WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Irenty

New member
witam.....
mam takie dwa pytania:
1. czy jest możliwość wyboru polskie menu ????
2. czy można nim sterować za pomocą komputera np. tak jak to jest w XTREAMER.
 
Ostatnia edycja:

mr-paul

New member
actchris napisał:
Do mnie już dzwonił klient któremu sprzedałem WD2 że po aktulizacji czarna plama i koniec oglądania .... to już druga sztuka ode mnie z firmy która padła przez ten FW .... oj WD dało ciała z tym ... :(
Ja też miałem czarną plamę podczas włączenia jakiegokolwiek filmu (vob, iso, mkv),

nie jestem pewny czy po tym, jednak na drugi dzien odłączyłem zasilanie (z prądu kompletnie), podłączyłem, ustawienia do domyślnych i cud, działa do dzisiaj :)
 

Gucio79

New member
majkeljot napisał:
Pozwolę sobie ponowić pytanie. Czy ten WD potrafi odtwarzać pliki Flac poprzez CUE? Czy jest w ogóle jakiś "tank" to potrafiący? Czy jako odtwarzacz muzyki jest zgodny z gapless?


Sprawdzałem i działa pięknie!! Jedyny problem jaki zauważyłem jest taki że nie widzi pojedynczych utworów tylko jeden na całą płytę (w sprawdzanym przypadku 74 minutowy) utwór.
 

majkeljot

New member
Tzn. co działa pięknie? Jeśli widzi jeden cały plik to znaczy, że nie działa CUE. Może chociaż czyta prawidłowo multi-tracki czyli jeden plik mający wewnątrz informację o utworach pozwalającą widzieć go jako poszczególne utwory?

Jeśli odtwarzałeś jako jeden plik to i sprawdzić czy jest gaplees nie idzie bo tu chodzi o to czy płynnie przechodzi z utworu na utwór kiedy są pojedynczo (lub widziane jako pojedynczo) bez żadnej przerwy (utwory typu suita)
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam,mam pytanie.Czy zostało poprawione indeksowanie dysków i czy napisy podczas wyświetlania materiału dvix nie są zbyt wysoko położone?
 

jurgens.r

New member
Czy do wystarczy HDMI aby doprowadzić dźwięk do Amplitunera? Czy formaty wielokanałowe są przekazywane nierozkodowane po HDMI czy są przekodowywane do dwukanałowego PCM?
 

CUBE_6

New member
Wegorz napisał:
No nasze doswiadczenia są takie, że wyłączamy indeksację w ogóle i temat zamknięty :)

Nie mogę znaleźć opcji wyłączenia indeksacji. Chyba że to kwestia starego firmware, WD dopiero dziś wyjąłem z pudełka, więc nie był aktualizowany.
 

Wegorz

New member
CUBE_6 napisał:
Nie mogę znaleźć opcji wyłączenia indeksacji. Chyba że to kwestia starego firmware, WD dopiero dziś wyjąłem z pudełka, więc nie był aktualizowany.
U mnie to jest w menu:
Settings -> System settings -> Media Library: Off
i było to już w pierwszej wersji firmware.
Pzdr.
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
WD widzi ogólnie większość dysków 2,5 czy jest dużo jednak dla niego niewidocznych?Kupiłem na allegro 120G i zastanawiam sie czy go zobaczy,nie chce wydawać kolejnych pieniędzy na dyski,przynajmniej na razie.Prosze napiszcie,czy żeczywiście indeksowanie trwa tak długo? Wacham sie jeszcze między zakupem Xtreamera...
 
Do góry