Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Tonio

New member
tesciowa i piekny

Witam!!!Wróciłem przed chwilą z punktu "N"ki.Mamy dziś 31 lipiec i dziś konczy się umowa...zrobiłem to po to by zdobyć N recordera...Jutro podpisze nowa umowę.Zaproponowano mi promocje wiosenną...hahahaha w...grudniu będzie letnia?trudno...nigdy z n-ką nie układało mi sie po dobroci.Jednak...czy tak szacowna firma jak ITI...naprawdę nie moze sie wysilic na jakieś promocje z prawdziwego zdarzenia?Po 15 miesiacach bycia klientem ja musze rozwiązywać umowe by zamienic dekodery????To sa jaja!!!!ech....niech wejda jeszcze inne platformy...moze konkurencja wymusi normalne podejście do klienta...a umowa z klientem jest bardziej zawiła niż wszystkie dzieła I.Lenina.Pani w jednym punkcie informuje mnie że do rcordera to tylko jeden kabel...w drugim Pani bardziej oczytana mówi że 2,bo jeden Pan nagrywa a 2 ogląda....hehehe Szkolenie po zbóju!!!Zobaczymy co mnie nowego spotka w nowej umowie???Pozdrówka!!!:grin:
 

Tonio

New member
hmmmmm

Irroo!!! Przyznaję Ci rację....chociarz na początku zdębiałem...mój błąd...chodziło Mi o REGULAMIN a nia o umowę....mały druczek...słowa klucze itd. a propos....w grudniu 2007 kupiłem Nke i w punkcie usługowym panowie zachwalali mi że promocja trwa 3 miechy za darmo...wszystkie kanały...pierwsza fakturę otrzymałem juz w styczniu...promocja trwała....12 dni i 6 godzin...nikt mnie nie poinformował że trwa do konca roku...a Panowie skrecili biznes....i tak zostałem klientem enki!!!!:-D
 

BaDD

Member
Najlepiej finansowo się wychodzi na podpisywaniu umów terminowych. Po zakończeniu bierzesz po prostu nową promocję.
Czasem trzeba pilnować regulaminu i być pewnym, że po zakończeniu nie wjedziesz w nowy, gorszy układ.
Z n uważaj - przeczytaj moje posty - jest promocja 'prezenty' (lepsza) i 'wiosenna promocja' (gorsza).
Druga NIE jest dostępna u dystrybutorów tylko przez sieć lub telefon.
Pozdro.
 

Bobok

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Proszę o rade będących w temacie umów , haczyków i kruczków prawnych.
Jestem zmuszony do kupienia N-ki i chcę kupić jak najtańszy pakiet na rok lub dwa . Który pakiet powinienem wziąć , są promocje ale która będzie dla mnie najlepsza być może bez promocji będzie lepiej ?
Zaznaczam że ma to być najtańszy pakiet bez dodatkowych opcji.
Dziękuje za pomoc.
 

k0val

New member
Bobok napisał:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Proszę o rade będących w temacie umów , haczyków i kruczków prawnych.
Jestem zmuszony do kupienia N-ki i chcę kupić jak najtańszy pakiet na rok lub dwa . Który pakiet powinienem wziąć , są promocje ale która będzie dla mnie najlepsza być może bez promocji będzie lepiej ?
Zaznaczam że ma to być najtańszy pakiet bez dodatkowych opcji.
Dziękuje za pomoc.
obecnie najlepsza promocja z tego co mi się wydaje jest dostępna w dystrybucji internetowej wjedź na http://n.pl/oferta/promocje/dla_nowych/prezent.html tam wszystko o niej pisze
 

janusz054

New member
eN jak NIE polecam

też se chcaiłem najtańszą wersję bo nie jestem niewolnikiem telewizora ale niestety wpadłem jak śliwka w kompot, macie chwilkę? to bardzo proszę:
w kwietniu br. pojechałem do eNprzedstawiciela i wyraziłem zainteresowanie ofertą Ntv, uprzejmy pan naszykował umowę ful wypas ale po namyśle poinformowałem że takiej umowy nie podpiszę bo mnie nie stać bylić 120 miesięcznie za taką usługę. No to po paru dniach przedstawił mi ofertę i zarazem umowę na skromną wersję za 38 zyla miesięcznie i takową podpisałem. Przy próbie aktywacji mocno się zdziwiłem bo infolinia mnie poinformowała że mam już aktywną usługę!! no to ja na to żeby se jaj nie robił i uaktywnił mi tą usługę wg podpisanej przeze mnie usługi, no to bardzo proszę-klient nasz pan, szast prast i działa. Myślę se że już o'k ale jeszcze bardziej się zdziwiłem jak dostałem dwa rachunki, na to co podpisałem i nie podpisałem. Ten właściwy zapłaciłem a drugi odesłałem z pismem informującym że coś nie teges i nie zapłacę za usługę z której nie korzystam. Jeszcze bardziej się zdziwiłem jak na moim telewizorze pojawiła się informacja że wyłączą mi sygnał jak nie zapłacę, a ja przecież płacę ,no to se dzwonię na infolinię i ,,gadająca głowa" mi zapodała że moja reklamacja rozpatrzona negatywnie i posłali mi list, tylko że ja listu nie dostałem a pan na to że to mój problem. Rachunki zgodne z podpisaną umową płacę w terminie a te ,,lewe" nie i właśnie dziś wyłączyli mi sygnał.
W tzw międzyczasie pojawiły mi się w telewizorze faktury całkowicie nie związane ze mną, jak dzowniłem na info to mnie przepraszali że pomyłka, chwilowa awaria systemu, ale jednak wciąż są u mnie w telewizorze.
btw: ta ,,tania" umowa okazała się dość droga bo w porę nie wyłączyłem ,,opcji dodatkowych" i dołożyłem dwa razy po 50zł ,ale to już moja wina że nie czytałem dokładnie umowy a szczególnie tego co jest ,,maczkiem" zapisane...J:(
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
No tak, nie ma czego zazdrościć. Zawsze się nerwów trochę straci na takich przepychankach z osobami, które bynajmniej nie muszą okazać się życzliwe...
Ja wziąłem dekoder bez promocji i jestem zadowolony - miesiąc w miesiąc równe 38 zł i nie muszę się zastanawiać czy to co mi przedstawiciel mówił odnośnie okresów wypowiedzenia to prawda czy nie.

