WD TV HD Media Player

ehyx

New member
juz mam odtwarzacz ;D

teraz interesuje mnie dysk twardy , co sądzicie o tym w proporcji jakość/cena ? posiada ktoś z was taki? jak sie sprawuje z odtwarzaczem ? ;p

[FONT=Times New Roman, Times, serif]WD[/FONT] Caviar External Elements
1000 GB (1TB), Buffor 8 MB !!!
[FONT=Times New Roman, Times, serif]USB 2.0
[/FONT]​
[FONT=Times New Roman, Times, serif]WDE1UBK10000E
[/FONT]​
7200 obr/min


allegro.pl/item533112348_wd_1000_gb_external_elements_usb_2_0_promocja.html
 

remigiusz

Member
mam taki dysk, ale wersja GREEN. Super dysk, przeznaczony do multimediów- cicha praca i nie grzeje się. Aktualnie włożyłem 750 GB SAMSUNGA i ten dość mocno się grzeje, ale też nie ma żadnych problemów
 

Piotrek !

New member
Jakość dźwięku na wyjściach RCA ?

Czy ktoś próbował podłączyć WD Playera przez wyjścia analogowe audio RCA ? Jaka jest jakość dźwięku ?

Mam wysokiej klasy sprzęt stereo do którego chciałbym podłączyć WD. Jedyna możliwość to wyjścia analogowe RCA. Mam DVD KISS`a z którego odtwarzam DivX. Dźwięk jest taki sobie ale nie jest najgorzej . Jeśli ktoś miał okazje porównać oba odtwarzacze (chodzi mi o sam dźwiek wyjściem analogowym) to proszę dać znać czy jest gorzej czy przynajmniej na tym samym poziomie lub lepiej.
 

actchris

New member
Chyba już ostatnie pytanie.

Czy format dysku EXT3 będzie widoczny przez WD TV ?? mam problem bo mam dysk sieciowy i mogę go mieć tyko w FAT32 (ograniczenie do 4GB), NTFS (Read Only) albo EXT3 .....czy jestem zmuszony jednak dać FAT32 i nie mieć więcej niż 4GB na dysku ?? ( jako dysk sieciowy i i backupowy jest to problem dla mnie)
 

garabasz

New member
Coś WD nie wywiązuje się z obietnicy :( , soft zapowiadany na koniec stycznia i na razie cisza. Na AVS też nic nie piszą o obiecywanym sofcie.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
actchris napisał:
I tak i nie ..... wystarczy upgrade firmware i czyta ...

jesli jest taka mozliwosc to tak, chociaz nie wiem czy producencji tak robia, zazwyczaj od nowosci sie daje czy to NTFS czy inny


co do innego, to jeszcze nikt mi nie odpisal jaki ma hdmi, na stronie nie moge znalezc info, wiec jakie ma wersje?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no to troche lipa, producent tez to ukrywa, z tego co wiem popcorn a-110 ma 1.3

czyli moge zapomniec o najnowszym formacje dzwieku, jezeli to prawda, no ale glownie to sa x264 w DD i DTS wiec to przejdzie

szkoda ze producencji tak to ignoruja, ripy BD juz nie beda pieknie graly
 

zsoi3

New member
Bez reklam
na avsforum pisza, ze to identyczny procek sigmy. zreszta wszedzie tak pisza. jest to procesor Sigma SMP8635
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Myślę że piesek jest pogrzebany w typie scalaka transmitującego sygnał przez gniazdo HDMI.
 

courage20

New member
Muzyka w *.DTS

Witam wszystkich, mam pytanko: czy komuś udało sie znaleść jakis sposób na słuchanie muzyki w DTS, czy można np. do plików dts dodac jakis zapętlony obraz aby wiele nie zajmowal. Robienie mkv z wbudowaniem dts -raczes szkoda miejsca no i czas ! Najlepiej to chyba stworzyc jakies małe video wkladane do katalogu płyty DTS. Nie mam pojęcia:confused: natomiast mam sporo muzyki w DTS i strasznie mi jej szkoda, a odkad uzywam WD TV to nie chce ni sie kompa zapuszczac by czegoś posłuchać. Wszystkie rady mile widziane no może poza przerabianiem DTS na mp3:)
 

mwerd

New member
Cześć,
mam Band.Of.Brothers.1080p.HDDVD.x264-HDBiTs
oraz Planet.Earth.2006.1080p.HDDVD.x264-AJP
na, których występuje niezła pikseloza. Mam oczywiście wgrany najnowszy firmware.
W band of brothers reframes wynosi 8 w planet earth 16. Czy są to wartości za duże? Dlatego jest problem z obrazem?
Czy jest szansa, że aktualizacja firmware poprawi sytuację? Czy poprostu na ten playerek to za dużo i na bank nie będzie lepiej?
Wywalić to co mam i poszukać innych wydań? Czy czekać na lepsze czasy?
A może u kogoś te wersje się ładnie odtwarzają?
 

andzia480

New member
Dysk zewnętrzny do WD

Polecam jako dodatek do WD dysk zewnętrzny firmy SEAGATE FreeAgent pojemność 1TB cena 479,00 Pln zakupionyw Euro-Net (30 rat bez procentów). Zalety: cichy,nie wibruje, dobre chłodzenie, ma własny FW, własny zasilacz i kabel USB.
Mam przy okazji pytanie: czy WD wyświetla tylko okładki płyt i postery filmów sciagniete przez iTune, czy też można przekonwertować je jakimś innym programem aniżeli załączonym Media Converterem.
 
Do góry