Ustawienie Suba

Dymis

New member
Dzisiaj będę trzeci dzień walczył z ustawieniami. Bardzo miły Pan na infolinii Horna podpowiedział mi (wielkie plus dla Horna już po raz setny) żebym ustawił wszystkie kolumny na small. Najpierw jednak spróbuję zresetować DENON'a przytrzymując A+B i włączając go. Jeżeli to nie pomoże nie wiem już gdzie szukać przyczyny bo wszystkie możliwe opcje i cały soft amplitunera przetrzepałem jakkolwiek by to nie brzmiało.
 

katka10

New member
Przy konfiguracji recznej gdzie zmieniasz wielkośc głośników Small/large jest tez zakładka BASS i zmień LFE na LFE+ Main- w skutek czego cały czas ścieżka basu przekazywana jest na suba. ale do kina musisz zmienić powrócić do ustawień na small
 

Dymis

New member
Siedziałem wczoraj nad tym trzeci dzień i okazało się, że nie mam gdzieś styku na wyjściu z amplitunera.
Sub nie włączał się więc poruszyłem stykiem przy wzmacniaczu i zaskoczył. Teraz nie wiem czy trafiłem na jakiś felerny kabel czy jest coś nie tak z wtykiem w ampli. Ważne, że sub jest sprawny bo kupiłem używkę. Tak na marginesie - jak ktoś ma dylemat czy dokupić do swojego zestawu subwoofer szczerze mogę polecić. Różnica przy filmach i muzyce jest kolosalna :)
 
Do góry