Pozdrowienia!
 

Tonio

New member
Nka i piękna

Janusz...współczucie...podobnie było u mnie i na moje monity odpowiedzieli...podpisał pan to pana cyrk!!!!Dziadostwo!!! W poniedziałek zamówiłem on-line N recorder...w "Promocji" nie wiosennej....6 miechów niby gratis...zobaczymy...Na wszelki wypadek podpisałem umowe na żone... Ciekawe...co teraz...:hmm:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dlatego ja mówie najlepiej iśc do autoryzowanego punktu N ;] ja mam znajomego tam więc się nie martwie ze mnie wrobi ;] mam takie warunki wszystkie pakiety przez 6 miesięcy + 2 miesiace HBO i Filmbox za 38 zł a po 6 miesiącach pakiet sportowy muzyczny przyrodniczy i filomwy i informacyjny ( za niego 0 zł ) za 64 zł miesięcznie ;] i po 15 podpisuje umowę i już jeszcze przyjdzie znajomy ustawi wszystko i o nic się nie martwię ;]
 

BaDD

Member
Pisać mi się nie chce bo leniwi jesteście i wcześniejszych postów nie czytacie...
Nie 6 a 7 miesięcy (jeśli aktywacja nastąpiła pierwszego dnia miesiąca)
Pierwszy miesiąc jest za friko, dalej 6m po 38 zeta i dalej wybrane 3 pakiety itp. itd.
Do tego do 2m za hbo-filmbox...
To przy zwykłym dekoderze
Dla recordera jest trochę więcej do wyboru (VOD).

Haczyk jest np. taki. że jak nie odwołasz hbo w poprzednim miesiącu, to masz dalej ale już płatne. Jak nie wybierzesz 3 pakietów, n wybierze Ci sama.
Zresztą żaden haczyk, bo stoi napisane jak byk.
Dobrej nocy!
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

BaDD ja to wszystko wiem :] płacisz 40 zł za VOD tylko sie nie dopytałem czy przez całą umowe czy przez jakiś okres ;] wszystko mam rozpisane ;] i wiem ze trzeba wybrac 3 pakiety w tym przypadku ja biore 4 ;] i wypowiedziec HBO wszystko wiem ;] i masz racje wszystkiego wystarczy sie dopytac i poczytac ;]
 

Tonio

New member
nnnnn

Badd,masz racje...wczoraj kurier dostarczył mi recordera...umowa na 6plus 1 miesiąc itd....na razie jeszcze hulam na zwykłym n boxie bo nka nie wyłączyła mi sygnału 1 sierpnia a nie mam czasu by ciagnąć 2 kabel z dachu...Pozdrówka:eek:k:
 

BaDD

Member
Tonio, jak masz od wczoraj to aktywuj od razu.
Cały sierpień masz za friko a potem 6m po 38.
W n ważne jest to, że liczą od dnia aktywacji, czyli nie opłaca się tego robić pod koniec miesiąca, a np. cyfra liczy od dnia podpisania umowy. W obu firmach liczy miesiąc kalendarzowy. Ładnie to jest wszystko napisane na forum satkuriera jako kompendia promocji platform sat.
 

Bobok

New member
Dekoder zamówiony online , w piątek chyba będzie kurier . Mam tylko jedno pytanie do tych co mają n-ke za granicą czy jest jakiś problem z aktywacją dekodera za granicą czy lepiej go aktywować jeszcze w kraju ? Pytam bo doszły mnie słuchy że jakiś znajomy miał problem gdy dzwonił aktywować dekoder i zobaczyli że numer nie dzwoni z polski.
 

BaDD

Member
Formalnie nasze prawo nie zezwala na odbiór polskiej TV na terenie poza granicami Polandu (z wyj. np TV Polonia).
Lepiej zawsze aktywować w Polsce, ew. ukryć numer.
99,9% Polaków mieszkających poza Polską, w dostępie Hotbirda ma CP, n lub C+ ale każdy ma usługę zarejestrowaną na polskim adresie.
 

oka99

New member
Witam.Za miesiąc kończy mi się umowa z N.Może ktoś się orientuje czy platforma przewiduj jakieś specjalne warunki przedłużenia umowy dla "stałych" klientów.pzdr
 

Tonio

New member
Hdcp!!!!

:hmm: Witam! Wczoraj aktywowałem Nke,troche to trwało,zapragnął tuner pobrać nowy soft itd....Godzinę wcześnie odpiołem starego N-boxa zachciało Mi sie recordera no i mam....a raczej nie mam...Podpiołem do projektora i...dupa....pojawił się komunikat że urządzenie czyli projektor nie jest zabezpieczone przed kopiowaniem HDCP no i...katastrofa...a na normalnym n boxie tego problemu nie było....zostaje tylko plazma....masakra!!!!Jak to zmienić???Naturalnie chodzi o HDMI!!!
 

jurislawek

New member
a wiecie moze jak jest z poromocjami przez infolinie czy sa takie same jak na stronie online, bo mam dylemat co wybrac do za tvhd czy N czy C+, bo polsat to nie robi za bardzo
 
Do góry