Uncharted 2

Bambolo82

Banned
Na Polygamii opublikowano ciekawy video-wywiad z niejakim Nolanem Notrth'em, który para się aktorstwem i tak się akurat składa, że zagrał w obu częściach Uncharted głównego bohatera przygód - Nathana Drake'a. Pan North użyczył głosu oraz swojej fizjonomi do sesji motion capture.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6728391,Wywiad_z_Nolanem_Northem.html

Na końcu wideo pojawiają się inne aktorki, ktore zagrały towarzyszki Nathana w Uncharted 1 i 2. Miłe panie he, he. Całkiem, całkiem...

Zobaczcie, co odpowiedział Pan North, gdy redaktor zapytał Go, jakiego słynnego aktora profesjonalnego widziałby w roli Nathana Drake'a, gdyby Sony zdecydowało się zrobić kinową adaptację gry Uncharted. :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Wygląda to ładnie, ale moim zdaniem rewelacji nie ma. Wiele zapowiadanych gier prezentuje sie lepiej (możliwe, że to odszczekam gdy zobaczę grę na własnym ekranie). Możliwe, że moje odczucia są spowodowane tym, iż grafika jest troche "rysunkowa". Oczywiście jest to must have, pomimo tego, że nie grałem w pierwszą część.
 

dienekes' shade

New member
Cóż, Uncharted 2 został wybrany najładniejszą/ najlepiej wyglądającą grą tegorocznych targów E3. Zresztą, nim padł werdykt, każdy kto widział konferencję SONY, wiedział, kto zwycięży w tej konkurencji.

Każdy... z wyjątkiem naszego forumowego Peek' a :mrgreen:

Która to gra prezentuje się Twoim zdaniem lepiej? Uwielbiam takie ogólniki jak "wiele zapowiadanych gier" :rolleyes:

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zobaczył, jak wygląda Uncharted 2 na Twoim ekranie - pobierz pierwszą części konferencji SONY z E3 z amerykańskiego PS Store.
 

Bambolo82

Banned
Och Peek, szkoda. Zagraj koniecznie w Uncharted, bo chyba trochę nie kumasz magii tej gry. Nie widziałeś na oczy - moim zdaniem - najładniej szej gry na PS3 i jednej z najbardziej grywalnych zarazem! Dużo pucharków! Pora abyś się przekonał sam! Naprawdę warto za 40 zł na Allegro kupić Uncharted! To tak mało pieniedzy, a gra urzeka!

Szkoda że się szybciej nie przyznałeś, bo parę dni temu pozbylem się na allegro mojego drugiego egzemplarza jaki trafił mi się zestawiku innych używek. Puściłem za 39 zł, a aukcja trwała jakieś 10 minut he he. Przybył mi też nowy wdzięczny "friend" na liście kontaktów PSN he he... Szuka skarbów i przeżywa że 56-ego nie moze znależć he he...

Koniecznie zagraj! Tylko 40-45 zł!
 

mocomus

New member
Będzie miodna gierka bez dwóch zdań. Do jedynki podszedłem z rezerwą ale w miarę grania mój zachwyt bardzo szybko rósł. Dwójka wygląda o niebo lepiej już na pierwszy rzut oka.
 

debeef

New member
Bez reklam
Dla mnie Uncharted to jedna z najlepszych gier ever. Nie byłem do końca przekonany przed kupnem, ale po ograniu Killzone 2 poszedł na półkę, a Unchateda skończyłem już 3 razy i przechodzę 4-ty. Gra ma mnóstwo fajnych dodatków, pełno scenek dodatkowych, a sama gra jest najładnieszą jaką widziłem, nie żałuje ani jednej z wydanych 60 złotych na ten tytuł, a nie jestem (byłem) fanem gier tego typu.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Wygląda to ładnie, ale moim zdaniem rewelacji nie ma. Wiele zapowiadanych gier prezentuje sie lepiej (możliwe, że to odszczekam gdy zobaczę grę na własnym ekranie). Możliwe, że moje odczucia są spowodowane tym, iż grafika jest troche "rysunkowa". Oczywiście jest to must have, pomimo tego, że nie grałem w pierwszą część.

Ściagnij demko !!!
Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem :eek:k:Do dzis 90% nowych gier tak ładnie nie wyglada :twisted:
 

Peek

New member
Bez reklam
Za waszym poleceniem ściągnąłem demko. Rzeczywiście naprawde bardzo ładnie, ale nadal twierdze, że było o wiele lepiej wygladających gier na E3.

