WD TV HD Media Player

Atanazy

New member
ph mkv audio converter

Witam.Jestem pierwszy raz w tym wątku.Kupiłem tydzień temu WD TV HD i mam problem z konwersją DTS do AC3.Popcorn mkv po wciśnięciu RUN pokazuje mi FILE NOT FOUND MKVINFO.EXE.Niestety nie znam angielskiego i nie wiem co dalej.Amplitunera na razie nie mogę kupić a teraz dżwięk który jest w AC3 idzie na bose companion 3.
 

Atanazy

New member
ph mkv audio converter

Witam.Jestem pierwszy raz w tym wątku.Kupiłem tydzień temu WD TV HD i mam problem z konwersją DTS do AC3.Popcorn mkv po wciśnięciu RUN pokazuje mi FILE NOT FOUND MKVINFO.EXE.Niestety nie znam angielskiego i nie wiem co dalej.Amplitunera na razie nie mogę kupić a teraz dżwięk który jest w AC3 idzie na bose companion 3.
 

garabasz

New member
Atanazy napisał:
i nie wiem co z nimi zrobić

zakładam, że masz pobrane Tools-y jeśli tak to podajesz dla każdej z osobna ścieżkę dla konkretnego exe lub dll z katalogu tools tak jak Ci podpowiada nazwa exe-ka podmieniasz ścieżkę tam gdzie Ty masz to u siebie i to tyle powinno działąć ustawienia te zmieniasz dla każdej zakładki
 

wtykacz

New member
Przeciez wyzej masz podane co trzeba zrobic.
Musisz wskazac sciezki to narzedzi/tools, czyli łopatologicznie musisz wskazac na kartach "MKVTools" "Audiotools 1" i Audiotools 2" wskazac konkretne miejsce na dysku/folderze gdzie sa zainstalowane poszczegolne narzedzia...
"eacto", DelayCut", "FAAD", "Aften" itp.
Mam nadzieje, ze rozumiales.

Jesli nie masz zainstalowanych toolsow to w menu "OPTION" kliknij "Check for update now", powinno sprawdzic i pobrac najnowsze toolsy
 
Ostatnia edycja:

wtykacz

New member
a co ja napisalem wyzej? :p

"OPTION" kliknij "Check for update now", powinno sprawdzic i pobrac najnowsze toolsy
Potem ponownie uruchom program i sprawdz czy sciezki masz juz poprawne.
Jesli nie to wskaz mu je (folder tools znajdujacy sie w folderze "Popcorn MKV Audio Converter")
 
Ostatnia edycja:

Atanazy

New member
Jakby to powiedzieć-rozmawiałem z Wami przez jeden komputer a ćwiczyłem na drugim gdzie nie ma neta.Kiedy popcorna odpaliłem na komputerze z internetem-Wszystko poszło.Mam jeszcze pytanie bo chyba wszystko idzie mi do windowsa.Czy SOURCE DIRECTORY wskazuję plik z filmem a TARGET DIRECTORY wskazuję gdzie to wszystko zapisać ?
 

wtykacz

New member
zgadza sie w calej rozciaglosci :)
Jesli w jednym i tym samym folderze zrodlowym masz kilka filmow do przerobienia, to zaznacz "Directory"
natomiast jesli masz tylko jeden film/plik do przerobienia zaznacz "Single file" to wystarczy
 
Ostatnia edycja:

gras

New member
Poczytajcie sobie o takim cudenku jak MovieCube :) najlepiej S800, to jest identyczny gadzet tylko z dyskiem twardym siecia wi-fi i wieloma innymi :] powodzenia
 

qqlek

New member
mc s800

yhy
no identyczny
bo ma hdmi? :fool: na dodatek 1.1
poza tym to tylko divx i vob
drobna różnica
nie obsługuje formatów HD typu mkv itp, muzyki we flac itd
 

dargo

New member
jest jeszcze takie coś Marcus 800 , tylko ma troche stary procek sigma8623,ale ... coś juz potrafi no i ma 2" wyświetlacz lcd
H.264, X.264, MKV
MPEG1, MPEG2, MPEG4
XVID, DIVX
WMV, WMV9, WMV9HD
TP, TRP, TS
MKV, AVI
ISO, IFO, VOB, MPG, ASF, DAT
Video Ausgänge:
HDMI (480p, 720p, 1080i, 1080p)
Component Video Y, Pb, Pr (480p, 720p, 1080i)
S-Video
Composite Video
Untertitel:
Text (SMI, SRT, SUB, LRC, TXT)
Bild (SUB mit IDX)
Bildformate:
JPEG, GIF, BMP, PNG
Tonformate:
AC3
MP2, MP3
DTS (pass through)
Ogg
WMA, MPGA, MPA, PCM
Tonausgabe:
HDMI Audio
5.1 Kanäle digital Coax (SPDIF RCA)
5.1 Kanäle digital optisch (TOSLINK)
2 Kanäle analog Stereo (RCA)
Konnektivität:
Ethernet 10/100 Mbps (über RJ45, LAN)
2 x USB 2.0 Host für externe Geräte (Festplatten, MP3-Spieler, Kamera etc.)
1 x USB 2.0 Slave für Datentransfer vom PC
1 x eSATA für externe Festplatte
1 x SATA (intern) für Festplatte bis 1 TB mit NTFS oder FAT32 Dateisystem
Maße (BxHxT): 180mm x 70mm x 140mm
 
Do góry