dzwieku i posluchac tylko z glosnikow tv? trzeba wtedy poprowadzic np optyka z n-rekordera bezposrednio do tv?
 

smoku666

New member
czy na kanałach: nfilm hd i nat geo wild hd macie dzwięk Dolby Digital ?
bo nie wiem czy coś poprzestawiałem u siebie czy po prostu nie ma DD na tych kanałach...?
 

wiko73

New member
J-B napisał:
narazie nie ma może będzie kiedyś


Jest tylko trzeba sobie klawiszem OPT zmienić! Jest opcja w wersji angielskiej DD 5.1 z napisami polskimi lub bez. wczoraj sprawdzałem, wszystko śmiga pięknie na Nfilm HD.
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
spens napisał:
witam
mam takie pytanko, przy podlaczeniu

n-rekorder -> Hdmi -> Amplituner -> Hdmi -> Tv

dzwiek bedzie lecia z glosnikow kina domowego, tak?
a co jesli nie bede chcial uzywac kina do dzwieku i posluchac tylko z glosnikow tv? trzeba wtedy poprowadzic np optyka z n-rekordera bezposrednio do tv?

Ja mam tak u siebie i jak wlacze AM to mam dzwiek w kinie a jak wylacze to na glosnikach w TV, pamietam ze tez troche kombinowalem z ustawieniami ale sie udalo, z tego co pamietam w moim AM to byla obcja "Audio TV Out" ale nie jestem w 100% pewien bo to juz byla dawno temu.
 

Virgojavier

New member
Pytanko?

Czy u was też na kanale nat geo wild hd dźwięk raz jest głośniejszy a po chwili cichnie i tak na zmiane?

Druga sprawa to mam bardzo słabą jakość sygnału przy następujących kanałach:
- tvn hd
- tv religia
- tvn warszawa
- MGM
- filmbox
- discovery hd
- discovery chanell (reszta discovery śmiga normalnie)

Obraz non stop przeryważ i piszę żeby sprawdzić czy dekoder jest poprawnie podłączony....
Czy musze zaopatrzyć się w większą antene? Dodam że moja jest 60cm, dziurkowana.
Z góry dzięks...
 

rilicek

New member
Virgojavier napisał:
Czy u was też na kanale nat geo wild hd dźwięk raz jest głośniejszy a po chwili cichnie i tak na zmiane?

Druga sprawa to mam bardzo słabą jakość sygnału przy następujących kanałach:
- tvn hd
- tv religia
- tvn warszawa
- MGM
- filmbox
- discovery hd
- discovery chanell (reszta discovery śmiga normalnie)

Obraz non stop przeryważ i piszę żeby sprawdzić czy dekoder jest poprawnie podłączony....
Czy musze zaopatrzyć się w większą antene? Dodam że moja jest 60cm, dziurkowana.
Z góry dzięks...

W diagnostyce sprawdź jakość i siłę sygnału. Z tego co czytałem antena dziurkowana od N najlepiej nadaje się do przesiewania piasku. Tak jak mój przedmówca proponuję przede wszystkim zmienić antenę. U mnie 80 cm czasza wystarcza (siła i jakość sygnału przy pojedynczym konwerterze powyżej 95% - zazwyczaj 98-100%). Jeżeli masz konwerter od N to musisz poczytać jak one się sprawują, ale prawdopodobnie wymiana nie będzie konieczna.
 

mtbiker

New member
Antena i te sprawy

Witam,

Postanowiłem się podpiąć pod ten temat, żeby nie tworzyć nowego i nie śmiecić. Mam pytanko następujące:

Mieszkam na parterze i jestem kompletnie zasłonięty drugim blokiem, który stoi na drodze między moim balkonem a satelitą. Czy ktoś się orientuje, jak wygląda procedura, jeśli chce się zamontować antenę na dachu budynku i dociągnąć kabel do siebie? Wystarczą zgody wszystkich właścicieli mieszkań w moim pionie, żeby można było puścić kabel? Czy to działa inaczej w każdej wspólnocie mieszkaniowej? A może są jakieś ogólne przepisy w związku z tym?

Pozdrawiam
 
kabel HDMI

witam jestem posiadaczem dekodera 'n' i chciałbym zakupić kabelek HDMI prosiłbym o rade jaki kupić żeby odbiór był w miare dobry długośc 1m jakiej firmy i nie za drogi
 
Do góry