wersja 50 vs 30

peterka1000

Member
Bez reklam
Te telewizory ktore ocenilaes niby jako slabe tez wyswietlaja obraz w HD i sa dla HD maniakow.
Nie mierz wszystkiego ze swojej pozycji bo ciebie stac na TV z najwyzszej polki.
Bo ciekawe czy jak beda testowane tylko TV z najwyzej polki to zapomnij ze ludzie wykupia konto premium na forum.
Strona jest dla wszystkich a zreszta i TV z najwyzszej polki tez mozna powiedziec ze sie od siebie niczym nie roznia wiec takie porownanie nie ma sensu.testowane powinny byc TV z kazdego przedzialu cenowego.

Kolego jak o mnie chodzi , to może Kiki nawet testować telewizory 26 calowe za 1000 zł jak tylko ma na to ochote . :) Ale zapewniam Cię że nawet ta większość co nie ma kasy na VT50 czeka na jego test z ciekawością większą aniżeli innych . :)
 

cm812

New member
aby nie robić reklamy, kupiłem w Będzinie ;)
stało na palecie kilka jeszcze sztuk, ponoć Panas ma ich duuużo na magazynach więc pewnie cena przed premierami 2012 jeszcze może spaść - ale nie musi.
 

aniszek1

New member
mam pytanie czy ktoś wie czy wersja TX-P50GT50E X-P46GT50E w ogóle będzie w sprzedaży i kiedy? ba mam sprzeczne informacje...
 

PapaSmurf

New member
Już po 15-stym a tu ani widu ani słychu nic o tym kiedy nowe panaski w sklepach.
Czekam na jakieś testy ST50 żeby porównać do GT30.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Już po 15-stym a tu ani widu ani słychu nic o tym kiedy nowe panaski w sklepach.
Czekam na jakieś testy ST50 żeby porównać do GT30.

Jak byś nie był leniem patentowanym , tylko raczył na spokojnie się zmusić do poszukania tego i owego , to w dziale ''News" znalazł byś dokładne daty premier nowych Panasoniców z seri 50 . Kiki wyraźnie tam napisał kiedy . Więc Twoje zdziwienie że już po 15-tym a tu nic jest nieuzasadnione . Pozdrawiam :)
 

PapaSmurf

New member
Nie potrzeba się napinać i obraża innych. Wystarczy nie odpowiadać. Nie wszyscy mają 220 postów i dopiero się uczą się szukać tego co im potrzeba na forum. Pozytyw tego jest taki, że znalazłem ten post więc już wiem mniej więcej kiedy się spodziewać TV.
Czekam na ST50 żeby porównać do GT30. Cena pewnie niewiele będzie się różnić ale czy warto czekać? Na tą chwilę można czasami kupić 42GT30 za niecałe 2700. Do EURO jeszcze chwila więc pozostaje cierpliwie czekać na testy. Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Recenzja ST50 napawa mnie optymizmem . Ponoć lepiej gra aniżeli to co mam czyli 55VT30 . Więc ja spokojnie czekam na 55VT50 . A czy jest sens czekać , czas pokaże . Jak Cię czas nie goni to na pokojnie bym jednak wybrał nowszy model , bo po pierwsze może czasami cena nie być aż tak wygórowana , a po drugie Panasonic to jedyna firma praktycznie która produkując plazmy ulepsza je z modelu na model na korzyść i skupia się od dawna przedewszystkim na jakości obrazu i poprawie wad plazm . Reszta producentów się ogranicza do samego wyglądu , który prawie nic nie kosztuje i dodają pierdoły które wogóle nie mają sensu jak dla mnie przynajmniej . A pozatym warto zakupić być może już ostatni model plazmy jaki wogóle zostanie wyprodukowany . Bo alternatywą może być tylko za niedługo bajońsko drogi Oled lub szajsowaty LCD LED dla mas . Pozdrawiam
 

wojt88

Guest
Wersja 50 to mała rewolucja... - i @peterka1000 racja; najwyższy model v30 ma gorsze 2D niż najniższy v50 (nie wspomnę o całkiem nowym aktywnym 3D na którym mi np. wogóle nie zależy...- tyle pierwsze testy nowej serii na us/en sajtach pokazują...).
 
Ostatnia edycja:

PapaSmurf

New member
Pierwsze sztuki już na allegro. Pewnie od poniedziałku w sklepach internetowych. Może jeszcze w trochę niższych cenach. No i czekać, że KIKI zdecyduje się na jakiś teścik. Cały czas mam dylemat czy dołożyć te parę stówek i kupić ST50 zamiast GT30
Ceny na allegro
42ST50 około 3500
50ST50 około 4600
55ST50 nie ma
 
Do góry