Uwaga na arendt-24.pl

kameleon999

New member
cześć

chciałem kupic w arent-24 i dobrze ze znalazłem to forum DZIĘKUJĘ wszystkim za info
MI PODPADŁ ADRES ul. jeśmanowicza 8 na Googlach można sprawdzić ze to blok mieszkalny nawet nie podali jaki numer mieszkania ....
 

kameleon999

New member
jak sie pokopie w GUS CEIDG i innych stronach po nipie lub regon to podaja inne adresy czasem ul. Leona Jeśmanowicza 8 F

a czasem ul. Leona Jeśmanowicza 8/5

ciekawe czy jest adres 8/5 lub 8/F i co powiedzą ludzie którzy sa pod tym adresem jest ktoś chętny żeby się tam przejechać lub umówić i sprawdzić adres?
 

kameleon999

New member
raz piszą patrik a raz patryk a to dwa rożne imiona ciekawe jak wygląda dokument tożsamości i jak go ktoś sprawdzał skoro czasem jest Patrik a czasem patryk....
 

mktiger

New member
Proszę o przesłanie wzoru zawiadomienia na Policję, mój adres mktiger@poczta.fm. Zakupiłem żelazko, pewno nim raczej nie poprasuję. Zero kontaktu, telefon głuchy, przelew zrobiony kilka dni temu, zero potwierdzenia. Nie ma możliwości pobrania faktury proforma.
Dzwoniłem również do pani w SKOK Tychy, ale nie udzieliła mi kompletnie żadnych informacji, tak jakby nie wiedziała o co chodzi. Czeka mnie wycieczka do KP i telefon od Wydziału PG w Tychach
 
Ostatnia edycja:

Marysia_BW

New member
Witam.
Co to jest za sklep arendt-24 . pl ? Sklep pojawia się w forumowej porównywarce. Jakieś takie fest niskie ceny (brutto) na przykład niektóre 32 calowe po 100-150 zł taniej od najtańszych w necie ? Ktoś zna ? Ktoś coś już tam kupował ? Pewny ? Nowe z dystrybucji PL ? czy po ekspozycji lub serwisie ?

Ja zamówiłam kuchenkę za prawie 800 zł... od 31.07 zero odzewu... dzwonię i pisze emaile i nic... daje im tydzień. Inaczej sprawa trafi do sądu...
 

Agn12

New member
Obawiam się, że nasze zgłoszenia na policję, odstąpienia od umowy (ze słupem) etc.. nic nie dadzą. Utopiłam kasę 25 lipca, już wtedy konto w Tychach powinno być zablokowane i wpłaty zwracane z automatu, tak mi się wydaje. Tymczasem nawet strona internetowa sklepu ciągle działa... co pomimo wielu zgłoszeń jest nie pomyślenia, co policja robi? Trzeba zapomnieć o pieniążkach im szybciej tym chyba lepiej dla zdrowia...
 

mktiger

New member
Tak czytam Wasze wypowiedzi ,niby dlaczego bank czy ten cały SKOK mam Wam oddać pieniądze ?

Może nie tyle oddać co raczej zawiesić działanie konta, skoro policja prowadzi dochodzenie, żadne wpłaty nie powinny być przyjmowane. Chyba że właściciel nie ma możliwości korzystania z konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie znam się, pierwszy raz cos takiego mnie spotkało.
 

Dynka

New member
Też dałam się wpuścić w maliny.proszę o wzór zawiadomienia na policje ide tam w poniedziałek rano .jestem lżejsza o ponad 500 zł.

dynka.cook@gmail.com

Tyle lat kupowałam i było ok.... boli podwójnie bo miał to być prezent :(((
 
Ostatnia edycja:

Dynka

New member
Takie coś znalazłam , to opis adresu "firmy"



ziemniac 1 dzień 9 godz. temu 0
@M4tthi: łooo, teraz patrzę że to jakieś 300m od mojej pracbazy. Tylko nic tam chłopie nie ma oprócz kiosku, sklepu spożywczego i znanego sklepu komputerowego. No jest jeszcze trafostacja - taki budyneczek murowany. Może tam? Jak będę wracał dziś, to się przejadę i popatrzę w tych rejonach.
 

hanwalc

New member
Witam niestety też dołaczam do grona nieszczęśliwców. W banku informacja złożona jeszce policja.... ech .... tyle lat zakupów w internecie i taki zoonk.
 

Marysia_BW

New member
UWAGA!
Wszystkich zainteresowanych pismem na policję, jakie należy złożyć w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez ARENDT-24.pl, proszę o podanie e-maila, to z chęcią prześlę takie pismo.

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)

Witam .... ja rowniez padłam ofiara tego oszustwa na prawie 800 zł... złożyłam już reklamacje w banku a jutro wybiorę się na policję... poproszę o wysłanie tego pisma na adres wojda.marysia@gmail.com

Dzięki i pozdrawiam
 
Do góry