Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Darkus

Member
Ściema totalna z tym polsatem,ale jeszcze lepsza jest promocja świąteczna,co to za promocja jak taką samą albo lepszą miałem rok temu.(na pół roku Nfilm 1,2 i TNK free)
 

djk_25

New member
z polsatem to ściema, bo konsultant powiedział, że nic nie wie na ten temat. na pytanie dlaczego polsat cyfrowy ma tvn, a n nie ma polsatu także nie potrafił odpowiedzieć.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Sorry "djk 25" wcale nie "wszystkie". Ja,natomiast jeszcze nie trafiłem na 4:3. Za dużo tego nie oglądam,ale wszystkie "moje" są w 16:9.
 

malinshop

New member
witam , tvlcd philips- tv N po podłaączeniu dobrym kablem hdmi nie trybi (mocno snieży) działa na kablach euro. ktoś wie o co może chodzić ? trzeba coś ustawić ? wszystkie połączenia mam dobre, kabel sprawdzony.
 

JackS.

New member
Bez reklam
witam , tvlcd philips- tv N po podłaączeniu dobrym kablem hdmi nie trybi (mocno snieży) działa na kablach euro. ktoś wie o co może chodzić ? trzeba coś ustawić ? wszystkie połączenia mam dobre, kabel sprawdzony.
Jeśli kabel HDMI nie jest uszkodzony, to uszkodzone jest gniazdko HDMI nboxa. Dekoder do wymiany.
 

djk_25

New member
@frazer58

oczywiście masz rację, nie wszystkie. star gates atlantis jest w 16:9, ale na przykład NCIS, Medium i wiele innych są w 4:3

@bartszatki

jak to u ciebie wygląda, bo nie wyobrażam sobie, żeby telewizor obraz 4:3 rozciągnął i pokazał na panelu 16:9 nie ucinając góry i dołu?
 

fazer58

Member
Bez reklam
Mega serial na FOX HD

Wszystkim szczęśliwym posiadaczom kanału FOX HD,pragnę przypomnieć,że właśnie nadaje on mega serial "Suns of anarchy". Mega klimat,mega muzyka,mega przegięcia:), super obsada,perfekcyjna gra aktorów,super obraz (hehe 16:9). Już po pierwszych pięciu minutach wiedziałem,że "to jest to"!!! Bawimy się na maxa,uwielbiamy bohaterów,można przebierać,wybierać, etc. Bardzo gorąco polecam!
 
@frazer58

oczywiście masz rację, nie wszystkie. star gates atlantis jest w 16:9, ale na przykład NCIS, Medium i wiele innych są w 4:3

@bartszatki

jak to u ciebie wygląda, bo nie wyobrażam sobie, żeby telewizor obraz 4:3 rozciągnął i pokazał na panelu 16:9 nie ucinając góry i dołu?

Jak tylko bedzie cos w 4:3 to zrobie foto przed i po i wrzuce tutaj.


Małe szanse na Polsaty w N przed końcem 2010:
http://satelitarne.tv/index.php?readmore=8057
 
Ostatnia edycja:

eMdzeJ

New member
Ale podobno multiroom jest przy umowie na 24 miesiące i tylko na rok za darmo.
n:nMultiroom HD
n:Wszystkie Pakiety n

ale czego sie spodziewałeś? Że bedzie gratis? Alternatywą bylo posiadanie drugiej umowy za ca 50 zł. Tu wychodzi średnio miesięcznie 10 zł w okresie trwania umowy wiec jest to sporo taniej niż dotychczasowe rozwiazanie alternatywne...

Plus taki, ze mozesz nie miec instalacji antenowej w 2 pokoju i pogonic to tylko na ethernecie przy dzialajacej wiekszosci funkcjonalnosci. Pytanie czy wyrobi to sie przy wifi (przy standardzie n powinno bo skoro wystarcza do streamingu HD po DLNA to i tu powinno dac rade). Jesli sie wyrobi to nie bedzie trzeba nawet klasc kabli sieciowych. Rozwiazanie jest ciekawe i nie jest drogie.
 
Do góry