Uncharted 2

mietek099

New member
drosophilia napisał:
wg. mnie, co-op bedzie zerzeniety z RE 5.
Pomysł na pewno podobny bo chodzi też o współpracę ;] ale kalka to nie będzie, bo co-op jest tworzony na wzór tego z Resistance 2. Dostaniemy zatem inne levele dla singla i inne dla co-op'a.
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
a ok , tą co podałeś teraz widziałem wcześniej na ign, stąd moje zdziwienie gdzie tu jakieś różnice:)
 

Mefju

New member
Ojj, będzie gierka będzie :) Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, nie mogę się doczekać:mrgreen::mrgreen: Pozdro.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Już jutro GameTrailers podzieli się z nami zupełnie nowym materiałem z Uncharted 2: Among Thieves. A więc możemy oczekiwać kolejnych ochów i achów skierowanych pod adresem tej gry ;). Pierwszy pokaz najlepiej wykonanego śniegu w grach wideo?
Materiał pojawi się w późnych godzinach wieczornych (23:00).

źródlo : http://www.ps3site.pl/
 

Peek

New member
Bez reklam
Szykuje się ogólnie jedna z najlepszych graficznie gier. Po gameplayu widać, że wizualnie gra bedzie rozwalać. Jest to kolejny poważny kandydat do gry roku.
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja masteruję jeszcze jedynkę (walka o platynkę) i cieszę się bardzo, że nie będę musiał strasznie długo czekać na dwójkę...choć gorszy klimat jest przy tych zabudowaniach
 

Bambolo82

Banned
Mam dla Was nowy filmik z gameplay'u Uncharted 2. Filmik trwa 10 minut i pokazuje misję ratunkową Nathana, który razem ze swoim haremikiem próbuje pomóc jakiemuś postrzelonemu facetowi: http://www.youtube.com/watch?v=ZkWf...rough-of-uncharted-2/&feature=player_embedded

Nie jest to może aż tak widowiskowe i technologicznie zaawansowane wideo jak to pokazane podczas konferencji Sony na E3, ale jednak pokazuje co nieco jak wygląda walka (strzelanie, system osłon), animacja postaci, współpraca na placu boju z babeczkami, relacje między bohaterami etc.

Uwaga na mały spoiler na końcu filmiku!
 

debeef

New member
Bez reklam
Filmik zajefajny, choć te zozbłyski po strzałach trochę tandetne. Jak dobrze słyszałem pod drugą kobietę głos podkładała Claudia Black (świetny głos) znana z serialu sf "Farscape":)
 
Do góry