I specjalnie dla dikenesa zamieniam ogólnik na tytuły:
Modern Warfare 2, Assassins Creed 2, Fight Night Round 4, Forza 3, GT5, Colin Mcrea Dirt 2 i jeszcze kilka mógłbym wymienić.

To tylko moje zdanie, choc potwierdzam, ze Uncharted 2 wyglada naprawde świetnie, to moim zdaniem nie jest najlepiej wyglądającą grą zaprezentowaną na E3.

Niestety jedynki pewnie nie kupie, bo mam zaległego Residenta do skonczenia, a także prawie nieruszony infamous, a nowe produkcje na horyzoncie.

Chyba, że znalazłbym nówkę za 60zł.
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Co Ty za gry porównujesz do Uncharted 2? Night Fight, w którym większość mocy obliczeniowej konsoli idzie TYLKO na dwóch zawodników? Wyścigi? Assasins Creed 2 IMO wygląda ładnie, ale nie tak ładnie jak Uncharted 2( ilość szczegółów, paleta barw, ogólna jakość tekstur ). Natomiast co do grafiki Modern Warfare 2 - to co zostało zaprezentowane mnie osobiście niczym nie powaliło. Pewnie w pełnej wersji będą o wiele lepsze miejscówki, ale IMO to co zaprezentowali na E3 nie równa się nawet np. z takim Killzone'm 2 z przed paru miesięcy.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie chodziło mi o to jaki to gatunek, tylko po prostu podałem gry wyglądające wg mnie ładniej. Wszystko okaże się pod koniec roku jak zagramy we wwszystkie wymienione pozycje.
 

dienekes' shade

New member
Peek napisał:
Modern Warfare 2, Assassins Creed 2, Fight Night Round 4, Forza 3, GT5, Colin Mcrea Dirt 2 i jeszcze kilka mógłbym wymienić.
Poważnie? :shock::shock::shock: MW2 i koszmarną pixelozą AC 2 po prostu mnie zabiłeś. Nie wiem, jakimi kryteriami się kierujesz (bo na pewno nie jakością textur, oświetleniem, złożonością lokacji i ilością detali), ale uznam, że gustem i tak to pozostawię...

Ps. Gt5 to był tylko render, więc jeśli porównujesz materiał z gry do renderu, muszę w tym miejscu pogratulować :rolleyes:
 

mietek099

New member
@ Peek:
Mi chodziło o to, że zależnie od gatunku moc obliczeniowa konsoli idzie w inne elementy. Nie można zatem porównywać graficznie boksu z wyścigami itp.
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Grał ktoś już w bete Uncharted 2? Ja dziś miałem przyjemność i musze przyznać, że potyczki sieciowe są bardzo fajne. Zapowiada się to bardzo dobrze. :eek:k:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A czy mógłby ktoś napisać czy dwójka także cierpi na tą straszliwą i koszmarną chorobę jaką jest brak v-synca? Czy ekran dalej się rozjeżdża czy jest luz? Bo właśnie całe te zachwyty nad grafą w utd zaczęły mnie bawić kiedy sam zagrałem i aż żal mi było że taka śliczna grafa została tak zepsuta przez brak synchronizacji pionowej...
 

Peek

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
A czy mógłby ktoś napisać czy dwójka także cierpi na tą straszliwą i koszmarną chorobę jaką jest brak v-synca? Czy ekran dalej się rozjeżdża czy jest luz? Bo właśnie całe te zachwyty nad grafą w utd zaczęły mnie bawić kiedy sam zagrałem i aż żal mi było że taka śliczna grafa została tak zepsuta przez brak synchronizacji pionowej...

A co to jest? Naprawde pytam bo nie wiem.
 

dienekes' shade

New member
Uncharted 2 po raz kolejny zbiera laury :D Tu nagrody przyznane w ramach Game Critics Awards:

Best of Show
Uncharted 2: Among Thieves
(Naughty Dog/Sony Computer Entertainment America for PlayStation 3)

Best Console Game
Uncharted 2: Among Thieves
(Naughty Dog/Sony Computer Entertainment America for PlayStation 3)

Best Action/Adventure Game
Uncharted 2: Among Thieves
(Naughty Dog/Sony Computer Entertainment America for PlayStation 3)

Aż chyba zacznę nękać jedynkę po raz 5ty :mrgreen:
 
Do góry