Uncharted 2

pysio78

New member
Peek no to do zdrówka wracaj.
Uncharted 2 to tytuł póki co dla mnie z serii must have. Jedynie u mnie w sklepach ceny powalają. Empik 229 zł. Masakra. Koledzy dajcie znać gdzie wypatrzyliście tę grę w jakiejś ciekawej promocji!
 

mg30906

New member
Kupiłem w sobote rano , przeszedłem całą na hard do niedzieli do północy
super gra teraz chwila przerwy i pora na poziom wyżej i szukanie skarbów bo znalazłem tylko 27 ..... grafika rewelacyjna , no i te widoki...


ja kupiłem za 199 na chłodnej w Warszawie , ale widziałem że można dostać po 185 pln (aledrogo) , cena w saturnie 228 , w empiku w Arkadii była tylko wersja kolekcjonerska po 249 ...........


pzdr
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ja na długi czas utknąłem w basenie na dachu :D
Ta gra to masakrator wszystkiego co do tej pory widziałem !
Cała reszta twórców gier powinna się wstydzić :p :p
 

Peek

New member
Bez reklam
pysio78 napisał:
Peek no to do zdrówka wracaj.
Uncharted 2 to tytuł póki co dla mnie z serii must have. Jedynie u mnie w sklepach ceny powalają. Empik 229 zł. Masakra. Koledzy dajcie znać gdzie wypatrzyliście tę grę w jakiejś ciekawej promocji!

Dzięki!

Ja Uncharted 2 kupiłem w sklepie 4console za 189, sam chętnie bym łyknął metalową wersję, ale po pierwsze juz kupiłem w plastiku, a po drugie nie za 249.

Gra jest najlepsza pod każdym wzgledem wyznacza nowe standardy producenci powinni się od Naughty Dog uczyć jeśli chodzi o tytuł gry roku to widze tylko jednego konkurenta: Modern Warfare 2, bo nie zapominajmy, że Infinity Ward też potrafi robić dobre gry.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Melduję, że steelboxik nabyty w RTV Euro AGD za 199 zł (jak zobaczyłem w gazetce to od razu furę paliłem ;) ), dzięki za cynk panowie :bober:

Pozdrawiam,
 

tomek_fcb

New member
Witam,
Swoją wersję zakupiłem w zaprzyjaźnionym sklepie 2dni przed premierą za 179zł (cena normalna w tym sklepie 189zł). Wiedziałem, że jest i będzie BOMBA ale nie spodziewałem się aż takich fajerwerków!!! Gra wymiata pod każdym względem, świetnie się to ogląda a przede wszystkim gra. Super zrobione opowiadanie o przygodach naszego bohatera, nie wiem czemu ale troszkę kojarzy mi się z Indiana Jones :D hehe, nawet moją dziewczynę Nathan zauroczył a nie jest ona wielką fanką gier. Powiem tylko tyle, że warto czekać na takie gry! Tworzą one pewną historię którą miło będzie się wspominać :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja dopiero dziś rano zakupiłem swoją gre. Jako wielki fan części pierwszej zakupiłem w Euro RTV edycje specjalną. Co do gry nie muszę się za bardzo wypowiadać bo to wszystko o czym tutaj się pisze to szczera prawda. Jednym słowem "masakrator" wszystkiego co do tej pory wyszło :cool:

Jedna dla mnie ważna rzecz. Postaci i sposób prowadzenia gry pozwala utożsamić i zżyć się z bohaterem i jak już pisano na długo zapamiętać te grę. To to czego tak bardzo brakowało mi w Killzone 2 gdzie po przejściu gry nie pamiętało się kim się grało i o co w całej tej historii chodziło.

Już wiem, że będe płakał jak przejde gre :rolleyes: :p
 

pav3l

New member
Bez reklam
Moja gierka doszła z game.co.uk dopiero wczoraj.
No i mam problem z 'redeem promotion codes" (dodawane były do Limited Edition Collector's Box) - chciałem je zamienić na playstation store, ale system zgłasza błąd, że są źle wpisane albo nieaktualne. Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie, no kody wprowadziłem prawidłowo, 3 razy sprawdzałem. Wprowadzałem je nawet na PC na stronce Playstation@network i dalej to samo. Wysłałem im wczoraj maila, dostałem odpowiedź, że w ciągu 24h ustosunkują się do problemu...
Niby nie problem, mógłbym się bez tego obyć, ale lekko denerwujące....
 

pysio78

New member
dzięki za cynk panowie
No problemo. Ja dziś też pewnie się wybiorę po swój egzemplarz o ile jeszcze będą :) Tak chwalicie tę grę, że nie mogę jej nie kupić, a na waszej opinii zawsze się wzorowałem i wzorować będę!

No to UNCHARTED 2 Limited Edition już mam w łapkach.
Pytanie do was panowie. Jak się gra w to coś po sieci...(łączyć się potrafię) w sensie jakie wrażenia i który tryb gry online wg was jest najfajniejszy?
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
pysio78 napisał:
...a na waszej opinii zawsze się wzorowałem i wzorować będę!

Bo nikt nam nie płaco za dobre opinie (tak jak to moze byc np w gazetach).

Tymczasem ja wróciłem dziś do świata żywych (przez ostatnie dni temperatura 38 i przekrwione, piekące oczy nawet nie dawały nadzieji na pogranie choćby 30 minut). Wracam dziś do uncharted, powoli zacząłęm patrzeć na kopanki, bo niedługo kupie pesa lub fife, a przecież już niedługo modern warfare 2.
 

chmurny

New member
Uncharted trochę mnie zawiódł, jeżeli chodzi o sterowanie i walkę, ale nadrobił grafiką i fabułą. Kilka razy przystanąłem na chwilę, żeby się napatrzeć na krajobraz.

Zauważyliście podobieństwa do Killzone 2?
 

cyber78

Member
Bez reklam
chmurny napisał:
Uncharted trochę mnie zawiódł, jeżeli chodzi o sterowanie i walkę, ale nadrobił grafiką i fabułą. Kilka razy przystanąłem na chwilę, żeby się napatrzeć na krajobraz.

Zauważyliście podobieństwa do Killzone 2?
Jakie podobieństwa??? FPS vs TPS
Możesz rozwinąć myśl, bo bardzo mnie zaintrygowałeś.
 
Do góry