WD TV HD Media Player

kolunio

New member
Witam
Tez sie strasznie napailem na ten sprzet bo nie chce mi sie lapka za kazdym razem do tv podlanczac i w systemie grzebac aby zapodac jakis film...

Ale niestety przegladajac dzisiaj sklepy internetowe to we wszystkich podrozal...
Pewnie te ceny sa uzaleznione ok kursu zlotowki a jak wiemy ostatnio ostro leci w dol...
Ja poczekam jakis miesiac i zobacze....
POzdr
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
w hurtowniach tez podobno nie ma, dla tych co chca wiedziec, ale ja mysle ze dopiero rok sie zaczyna pierwszy tydzien, spoko poczeka sie i bedzie, mi sie nie pali TV nie mam :)
 

garabasz

New member
qqlek napisał:
Witam
no nawet mnie nie strasz
ja zamówiłem też i odpisali że muszę zaliczkę 100 zł wpłacić
i potrwa to niby tydzień
wpłaciłem w Rybniku osobiście (przelewu nie można było zrobić)
tak że teraz się chyba nie wyłgają mam nadzieję
bo miałem też zamówiony w bino.pl za 399 i zrezygnowałem...
Ja też zamówiłem w Komputroniku jak był za 328 zł i dziś dzwonił do mnie gość ze sklepu że jest do odbioru, potwierdził też że ta cena mnie obowiązuje po za tym otrzymałem maila z informacją że sprzęt jest do odebrania (328 brutto)
Jutro podjadę do sklepu się okaże.
 

Dady

New member
Witam wszystkich

Naczytałem się o tym palyerze już sporo i zdecydowałem się kupić go...Nie daje mi spać jeden problem:) podłączenie go do monitora LCD 20" . Nie mam jeszcze TVHD (nie mogę się jeszcze zdecydować jaki tak naprawdę chcę, chodzi głównie o markę) , a chciałbym już wstępnie poznać "moc" tego playera na ekranie właśnie monitora...

Pytanie: jaki kabel wybrać i jakiej firmy :hmm:
hdmi / dvi

już poprawiłem, hehe, nie wiem , gdzieś tak wyczytałem ;)
______________________________________________________________
ja wiem , że można poczytać na googlach czy podobnych , ale licze na odp. ludzi , którzy żyja w HD :) bo na googlach to można dostać kręćka :) różnie piszą
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
HDMI-DVI.

A w ogóle, co to HDMI/D-sub? Jakiś chwyt marketingowy czy czyjaś pomyłka? ;) Takiego wynalazku przyroda nie notuje... ;)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
cena rosnie ze niedlugo bedzie kosztowal tyle co popcorn a mozna juz go kupic u nas za okolo 800-900zl, a wydaje sie ze popcorn jest lepszy



Cena i dostępność
WD TV HD Media Player jest już dostępny u wybranych dystrybutorów.
Sugerowana cena za WD TV HD Media Player wynosi 350 zł.
:)

to jest dobre i za ta cene Panie wezme
 
Ostatnia edycja:

qqlek

New member
komputronik

Vilmark napisał:
No właśnie wy zamówiliscie sie w sklepie , ja przez internet. Więc zobaczymy...
ja też w necie zamówiłem z odbiorem niedaleko w Rybniku
tylko mi maila posłali że trzeba zaliczkę wpłacić osobiście gotówką
no to wpłaciłem
teraz się chyba nie wyłgają
mam papier na zaliczkę itd
 

apple

New member
WMV3 - fiasko

kolunio napisał:
Witam
Tez sie strasznie napailem na ten sprzet bo nie chce mi sie lapka za kazdym razem do tv podlanczac i w systemie grzebac aby zapodac jakis film...

Ale niestety przegladajac dzisiaj sklepy internetowe to we wszystkich podrozal...
Pewnie te ceny sa uzaleznione ok kursu zlotowki a jak wiemy ostatnio ostro leci w dol...
Ja poczekam jakis miesiac i zobacze....
POzdr

Złotówka się akurat umacnia, a cena raz spada, a raz rośnie, bo zależy od popytu, zwłaszcza ,gy sprzet jest nowy i sprzedawcy testują wytrzymałość i cierpliwość kupujących... Kup zagranicą i już.

Uwazaj tylko, bo sprzet nie radzi sobie w wmv i to prawie w ogóle. Problemy są i z dźwiękiem i obrazem. Czasem z jednym z nich.

Patrz więc co ściągasz, bo HDTV nie jest małe.
Co darmowego polecacie do konwersji takich plików wmv?
Np tu nie mam dźwięku, a przy przewijaniu, po chwili wyłacza się i obraz - muszę włączać od początku.

IMAX - Fighter Pilot - Operation Red Flag 1080p
Format : Windows Media
File size : 3.18 GiB
PlayTime : 48mn 27s
Vide oCodec : WMV3, 1440 x 1080p, 24 bits
Audio Codec : WMA3, 440 Kbps, 6 channels, 48 KHz
 

rezmus

New member
poczytaj doc shizzona z avs forum, on tam daje dwa sprawdzone sposoby na przemuxowania video wmv z vc-1 i audio z wma pro, bez koniecznosci enkodowania wszystkiego od nowa.
 

qqlek

New member
komputronik

Vilmark napisał:
No firma KT , wysłała mi w cenie 328 zł brutto. Więc jestem w ciężkim szoku...
Teraz tylko doczekać się nie mogę :p

qrcze wszyscy już mają z KT tylko ja doczekać się nie mogę
zamówiłem 23, 28 wpłaciłem zaliczkę
ile reszta czekała?
 

Junkers

New member
Dzisiaj przyszedł do mie. 328 PLN + przesyłka z KT :D .
Wieczorem zaczynam testy na 40V4000. Jak najlepiej wgrać nowy soft?
Zamówiłem 27.12.
 

qqlek

New member
komputronik

Junkers napisał:
Dzisiaj przyszedł do mie. 328 PLN + przesyłka z KT :D .
Wieczorem zaczynam testy na 40V4000. Jak najlepiej wgrać nowy soft?
Zamówiłem 27.12.

witam

możesz mi posłać na PW Twój nr zamówienia z komputronika
i kiedy zamówiłeś?
bo walczę z nimi
zapłaciłem zaliczkę
a teraz coś ściemniają że nie ma
i może cena się zmienić itd
i chciałbym mieć coś na podkładkę
z góry dzięki

Marcin
qqlek
 

Vilmark

New member
Panowie dwa konkretne pytania ;

czym ripować napisy do standardu SRT ?
oraz czym konwertować wszelkie pliki aby na tym odtwarzaczu odtwarzało dzwięk ?? Mam problem z plikami xvid i MKV nie DTS !!!

Pozdrawiam
 

qwert

New member
Do zmiany napisów używam subtitleworkshop(zmiana formatu) i notatnik sp(usuwanie polskich ogonków).
Ja konwertuję napisy np. do formatu SSA-substation alpha albo "Subrip" i Player poprawnie je odczytuje. -Oczywiście bez polskich ogonków.

Dżwięk z pliku wydobywam programem AoA AUDIO EXTRACTOR a następnie programem MKVMERGE "muksuję" łączę "wyodrębnione" audio z plikiem video.

-W zakładce "format specific options" tam gdzie pisze "Delay in ms" wpisujesz jednakową wartość w milisekundach dla audio i video np. "25" (chyba najlepiej).Klikasz "start muxing" i masz już plik ze zmienionym formatem audio- mp3 albo ac3 który media player odtwarza.
Pozdrawiam.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A niech mi ktoś ze szczęśliwych posiadaczy napisze jak playerek działa (i czy wogóle) w trybie 24p (24hz). Czy sam się przełącza na 24hz automatycznie, czy jest wybór itp.?
 

qwert

New member
Dalej mam problem z WD playerem który co jakiś czas nie rozpoznaje dysku "usb device" albo pokazuje komunikat "No storage present". Zmieniałem firmware z 01 na 02 i odwrotnie i dalej to samo.
Już wiem że to nie jest związane z FW. Pendrive 4 gb śmiga za każdym razem i odtwarza pliki bez problemu.

Coś z dyskiem nie tak, choć sprawdzałem programem w poszukiwaniu błędów i niby wszystko jest ok. Dysk tej samej firmy 1TB My book, sformatowany na ntfs.
Resetowałem system w odtwarzaczu, zmieniałem podłączenia usb, hdmi i nic:twisted:
Czasami dysk jest rozpoznawalny przez playera ale rzadko. Znajduje się na nim katalog Wd.tv po wczesniejszym normalnym działaniu. Już nie wiem co robić . Mam ochotę wyrzucić dysk a zaraz zanim tego playera .
Dziwne że raz rozpoznaje dysk a raz nie . Zaznaczam że kable są dobrze podłączone (dociśnięte). Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?????
 
Ostatnia edycja:
Do góry