WD TV HD Media Player

kmarcin

New member
stefanol napisał:
I zmienia tylko liczbę ref frames, i avc profile? Bit rate zostaje ten sam?

Jak tak, to może zmienię te parę filmów... w sumie raptem z 5 ich mam.
Spoko, bitrate się nie zmienia. Zmieniamy tylko ref-frames oraz profil - proponuję pozostać przy ustawieniach domyślnych.

actchris napisał:
A mi się program odpala i nic poza tym, ładuje film pokazuje dane filmu potem zmieniam co chcę i robi tylko done jak dam start nic więcej nie robiąc. Podglądu w dużym oknie też nie mam i jestem głupi ... :)
Prawdopodobnie nie masz zainstalowanej jednej z wymaganych przez uncropMKV aplikacji:
* AviSynth
* DirectShow decoder (ffdshow)
* DirectShow splitter (Haali)

Wszystko i jeszcze więcej na stronie domowej autora projektu
multiforum.deanbg.com/viewtopic.php?f=3&t=3
 

adimg19

New member
columbia napisał:
no właśnie na ext2 a na ext1 ile masz ? :)

ja miałem to samo na zew 2TB dysku WD MYBOOK musiałem zwolnić 8GB i zrescanować ponownie

Oj widze, ze chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz.... ext2 to rodzaj systemu plikow... nie ma czegos takiego jak ext1
 

ar2rar2r

New member
Cruzer 32gb - no storage detected

witam

jestem nowy na forum i niedawno zakupiłem ww pendrive do mojego WD i za żadne skarby nie jestem w stanie zmusić go do działania .

jak podłączam pena pod wd na cruzerze zapala sie lapmka ale na wd ni chuchu ani odczytu ani nawet migającej ikonki usb

formatowalem na ntfs, fat32, usunąłem U3 ( ta partycja cd rom) i chyba skończyły mi się pomysły . Może jakaś mądra głowa z forum mi pomoże ??

Artur
 

ANDPOL

New member
Witajcie! Stałem się posiadaczem WD. Mam problem z formatem obrazu. Mam część plików nagranych w oryginalnym formacie 4/3 i część w 16/9. Podłączony pod plasmę Samsunga PS42Q91. Brakuje mi w tym playerze funkcji "pan & scan". Jak ustawie 4/3 to 16/9 jest do bani i na odwrót. Czy jest na to jakieś lekarstwo? Ściągnąłem najnowszy soft i dalej nie ma takiej opcji-albo "normal', albo "widescreen'. :( Dodam, że plasma też nie ma takiej opcji. Ustawienia są stałe niezależnie od formatu sygnału wejściowego. W tv można powiększyć obraz, ale wtedy osd playera wychodzi poza ekran.
 

111kris

New member
Czy wszystkim działa rozłączanie dysków twardych w WD Media Player?
Przy przenośnym 2,5 cala jest ok lecz mam też coś takiego "Welland ME-540Q USB 2.0 sata Well Dual Bay", w którym umieściłem dwa dyski samsunga (1 T oraz 250 gb) i niestety rozłączanie dysków nie działa - talerze cały czas pracują i muszę wyłączać go włącznikiem.
 

grucha06m

New member
Zastanawiam się nad zakupem i mam pytanie:
czym się różni WD HD Media Player od eGreat M34A??
Który jest lepszy?
Który moglibyście mi polecić? (głównie chodzi o odtwarzanie plików .mkv)
 

bojap

New member
audio cd dts

Przeglądam trzeci raz wszystkie strony forum w poszukiwaniu wątku o płytach audio dts.Wiem , że kiedyś widziałem odpowiedź na moje pytanie, ale w tej chwili nie potrafię tego znaleźć. Jak zapisac płytę audio CD z plikami dts w formacie iso? lub jak zapisać pliki audio dts aby je można było odtworzyć na amplitunerze. Płyty audio DVD zapisałem jako iso i wszystko chodzi jak należy nawet Dts 96. Ktoś pisał o podmianie w nero rozszerzeń ale jakich na jakie?
 

mwerd

New member
Witam,
mam problem z częścią filmów. Chodzi o filmy w fullhd (1080p) z dźwiękiem w DTS. Niektóre filmy co jakiś czas się zacinają, obraz klatkuje, dźwięk zanika. Chwilowe przewijanie naprawia problem.
Mam wgrany najnowszy firmware.
Co może być nie tak? Są na to jakieś rady?
 

columbia

New member
mwerd napisał:
Witam,
mam problem z częścią filmów. Chodzi o filmy w fullhd (1080p) z dźwiękiem w DTS. Niektóre filmy co jakiś czas się zacinają, obraz klatkuje, dźwięk zanika. Chwilowe przewijanie naprawia problem.
Mam wgrany najnowszy firmware.
Co może być nie tak? Są na to jakieś rady?

