Uncharted 2

chmurny

New member
cyber78 napisał:
Jakie podobieństwa??? FPS vs TPS
Możesz rozwinąć myśl, bo bardzo mnie zaintrygowałeś.

Moje skojarzenia dotyczą głównie przeciwników jak i samego Lazarewicza. Czy główny antybohater nie przypomina Wam Visariego?

Ubrany na czarno, opancerzony koleś ze strzelbą - najszybciej można się go pozbyć strzelając mu w chełm, który po celnej serii spada i odsłania białą głowę - identycznie było w Killzone 2...

Poza tym jeden z rozdziałów tej gry toczy się w miejscu, które łudząco przypomina pokój, w którym walczyło się z Radkiem pod koniec Killzone 2...

Jestem w trakcie przechodzenia U2 po raz drugi. Tym razem chce odnaleść wszystkie ukryte fanty i jeżeli zauważę jeszcze jakieś analogie to napiszę.

Pozdrawiam
 

ps_user

New member
Bez reklam
Mietek, spojler to raczej ujawnienie szczegółów scenariusza, a nie wyglądu postaci. Polecam trochę luzu.

SPOILER WARNING !!! NIE CZYTAĆ !!! JUŻ WIDZĘ JAK WCISKASZ BACKSPACE :rolleyes:

Co do samej gry, to podoba mi się rozwinięcie postaci Nathan’a. O ile w jedynce był chłopaczkiem, awanturnikiem, tak teraz nabrał trochę nowych cech.
Akcja taka jak włamanie do muzeum czy relacje z Chloe, nadaje postaci Drake’a więcej autentyczności, i czyni grę ciekawszą. Teraz widać że to facet z krwi i kości, bo samo strzelanie do ludzi w jedynce nie wystarczyło żeby nakreślić jego postać.
Piszę to po pierwszych kilku rozdziałach, ale nie wierzę żeby do końca coś się pogorszyło :D
 

ps_user

New member
Bez reklam
spojler to raczej ujawnienie szczegółów scenariusza, a nie wyglądu postaci
:hmm:
najszybciej można się go pozbyć strzelając mu w chełm, który po celnej serii spada i odsłania białą głowę -
Jak się strzela do wroga w momencie gdy ten wyciąga granat, to ten go upuszcza :D Za kilka takich akcji jest nawet trofeum chyba. Aaaale puściłem spojlera :rolleyes:

Masta, tylko bez takich imputacji OK?
 

orhm

New member
spojler jak w mordę strzelił :(

ja tu odkładam granie na weekend żeby się popodniecać grafiką na 100 calach i na razie tylko popykałem online (dopiero dziś nabyłem - w eurortvagd) korzystając z wysłużonego tv, a ten mi tu opowiada, kto będzie i gdzie mu trafić trza... ech...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ludki, spoiler to również odwiedzane miejscówki, pojawiające się postacie, bossowie.. itp. więc nie rozpatrujcie definicji spoilera, tylko starajcie nie psuć innym zabawy.
 
Ostatnia edycja:

koprus

New member
witam mam problem z misja w wiosce nepalczyków gdzie "ścigam" się z czołgiem który wysadza wszystko za mną.
może ktoś kojarzy fragment gdzie biegnie się zabija 2, pozniej 1 i skreca sie w lewo gdzie czeka kolejnych 2 do zabicia. W mdz czasie czołg wysadza nam droge odwrotu i pozostaje tylko wybiec za róg gdzie on juz czeka i nie ma szans na przezycie...
 

koprus

New member
dzięki za pomoc, ale już męczące stało się powtarzanie tego samego schematu działań jakieś 50 razy i za każdym razem przy wybieganiu zza rogu czołg mnie ubijał w ciągu sekundy... :/ - i to żeby nie było jest jedyna droga;/
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
chmurny napisał:
A może Ty pomyśl zanim kogoś obrazisz a potem pozdrowisz...

Granat jest skuteczniejszy? Napisałem o spadającym chełmie, żeby pokazać alegorię do Killzone 2
Obrazić?
Nie miałeś już co wymyślić?
Ktoś Ci broni o tym pisać? Oznacz jako spojler i tyle a teraz się odgryzasz jakimiś bzdurnymi tekstami. Dałeś ciała to się poczuj a nie stękaj teraz.

ps_user napisał:
Uważaj, bo jest parę wrażliwych graczy, którzy nie mogą się powstrzymać przed regularnym czytaniem wątku o grze której jeszcze nie skończyli. :rolleyes:
Jeśli ten ktoś miałby trochę pomyślunku, ale brak go jemu jak i Tobie to oznaczyłby to jako spojler i mógłby sobie pisać do woli...

Pozdrawiam,
 

wojti12

New member
a ja o wrazeniach z gry

zakupilem metalbox
jestem w 3 rozdziale czyli poczateczek ale juz zostalem zmiazdzony wrazeniami

na ampli wyswialta mi DTS, i po prostu jak cos nieraz walnie, strzeli z tylu to az sie boje. chocby scena z poczatku z wagonem
dzwiek 10/10

wrazenia z gry tez super, duzo zwrotow akcji, fajne wstawki
naprawde czlowiek sie utozsamia z natem

grafa - to tez majstrsztyk. chyba 3 rodzial to jest jak sie stoi na krawedzi w dzunglii i patrzy sie w morze - tam troche czasu stracilem na obserwacje ......

dzis ciag dalszy przygod
 
Do góry