Umarł król - niech żyje król. Panasonic wkracza na tron LCD TV - 65AX900.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Koledzy każdy tv kiedyś schodzi z produkcji, a gdybanie że coś z nim nie tak to nie tędy droga ..... nikt nie potwierdził że to w każdym egz albo w bardzo w wielu się to działo... ja w necie generalnie o kilu takich przypadkach czytałem.. a sprzedało się pewnie więcej niż te kilka.. kwestia tylko podejścia serwisu jak się zachowuje w stosunku do takiej wady, a chyba na tym forum ktoś pisał, że nie chcieli uznać tej wady o ile mnie pamięć nie myli.. ale tez nie oznacza że w każdym wypadku taka będzie decyzja..
Kupując taki tv teraz za dobre pieniądze ma się gwarancję na dwa lata i jeśli serwis uznaje tą wadę jako defekt to nie ma powodu żadnego żeby się bać kupić taki tv. Ja HX też kupiłem jak już wyszedł z produkcji i jestem zadowolony. A cena jest bardzo dobra na ten tv patrząc że to 65 cali....
 

FotoVideo

Member
Umarł król - niech żyje król. Panasonic wkracza na tron z nowym modelem flagowca Panasonic OLED VIERA TX-65CZ950E
TX-65CZ950E Telewizory LED - Panasonic Polska


Dzisiaj kosztuje 40.000 zl za rok będzie kosztowal 15.000 zl tak samo było z LG 55'' OLED gdy się pojawil w 2013 roku w MM kosztowal 30.000 zl teraz kosztuje 8.500 zl obraz tego OLEDA mnie nie zachwyca odtwarzałem na nim kiedyś dema FULL HD szalu nie było :(
 
Ostatnia edycja:

tubing

New member
Dobry wieczór,
W tej chwili nie stwierdzam żadnych pasów na ekranie. Obraz jest imponujący...Na początku może wpadać w ucho lekki szum wentylatorów, ale nie jest on słyszalny, gdy ogląda się TV nawet na najniższym natężeniu dźwięku.
Po pierwszym włączeniu i połączeniu się z siecią Wi-Fi od razu nastąpiła aktualizacja oprogramowania. Na razie nie ogarniam tego wszystkiego z braku czasu. Jak się będzie coś działo na Tak lub na Nie dam znać :)

Pozdrawiam:)
 
D

Deleted member 121090

Guest
To prawda. Szkoda że nie można kupić w równie rozsądnej cenie OLED-a w 65''.
A AX900 65'' za 10500 to też rewelacyjna propozycja. Jak jeszcze nie będzie pasów jak u tubinga, to O.K. No i mamy 65'' i 4K.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobry wieczór,
W tej chwili nie stwierdzam żadnych pasów na ekranie. Obraz jest imponujący...Na początku może wpadać w ucho lekki szum wentylatorów, ale nie jest on słyszalny, gdy ogląda się TV nawet na najniższym natężeniu dźwięku.
Po pierwszym włączeniu i połączeniu się z siecią Wi-Fi od razu nastąpiła aktualizacja oprogramowania. Na razie nie ogarniam tego wszystkiego z braku czasu. Jak się będzie coś działo na Tak lub na Nie dam znać :)

Pozdrawiam:)

To fajnie że nic nie ma co by mogło zdenerwować i oby tak dalej, a teraz tylko oglądać na tyle ile czas pozwala :)... jakby cos zaniepokoiło to pisz - zawsze ludziom się przydadzą twoje spostrzeżenia.
 

Qrsk

New member
Dobry wieczór,
W tej chwili nie stwierdzam żadnych pasów na ekranie. Obraz jest imponujący...Na początku może wpadać w ucho lekki szum wentylatorów, ale nie jest on słyszalny, gdy ogląda się TV nawet na najniższym natężeniu dźwięku.
Po pierwszym włączeniu i połączeniu się z siecią Wi-Fi od razu nastąpiła aktualizacja oprogramowania. Na razie nie ogarniam tego wszystkiego z braku czasu. Jak się będzie coś działo na Tak lub na Nie dam znać :)

Pozdrawiam:)
I jak na dzien dzisiejszy sprawuje sie tv? Zaczynam sie zastanawiac czy Philips 7600/9809 czy AX900
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sporo osób narzeka na linie powrotu i banding W Panasonicu.
Philipsa sprawdź proszę 65PUS8601 - to będzie super sprzęt.










Tyle że wchodzą w tygodniu i bedzie ich bardzo mało.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Sporo osób narzeka na linie powrotu
Tak z czystej ścieka-w-ości: w jaki sposób są możliwe linie powrotu w wyświetlaczach bez działa elektronowego? I na której fotce je widać?

EDIT. Nie zajarzyłem, powyższe fotki dotyczą Phila. Pozostaje kwestia linii powrotu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry