WD TV HD Media Player

qwert

New member
Z instrukcji obsługi ponoć odtwarza napisy SRT, tylko podobno gorzej sprawa wygląda jeśli chodzi o polską czcionkę
 

chrisjan

Member
Obsługuje napisy w formacie srt, niemniej nie wyświetla zupełnie polskich znaków (a wręcz całych linii zawierających polski znak)

Dostałem już odpowiedź od supportu WD że zostanie to poprawione w kolejnym firmware (niestety zapowiedzieli go dopiero na koniec stycznia).
 

wtykacz

New member
WD TV HD drozszy o 54%... w Pixmanii

No nie, zobaczcie co robi z ludzi zachlannosc.
Sklep PIXMANIA jeszcze przed kilkoma dniami oferowal WD TV HD Media Player w cenie 390zl, a w tej chwili cene wywindowali na 599zł. Czy w ciagu ostanich kilku dni kurs dolara poszybowal o 54% ? :???:
W tej chwili tylko oni maja ten sprzet w ofercie od reki, no i znalezli powod do sporego podniesienia ceny az o 54%.
Ich prawo oczywiscie, ale ja czekam do polowy grudnia, gdy ten player bedzie w kazdym sklepie za rogiem nastepnej ulicy ;) w cenie nie przekraczajacej 400zl.
 
Ostatnia edycja:

qwert

New member
Ale szybko wywindowali cenę do góry , ja się najwidoczniej załapałem jeszcze na 399zł i razem z dostawą wyszło 436 zł. Dziś sprawdzałem stan zamówienia i już jest wysłane :D ....tyle że week-end i pewnie w przyszłym tygodniu doczekam się na przesyłkę.
Dysk WD 1TB przyszedł wcześniej (z pc-media) i już pełną parą przygotowuje swoje filmiki ,trailery czy co tam jeszcze ;)
Chrisjan widzę że razem z drekiem79 ostro interweniowaliście na AVs forum w sprawie nowego firmware :eek:k: Tak trzymać może już w pierwszym update poprawią większość mankamentów.

Z tego co wyczytałem na AVS forum to hd player nie czyta menu z płyt DVD????? Jak to naprawde wygląda bo pliki vob. ponoć czyta ?????
Pozdrawiam.
 

chrisjan

Member
qwert napisał:
Z tego co wyczytałem na AVS forum to hd player nie czyta menu z płyt DVD????? Jak to naprawde wygląda bo pliki vob. ponoć czyta ?????
Pozdrawiam.

Pliki iso z obrazem płyty DVD odtwarzane są jak avi, tzn po kliknięciu od razu zaczyna się odtwarzanie najdłuższego pliku wideo zawartego w obrazie.
Można wybierać i ścieżki dźwiękowe i napisy (w tym polskie) poprzez opcje.
 

qwert

New member
Dzięki za odpowiedż ,spróbuje w takim razie przerobić parę swoich koncertów dvd w obraz iso.
Player jeszcze do mnie nie dotarł.
Pixmania leci w kulki, status "wysłane" jest już od piątku, ale mail ze sklepu trochę ostudził mój entuzjazm i muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać na przesyłkę.
Już wiem czemu nie podają wogóle telefonu kontaktowego na swojej stronie.
Pozdrawiam.
 

chrisjan

Member
Sprawdź na stronie przewoźnika gdzie jest twoja paczka. DPD ma dość dokładny tracking. Na stronie pixmanii w statusie zamówienia masz link do trackingu. Jak już będzie na międzynarodowej stronie DPD info, że przesyłka jest w polsce to logując się przez polską stronę dpd będziesz miał jeszcze dokładniejsze (i szybsze) info gdzie przesyłka aktualnie jest.

Mi sama przesyłka od momentu wysłania pochłonęła 3 dni (wtorek-piątek)
 

qwert

New member
Podejrzewam że na dniach kurier zawita do mnie,także nic się nie dzieje, ale sprawdzę nastronie DPD gdzie jest przesyłka. (przynajmniej w ten sposób można sprawdzić)
Kupując już wcześniej w innych sklepach, była możliwośc kontaktu ze sprzedawcą, a tu jest to trochę nie tegez :???:
Pliki "iso" już przygotowane ,już nie mogę się doczekać na tego playera :D

Pozdrawiam.
 

qwert

New member
Oczekiwana przesyłka z playerem przyjechała dziś do mnie.
Przetestowałem cacko i jestem ogólnie zadowolony. Faktycznie ma problemy z 1080p tak jak pisał Chrisjan. Teraz będę miał wszystko w jednym dysku :D i nie trzeba będzie żonglować co chwilę płytami dvd.
Mp3, jpeg też super, rozpoznawanie folderów nawet głęboko schowanych znajduje bez problemu. Opcja "list mode" jest dla mnie bardziej wygodna bo łatwiej jest śmigać po menu. 720p odtwarza bardzo pięknie.

