Uncharted 2

pysio78

New member
A mnie wkurza jak gram teraz. Masz tryb gry gdzie musi być 3 graczy i co? Idzie mi dobrze a tu gostek myk robi bo dostał właśnie w czachę i punktów nie ma bo serwer pozostałych też wykopuje. Wku....a to jak nie wiem.
Natomiast co do gry do tryb multi wg mnie wymiata.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja po tygodniowej przerwie wróciłem do gry i jestem w 23 rozdziale i jednak z jednym panowie z Naughty Dog przesadzili:

UWAGA SPOJLER!!!

Pierwsza część - zombiaki
Druga część - włochate cudaki

No panowie naprawde nie można zrobić gry bez jakiś wybryków natury?:confused: :confused: :confused:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie uważam, żeby użyty termin zdradził komuś jakiś fabularny sekret, ale jesli tak się stało to przepraszam.

EDIT: Poprawiłem, ale nadal nie uważam by użyty termin zdradził komuś sekret fabularny.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja po tym jak zobaczyłem w pierwszej cześci zombiaki, to w drugiej na widok tych stworzeń bardziej poczułem zażenowanie niz zaskoczenie, bo myślałem, że zauważono błąd, niestety tak się nie stało, dlatego gra nie dostaje ode mnie 10/10 a 9,9/10 bo nie jest perfekcyjna w kazdym calu, a jeszcze przed kupnem gry tak sobie sam do siebie mówiłem, że ciekawe czy producenci usunęli błąd z wybrykami natury.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Każdy kto tu wali spojlery uważa, że nic złego nie robi, i że to przecież nie są żadne spojlery.
Jak widać jeleni nie sieją...

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Peek, nie uważam żebyś zdradził jakiś ukryty wątek fabularny. Sam w dwójce spodziewałem się tego samego elementu, jakim uraczyli nas developerzy w jedynce. Więc wystąpienie ....... nie było czymś zaskakującym, może kolorystyka lekko odbiega od odpowiedników z 1-ej części. ;)

Jak widać jeleni nie sieją...
Tylko pieniacze ci sami.
 
Ostatnia edycja:

Szczupaczek

New member
Spoiler spoilerem jest zawsze...wystarczy by jednej osobie coś zaświtało i już popsuta zabawa.
Moje pierwsze podejście do U2 odrzuciło mnie...Wkurzała mnie liniowość tej gry...wystarczyło jak w jednym etapie nie byleś tam gdzie powinieneś być a już coś szło nie tak i wrogowie respawnowali się bez końca...Wtedy tej grze dawałem 7/10.

Teraz jak zbliżam się do końca i wiem jak radzić sobie z tą liniowością to daję grze 9/10, mimo tego mankamentu gra się fajnie.Chociaż zbyt prosto jest, a gram na hardzie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak i każdy kto uważa, że to nie są spojlery niech w końcu zacznie myśleć...
To, że ktoś uważa, że to nie są spojlery a psucie innym zabawy to są dwie różne rzeczy ale do tego też trzeba pewnych przemyśleń, których tu niektórym niestety brakuje...

Pozdrawiam,
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Mi wszystko w Uncharted 2 zagrało, stąd taka a nie inna ocena, którą wystawiłem wcześniej.

Nie narzekajcie, bo długo takiej gry na PS3 ponownie nie zobaczycie ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Uwaga Spojler!!!

Nie no panowie włochate cudaki to jeszcze poł bidy, ale te niebieskie cudaki???!!!! Co to ma być? Parada Cudaków? MonsterLand?
 

koprus

New member
skońcie już te gadki o spojlerach bo to nie forum motoryzacyjne;) wchodząc do wątku o uncharted 2 po wydaniu gry jakich informacji chcecie się spodziewać? nawet jeśli tylko opinii to i tak łączy się to z rozmowami na temat samego gameplayu
 

Peek

New member
Bez reklam
gadulinho

Spojler
Nie przeskoczyłem, ale czy to nie przesada? Cudaki, które jak sie okazuje są jeszcze cudacznymi cudakami
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Spoiler
Przecież jest to gra której fabuła kręci się wokół Marco Polo, Shambhali, kamienia Chintamani.. więc skąd narzekania na istoty broniące mitycznej krainy? Miejscówki oraz postacie występujące w grze są naprawdę świetne a przecież to jedynie ułamek tego czym jest ta niesamowita gra.
 

premek111

Active member
Bez reklam
spoiler
ale zamiast cudacznych i dziwacznych cudoków mogli dac cos innego
mnie to tak bardzo nie pszeszkadzało ale mogło byc troszke inaczej
 
Do góry