Uncharted 2

pysio78

New member
Dajcie spokój Panowie... te wymiany zdań do niczego nie prowadzą.
Co do gry to wie ktoś co ciekawego planują dodać do zapowiadanego jeszcze w tym roku DLC??
 

arsenal

Moderator
VIP
Na razie wywaliłem całą ta pyskówkę osobistą nie na temat. Następna taka niepotrzebna dyskusja będzie nagrodzona urlopem. :twisted:
Co do samej gry U2. Wszystko ładnie i pięknie tylko może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę się wbić na żaden serwer do gry w multi? Wczoraj ponad godzinę próbowałem i nic.
 

Redundantor

New member
A przepraszam - zapomniałem o netykiecie w tym wątku

Spojler:

Ja już swoja U2 upłynniłem, coby nie mieć dylematu 10.11 w co grać :), a potem jeszcz AC2.

Kto nie skończył niech się spieszy :)

Na x360 ponoć juz grają (w sumie tam mają juz dostęp do kopii bezpieczeństwa - w tym względzie MS trzyma standard)


;)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
orhm napisał:
można. co jakiś czas trzeba się zamienić padem, a 2 osoba w tym czasie przynosi jedzenie i/albo picie...
Kur... oczy mi otworzyłeś na świat :bober:Dziekuję!!!!
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Ponieważ wysłałem żonę z potomstwem (dzieci - musimy je kochać, bo mamy to w genach, ale nie znaczy to, iż mamy je lubić :D) do "mamusi", zatem sprawiłem sobie wczoraj U2, na razie skończyłem na "normalu". Mam ambiwaletne uczucia - nie dałbym jej 10/10. Raczej 9/10. Fabuła została trochę spaskudzona pod koniec ale i tak jest lepsza od tej w jedynce, podobnie jak cała mechanika gry (co do grafiki - dziwnie się postaciom błyszczą oczy, nadając wygląd pacynek ze szklanymi oczami. Najpiękniejsze jest otoczenie - nominacja do Oskara :D.
Jedna wada - gra dwa razy zwiesiła mi na twardo konsolę (raz przed i raz po aplikacji patch). U1 nie padło ani razu. No i raz spowodowała reset PS3 jak przy updacie patcha padła sieć.

Polski dubbing nadaje się do wyłączenia - spodziewałem się czegoś lepszego...
Jak dla mnie - gra oczko (multi nie oceniam, bo nie gram) wyżej od U1.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja już przeszedłem na Hard, teraz walczę na chapter 13 na poziomie Crushing. Gra ma jednak minimalną ilość niedoróbek ale i tak jest rewelacyjna i na pewno mi się nie znudzi!!!
 

WojtR

Member
Bez reklam
Gra faktycznie absolutny wypas , choć z tym gościem w pociągu to trochę przegieli :eek: ale wielkie brawa za oprawę graficzną
 

pejotpe

New member
Bez reklam
WojtR napisał:
Gra faktycznie absolutny wypas , choć z tym gościem w pociągu to trochę przegieli :eek: ale wielkie brawa za oprawę graficzną
Przecież on prosty jest. Dużo więcej namęczyłem się z końcówką (wpadłem na pomysł, by sobie biegać w kółko i strzelać w jedno wybrane miejsce, ale pomysł upadł pod koniec) - pewnie można to załatwić szybciej, ale wtedy wychodzi drobna wada sterowania bez myszki (by mieć szybkość reakcji i dokładność celowania).
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Znalazłem ostatnio ciekawe zdjęcie warte obejrzenia dla tych co jeszcze nie zdecydowali się na zakup ;)

uncharted2kathmandu-685x1963.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale będzie zaciekła walka o tytuł gry roku między Assassin's Creed 2, Uncharted 2 i Modern Warfare 2. W AC2 Wenecja tez wygląda jak prawdziwa.
 

klemens007

New member
pejotpe napisał:
Przecież on prosty jest. Dużo więcej namęczyłem się z końcówką (wpadłem na pomysł, by sobie biegać w kółko i strzelać w jedno wybrane miejsce, ale pomysł upadł pod koniec) - pewnie można to załatwić szybciej, ale wtedy wychodzi drobna wada sterowania bez myszki (by mieć szybkość reakcji i dokładność celowania).
Lazarevic jest prosty jak pie..... Jest taka wysoka prostokątna kolumna , cokół na który można wejść i spuścić się na rekach.Gostek wskakuje tam za nami i wali w nas jak zwisamy na rękach. Dowcip polega na skikaniu po krawędzi i strzelaniu do żywicy na drzewach gdy w pobliżu jest boos. Skaczemy znowu aż odnowi się żywica i tak kilka razy i mamy typka ubitego bez straty życia. Powodzenia
 
Do góry