Mam tylko kłopot z niektórymi plikami mkv h264 (teledyski 720p) Obraz jest świetny, super widać szczegóły np.ludzie na widowni......tylko denerwuje mnie to że nie odtwarza dzwięku we ...WSZYSTKICH trailerach filmów, clipach muzycznych. Szukałem już prawie cały dzień odpowiedzi i chyba pozostaje mi czekać na koniec stycznia , kiedy pojawi się nowe FW.

pojawia się " Unsapported audio "

Ewentualnie nie wiecie jakim programem można przekonwertować audio w plikach mkv h264 żeby player rozpozanawał scieżkę audio ??????
Format audio to "vorbis"
Z góry dziękuję za odpowiedż.
 

pinja

New member
Pojawił się, ale tylko wirtualnie :(
Magazyn centralny dostępność: "Chwilowy brak towaru. Termin dostawy bliżej nieokreślony"

Dodam, że przeklikałem wszystkie salony wszędzie BRAK
 
Ostatnia edycja:

emilcin

New member
Witam wszystkich !

sprzęcik pojawił sie w bino.pl, czyba nie wirtualnie, bo sprzedają go też na allegro w cenie 399 :D w sklepie drożej. Ja mojego playerka mam od tygodnia - zakupiony w pixmanii jeszcze w "normalnej" cenie.

zauważone przeze mnie (choć podane również na avs forum)
na + pudełko odtważa również pliki .TS - trzeba tylko zmienić rozszerzenie na mpg.
na - problemy z 1080p i dzwiękiem w DTS, DD leci bez problemów. Ten sam materiał puszczony z dysku podpiętego do kompa odtwarza sie normalnie, czyli dobrze.
Jak już było chyba wcześniej napisane nie jest to wina małego transferu przez usb, a raczej błędy w oprogramowaniu. Czekamy na upgrade. :)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

qwert

New member
Dokładnie ,czekamy na upgrade ! Apropos oprogramowania, pytanie do właścicieli odtwarzacza, jaką wersję firmware posiadacie na swoim playerze ?????? Ja mam wersję : 1.00.01

Moje cacko ma problemy z odtwarzaniem dżwięku w wiekszości krótkich clipów mkv, mianowicie nie nie rozpoznaje formatu vorbis ogg.
Narazie dekoduję dzwięk osobno, albo też cały clip żeby móc odtwarzać z głosem. Filmy hd z discovery, BBC czy N.Geografic odtwarza rewelacyjnie, super sprzęcik !!!
Oby do stycznia !!
 

ar0n

New member
Witam wszystkich.

Co myślicie o obsłudze polskich znaków przez to urzadzenie? Na razie nie istnieje, ale czy sadzicie że bedzie wraz z nowym firmwarem? Nie znam sie na tworzeniu firmware, ale zastanawiam sie czy istnieja jakies duze przeszkody aby stworzyc obsluge jezyka polskiego.
A moze jakis alternatywny soft?

Pozdrawiam
 

bramkarz

New member
odtwarzanie plików z kamery canon hf100/hf10?

Mam pytanie czy ktoś próbował odtworzyć pliki .m2ts nagrane kamerą canon hf100/hf10? czy ktoś kto jest w posiadaniu playera mogłby to sprawdzić?
 

emilcin

New member
qwert napisał:
Dokładnie ,czekamy na upgrade ! Apropos oprogramowania, pytanie do właścicieli odtwarzacza, jaką wersję firmware posiadacie na swoim playerze ?????? Ja mam wersję : 1.00.01
U mnie wersja ta sama. Podejrzewam, że w tej chwili nie ma innej wgranej w urządzenia. Na stronie WD jest pakiet softu o nr. 102, ale zawiera tylko manual'e i ten "sławny" program do konwersji, którego jakoś nie mam ochoty nawet sprawdzać ;)
 

emilcin

New member
bramkarz napisał:
Mam pytanie czy ktoś próbował odtworzyć pliki .m2ts nagrane kamerą canon hf100/hf10? czy ktoś kto jest w posiadaniu playera mogłby to sprawdzić?
Nie wiem jak nagrania wykonane konkretnie tą kamerą, ale pliki z tym rozszerzeniem, u mnie nie chodzą, plejer je widzi (jako pliki na liście). Może trzeba zmienić końcówkę, tak jak w przypadku .TS->MPG, choć nie zawsze to pomaga. Niestety NIE pomaga - pliki .m2ts po zmianie na .mpg też nie chodzą.

Pomocna stronka z plikami testowymi: ***.w6rz.net (za avs forum)
 
Ostatnia edycja:
Do góry