Uncharted 2

gadulinho

New member
Bez reklam
Mnie Uncharted najbardziej podobało się właśnie na crushing. Wtedy zamiast latania w ciemno i nawalania w co pobadnie, trzeba zastosowac jakąś taktyke (czego nie można powiedzieć o MW2), szczególnie w drugiej części bo w pierwszej jest pare sposobów na uniknięcie walki w paru miejscach :p
 

rufus1988

New member
Witam:) pierwszą część sprzedałem przy stanie gry 85% :) WKURW*** mnie niesamowicie scena z zombi w bodajże statku, nienawidzę tego typu nierealnych motywów w grach. . . ehhh a do tego momentu grało sie tak MEGA;/ Jak jest w drugiej części ? Też występują w dłuższych częściach gry jakieś mutanty?? Kupiłem już dawno ale jeszcze nie siadłem do niej dobrze;/
 

mietek099

New member
Nie możesz przeczytać tego w jakimś opisie przejścia czy coś? Wątpię aby osoby, które jeszcze w grę nie grały chciałyby tutaj to przeczytać.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Witam:) pierwszą część sprzedałem przy stanie gry 85% :) WKURW*** mnie niesamowicie scena z zombi w bodajże statku, nienawidzę tego typu nierealnych motywów w grach. . . ehhh a do tego momentu grało sie tak MEGA;/ Jak jest w drugiej części ? Też występują w dłuższych częściach gry jakieś mutanty?? Kupiłem już dawno ale jeszcze nie siadłem do niej dobrze;/

Parę stron wcześniej jest informacja na ten temat.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Mnie Uncharted najbardziej podobało się właśnie na crushing. Wtedy zamiast latania w ciemno i nawalania w co pobadnie, trzeba zastosowac jakąś taktyke

Polecam przejście Crushing , a potem odpalenie gry na Very easy :lol: Tam można przejść cały level nie oddając 1 strzału ;-)
Gra na najwyższym trybie trudności,sprawia masę satysfakcji. W U2 ten tryb jest lepiej wyważony i gra nie nie ma takich momentów jak frustrujący Blue room w jedynce.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Polecam przejście Crushing , a potem odpalenie gry na Very easy :lol: Tam można przejść cały level nie oddając 1 strzału ;-)
Gra na najwyższym trybie trudności,sprawia masę satysfakcji. W U2 ten tryb jest lepiej wyważony i gra nie nie ma takich momentów jak frustrujący Blue room w jedynce.

No właśnie Crushing zmusza do kombinowania, ben Blue Room nie jest trudny, ale trzeba zakombinować. Nie chować się za murek zaraz po zeskoczeniu, ale uciec w lewo i dokładnie policzyć z której strony i ilu przeciwników zeskakuje.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masz rację, trzeba się było tego momentu w U1, nauczyć na pamięć. Jak w starych grach erkejdowych :rolleyes: Poznanie schematu, gwarantowało sukces.
 

Rufi-PS3

New member
Ja jeszcze sobie przejdę grę na hardzie i sprzedaje. Nie ma co jej trzymać, nastawiałem się na multi ale przecież to nie CoD 5 ;). Gra ogólnie fajna lecz wolę Ac 2.
 

rufus1988

New member
GRA UKOŃCZONA :D:D:D czas gry na hard - UWAGA. . . 18,5 godziny;p Sprawiła mi trochę trudności w niektórych miejscach, a to dlatego pewnie ponieważ mało gram w tego typu gry:) TAK CZY INACZEJ. . .GRA MEGA ! NIGDY nie grałem ani nie widziałem niczego podobnego <LOL>, nieprawdopodobna historia, oprawa graficzna jak i dźwięk, jestem podekscytowany tym tytułem:D:D:D REWELACJA ! Z żalem ją sprzedałem, zrobiłem to bo nie jestem zapalonym graczem żeby przechodzić grę kilkukrotnie(jako ciekawostka, wystawiłem aukcję, 3 min. i poszła;p;p;p). Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie aby ktoś kto posiada PS3 nie przeszedł tej gry, NIEprawdopodobna:). Trzecią część będę miał już w dniu premiery :), teraz Modern warfare 2:)
 
Do góry