WD TV HD Media Player

GIZIU

New member
BONOVOX napisał:
Update firmware robimy normalnie, po zakończeniu aktualizacji ustawiamy polskie znaki na Central Europe (Windows-1250) w Settings → System → Additional encoding support oraz wybieramy język polski w Settings → System → Language → Polski.
Ja osobiście posiadam Firmware WDTV 1.02.10
Ogrooooomne dzięki, teraz jest tak jak być powinno. Że też sam na to nie wpadłem :D No to czas na :popcorn:
 

luka80

New member
ArtS007 napisał:
Oficjalne oprogramowanie nie wspiera napędów optycznych. Modyfikowane być może, nie śledzę. Tak, czy inaczej, nawet przy wsparciu, będziesz potrzebował dodatkowego zasilania dla napędu. Dyski 2,5" są wyjątkiem ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na moc. Procentują rozwiązania znane z notebooków.
ArtS :)

witam
znalazłem coś takiego na allegro "NAPĘD ZASILANY TYLKO ZE ZŁĄCZA USB!!!" czy ktoś może testował? będzie działać na naszym playerku bez dodatkowego zasilania?
zastanawiam się nad kupnem napędu do wd, może coś polecicie pewnego?

WDTV_FW_1_02_10_PL.zip
allegro.pl/item744103129_okazja_zewnetrzny_naped_dvdrw_usb_gwa_4082.html[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]
[/FONT]
 

krepcak

New member
Wd Tv Hd

WITAM Panowie - od kilku dni jestem posiadaczem WD TV HD. Kupiłem go gdyż znalazłem na forum informację iż można do niego podłączyć kartę sieciową i oglądać filmy z udostpnionych zasobów na kompie. Postępując zgodnie z instrukcjami znaleznionymi na forum zainstalowałem soft ext3-boot-0.9.2 oraz ustawiłem parametry w plikach konfiguracyjnych. Niestate po urychomieniu WD i wybraniu zamapowanego dysku otrzymuję kominikat iż jest on pusty. Proszę o info co dalej s tym zrobić. Info : karta sieciowa na Chipset ASIX AX88772 (jest na liście działających z WD) WD HD po uruchomieniu otrzrymuje adres IP. Druga sprawa : narazie wgrałe do WD soft WDTV_FW_1_02_10_PL działą znakomicie - czyta pliki txt, są polskie znaki itd. Mam pytanie czy istnieje jakiś nowszy soft łączący w sobie funkcjonalnoci obu tzn : WDTV_FW_1_02_10_PL oraz xt3-boot-0.9.2 tzn. aby działał LAN oraz było polskie menu i polskie znaki z txt. Pozdrawiam.
 

krzyjak

New member
Playerek WD pierwsza klasa - użytkuję od kilku miesięcy i wszystkim polecam.

Coś dawno nie było upgradu firmwara. Ciekawe co nam szukuje WD w nowej wersji? Może ktoś wie?
 

luka80

New member
witam ponownie
robiłem update firmware i mój wd zawiesił się na logo startowym i tak mu zostało, jest jakiś ratunek czy tylko serwis? jak patrzą na taką usterkę? robią to na gwarancji?
 

stefanol

New member
^

Zaiste, czekam na kolejne posty w stylu "Downmixu DTS do stereo nadal nie ma" albo "No i znowu nie dali obsługi DVD Menu"....

Ponoć bug z synchro A/V był poważnym problemem dla wielu użytkowników (u mnie na 1.5TB filmów w 720p/1080p nie występował), więc cieszę się, że wreszcie problem prawdopodobnie został rozwiązany - przynajmniej na AVSie może zmniejszy się liczba trolli. Sortowanie muzyki - też się przyda.
 

arcoss

Member
stefanol napisał:
^
Zaiste, czekam na kolejne posty w stylu "Downmixu DTS do stereo nadal nie ma" albo "No i znowu nie dali obsługi DVD Menu"....

Mówisz i masz: szkoda, że nadal nie zrobiono porządku z DTS'em. Jego brak skutecznie powstrzymuje mnie [ i nie tylko mnie ] przed zakupem WD'eka.
 

stefanol

New member
;] Generalnie, WD jest produktem niskobudżetowym, który nie oferuje sporo funkcji na "wypasie". I IMO nie powinny być tak mocno wyczekiwane, a zwłaszcza tak ostro negowane nowe update'y, nie zawierającej tej funkcji (bo mniej więcej ostatnio jest taka tendencja).
 

rufi01

New member
stefanol napisał:
^

Zaiste, czekam na kolejne posty w stylu "Downmixu DTS do stereo nadal nie ma" albo "No i znowu nie dali obsługi DVD Menu"....

nie ma się co dziwić jeśli nowe wersje firmware wychodzą raz na trzy miesiące i są tam raptem dwie poprawki to trudno "piać z zachwytu"
 

stefanol

New member
A czego oczekujecie od updateów? Nowych funkcji, za które nie płaciliście? Czy raczej naprawy bugów (których imo nie ma aż tak dużo - dwa duże dotyczące 24hz, i złego synchro A/V, który już został naprawiony).
 

rufi01

New member
ja oczekuję /już kilka miesięcy/ dwóch funkcji:
1. możliwości kasowania plików z poziomu WD TV
2. możliwości przesunięcia napisów w pionie

myślę, że nie są to bardzo olbrzymie wymagania
 
Do góry