Niestety mam podobnie - chyba jeszcze trzeba poczekać aż dopracują soft...
 

columbia

New member
111kris napisał:
Czy wszystkim działa rozłączanie dysków twardych w WD Media Player?
Przy przenośnym 2,5 cala jest ok lecz mam też coś takiego "Welland ME-540Q USB 2.0 sata Well Dual Bay", w którym umieściłem dwa dyski samsunga (1 T oraz 250 gb) i niestety rozłączanie dysków nie działa - talerze cały czas pracują i muszę wyłączać go włącznikiem.

Niestety większość kieszeni zew. na dyski nie będzie "usypiała" HDD - problemu nie ma z gotowymi dyskami HDD na USB (obojętnie czy 2,5 czy 3,5") - mam WD MyBook 2TB i działa to wspaniale - też się zastanawiałem nad Welland'em DualBay ale różnica cenowa jest tak mała że nie warto ze względu na tą właśnie uciążliwość z wyłaczaniem osobno kieszeni....
Ta kieszeń na Allegro kosztuje ok 185 zł, dysk 1TB to ok. 350 zł - czyli komplet 2x1TB + kieszeń dual = ok. 885 zł a ten WD 2TB można już od 950 zł kupić..... nie wspomnę o tym że dysk WD i HD Player mają taki sam design :p
 

qqlek

New member
dts

bojap napisał:
Jak zapisac płytę audio CD z plikami dts w formacie iso? lub jak zapisać pliki audio dts aby je można było odtworzyć na amplitunerze. Płyty audio DVD zapisałem jako iso i wszystko chodzi jak należy nawet Dts 96. Ktoś pisał o podmianie w nero rozszerzeń ale jakich na jakie?

też miałem ten problem
doradzili mi konwersję wav na kontener mka
mkvmerge GUI
działa
jest tylko 1 zgrzyt
nie można przejść do następnego utworu w WD
jeśli płytka jest zgrana jako 1 wav (ape itp.) to się sprawdza
 

bojap

New member
dts

qqlek napisał:
też miałem ten problem
doradzili mi konwersję wav na kontener mka
mkvmerge GUI
działa
jest tylko 1 zgrzyt
nie można przejść do następnego utworu w WD
jeśli płytka jest zgrana jako 1 wav (ape itp.) to się sprawdza

Zgrałem płytkę do pliku 1.ape za pomocą Easy cd-da extractor, ale mkvmergeGUI nie rozpoznaje mi pliku *.ape. Plik ape odtworzyłem dla sprawdzenia bsplayerem i gra dobrze. Oprócz ape easy cd-da tworzy jeszcze plik cue o tej samej nazwie, ale tego też mkv merge nie otwiera
 

qqlek

New member
dts

no rzeczywiście
z bezstratnych formatów łyka
dts, wav, wv, ogg i flac
spróbuj zgrać do któregoś z tych i potem na mka
 

bojap

New member
qqlek napisał:
no rzeczywiście
z bezstratnych formatów łyka
dts, wav, wv, ogg i flac
spróbuj zgrać do któregoś z tych i potem na mka

Czym zgrać płytę na dysk. Easy cd-da tworzy obrazy np flac ale robi płyty stereo, a te przetworzone na mka dają 1 szum
 

yahu

Member
Temat sie rozwinął baardzo ...Mam pytanko dlaczego niektore txt sie rozjezdzają przy odtwarzaniu dvix ,nawet zauwazyłem w 2 przypadkach w serialu w x264??
Sciagałem pare wersji i ni jak nie pasuja,mam wrazenie ze gdzies jz bylo to na forum ale nie moge tego namierzyc.....
 
Do góry