WD TV HD Media Player

ArtS007

New member
Bez reklam
Sama Wielka Brytania nie traktuje siebie, jako Europy. Dla nich jest kontynent i oni. :)

BitTornato, końcówki, o których piszesz, to rozszerzenia. Wielkość liter nie ma z reguły znaczenia i nie sądzę, aby miała znaczenie dla WD.

ArtS :)
 

chato.pl

New member
NETGEAR EVA2000 Digital Entertainer Live => http://hdtvmania.pl/2009/10/17/eva2000-–-filmy-hd-z-internetu-w-telewizorze/

dziwnie znajomy pilot, czyż nie? ;)

Eva2000_mainimage_lowres.jpg


.
 

BitTornado

New member
Niech mi ktos wytlumaczy bo juz sie sam pogubilem, a wiec chodzi o wd tv i muj tekewizor starszy model Panasonic Th37PV71, zauwarzylem ze dziala umnie tryb 1080p 24hz, a niepowino w tym modelu, przynajmniej z bluray niedziala natomiast z wd tv jak najbardziej obraz jest plynny niema zadnych zaciec,jak uruchomie te 1080p 24hz to niedziala tryb odswierzania 100hz no i niejesto tez 60hz a wiec co?
 
Ostatnia edycja:

arcoss

Member
Resolved Issues:
  • Resolved the language displayed as OFF when English was selected
  • Resolved the “Contains” button displayed as "ContainsWWW" in the search function
  • Resolved MKV audio which was out of sync with the video
  • Resolved slow rendering of Greek subtitles in Greek character encoding mode
  • Resolved disappearance of Korean subtitle during video playback
  • Resolved missing characters from the Greek subtitle font
  • Resolved playback issues with VC-1 codec in an MKV container
  • Resolved gain being applied to audio output that resulted in signal clipping
  • Resolved playlists playing audio tracks in alphabetical order by playing them in track order
  • Resolved the appearance of tracks in alphabetical order by displaying them in track order
  • Resolved the spacing issue seen in Korean subtitles during video playback
New features:
  • Added support for video playlists functions which were limited to music files only
  • Added support for the drive lock function on the new My Passport™ and My Book® external storage devices
Kuźwa, nie wiem na co oni liczą...
Nie wierzę, że np. "Resolved the spacing issue seen in Korean subtitles during video playback" jest bardziej oczekiwany niż obsługa DTS'u.
 

rufi01

New member
Masta_J napisał:
Ktoś tu nadal liczy na obsługę DTSu w WH HD1? :D

Pozdrawiam,

tu nawet nie chodzi o DTS, bo musieli by zakupić licencje ale gdzie zapowiadane funkcje np kasowanie plików z poziomu odtwarzacza lub taka podstawowa jak zmiana miejsca wyświetlania i koloru napisów

ja się żegnam z WDTV
 

ArtS007

New member
Bez reklam
@arcoss, gdybys był Koreańczykiem, może miałbys inne zdanie na ten temat? ;)

Przyznam, że zmiana numeru wersji z 1.02 na 1.03 dawała nadzieję na większe znmiany. Dobrze, że poprawiają usterki, ale szkoda, iż przynajmniej na razie, nie widać nadziei na większe zmiany funkcjonalne.

Kasowanie i kopiowanie plików za pomoca odtwarzacza nie jest może dla mnie istotne, ale już taki płynny zoom obrazu przydałby sie bez dwóch zdań.

Obawiam sie jednak, że zmiany w WDTV1 mogą być ograniczane celowo, aby nie zepsuć debiutu nowej wersji. Obym sie mylił. Nowa wersja prezentuje sie całkiem interesujaco, ale wiele wskazuje na to, że nie oferuje bitstreamu dźwięku HD przez HDMI. Dlatego na razie z czystym sumieniem pozostanę przy WDTV1.

Sprawdziłem wczoraj działanie wysyłania przez HDMI do amplitunera strumienia DTS obrazu DVD i stwierdzam, że amplituner poprawnie wykrywa DTS. Jesli juz o tym było, przepraszam, ale obiecałem kiedyś, że sprawdzę. Nie sprawdzałem jeszcze plików MKV, ale jak jakiś będę miał, to sprawdzę.

Analogowa obsługa DTS wymaga od WD nie tylko zmian w oprogramowaniu, ale przede wszystkim ponoszenia opłaty licencyjnej liczonej od każdej sprzedanej sztuki sprzętu. Nie wiem, ile taka opłata wynosi, ale faktem jest, że przy niewysokiej cenie urządzenia mogłaby mieć ona wpływ na jej wzrost.

ArtS :)
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Witam
Po aktualizacji do nowej wersji skanowanie dysku strasznie dlugo trwalo. Przy starej wersji bylo to o 100% krocej, ale za to jakby wd dzialal szybciej. Menu choodzi szybciej i zdjecia laduja sie jakby szybciej. Zauwazyliscie to ?
 
Do góry