WD TV HD Media Player

BONOVOX

New member
Pliki PNG

Witam i mam małe pytanko używam firmware 1.02.10 (Z obsługą polskich txt) czy jest w nim możliwość aby użyć w folderach plików graficznych .png chodzi mi o to tak jak w przypadku okładek do filmów.Drugie pytanie dotyczy tego czy jest jakaś możliwość wyświetlania okładek w folderze w którym jest już kilka folderów może wyjaśnię mam folder Seriale w którym mam 5 folderów z serialami w tych 5 folderach wyświetlane są okładki poprawnie a mnie chodzi o to żeby w tym 1 głównym była wyświetlana okładka dotycząca seriali. Dziękuje za odpowiedź
 

airjack

New member
ArtS007 ile trwa przerobie nie filmu/serialu tym sposobem?
Jakiego softu używasz? Właśnie zamówiłem swój egzemplarz i zainteresował mnie alternatywny soft, szczególnie obsługa karty sieciowej oraz torrentów :)
 

erni111

New member
Wd

ok dziekuje za info! wiec ostatnie moje pytanie przed kupnem WD. my moge miec dysk innej firmy do WD? mam zewnetrzny dysk 1 tera samsunga. czy bedzie smigał? czy tylko musza byc dyski WD. pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jak juz napisałem, używam DVDShrink wspomaganego przez MultiShrink w przypadku pracy taśmowej. Przy ustawieniu No compression czas utworzenia plików wynikowych wynosi od kilku do kilkunastu minut. Wszystko dzieje się prawie tak szybko, jak zwykłe kopiowanie.

Jak juz wspomniałem, jest to wygodne rozwiązanie, gdyz uwalnia od recznego ustawiania parametrów dźwięku i napisów. Szczególnie osoby lubiące lektora docenią taka metode, gdyz w zasadzie na wszystkich płytach polska ścieżka jest jako druga.

Dobrze byłoby, gdyby WD pozwalał zdefiniować domyślne ustawienia w tym względzie.

MultiShrinka prosze szukac poprzez Google'a.

ArtS :)
 

rilicek

New member
Ja ostatnio przeglądając fora natrafiłem na program MakeMKV .

Program automatycznie robi z płyty DVD plik MKV bez rekompresji (zostaje oryginalny strumień video MPEG-2) z podziałem na sceny. Zachowuje też ścieżki dźwiękowe. Niestety nie przetestowałem jeszcze, jak radzi sobie z napisami.
 

Yamato

New member
Nowy prerelease 1.02.11:

Resolved Issues:

Resolved issue where UI Language displayed as OFF when English is selected.
Resolved UI issue where "Contains WWW" shows up in the search menu instead of "Contains".
Resolved MKV audio/video sync issues.
Resolved issue where songs were displayed in alphabetical order instead of track order in album view.

New features:

Added video playlist support.
Added support for unlocking locked WD external drives.



swoja droga polecam polskie forum wd tv - forum . wdtv . org
 

czaras

New member
witam WD-forumowiczow

Jestem od dzis posiadaczem tej maszynki i testuje ja wlasnie wszechstronnie. Mam 3 sprawy:
- nie odtwarza mi plikow .mov zgranych z mojej cyfrowki panasonica lumixa. Potraktowalem te pliki GSpotem i wychodzi, ze kodek video to Apple Photo JPEG. Pewnie WD nie polyka tego, czy poradzicie mi jak najszybciej poprzerabiac na cos akceptowalnego ? Priorytetem jest dla mnie zachowanie tej samej jakosci i szybkosc przekodowania.
- druga sprawa: obawiam sie, ze chyba trafilem na felerny egzemplarz: gdy chodze po menu i klikne raz strzalke to kursor w menu bardzo czesto zaczyna leciec tak jakbym wcisnal przycisk i caly czas trzymal, musze znow kliknac zeby go zatrzymac, czy spotkaliscie sie z czyms takim ? aha dotyczy to nie jednego przycisku/strzalki tylko kazdego, wiec chyba fizycznie przyciski sa ok.
- i na koniec czy orientuje sie ktos i moglby podrzucic linka do jakiejs strony z opisem dotyczacym alternatywnego softu do WD

Z gory b.dziekuje za informacje.
czaras1
 

qqlek

New member
nowy

czaras napisał:
- druga sprawa: obawiam sie, ze chyba trafilem na felerny egzemplarz: gdy chodze po menu i klikne raz strzalke to kursor w menu bardzo czesto zaczyna leciec tak jakbym wcisnal przycisk i caly czas trzymal, musze znow kliknac zeby go zatrzymac, czy spotkaliscie sie z czyms takim ? aha dotyczy to nie jednego przycisku/strzalki tylko kazdego, wiec chyba fizycznie przyciski sa ok.
- i na koniec czy orientuje sie ktos i moglby podrzucic linka do jakiejs strony z opisem dotyczacym alternatywnego softu do WD
czaras1

ad. 1 - nie wiem, nie używam mov
ad. 2 - masz w TV opcję automatycznego dostosowania podświetlenia do oświetlenia pokoju? jeśli tak to wyłącz. to sieje w podczerwieni i zakłóca pilota z WDTV i np. eNki (mam to samo w moim LG)
ad. 3 - http://pl.wiki.wdtv.org/doku.php#firmware

obie odpowiedzi były na forum
wystarczy poszukać
 

madoox

New member
WD TV media player

Mój WD media player w niektórych filmach opóźnia napisy. Jest na to jakaś rada?
Zdarza się też że film nagle się wyłączy, oraz bardzo rzadko pokazuje że katalogi są puste(po odpięciu i podpięciu usb widzi ponownie wszystko jak należy).
 

madoox

New member
No to se zrobiłem upgrade do najnowszej wersji...od kilkudziesięciu minut pasek aktualizacji ani drgnie i stan na chwilę obecną to 0 %. Wie ktoś może co z tym zrobić?:neutral:
 
Do góry